Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Prezent dla drugiej połówki

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Prezent dla drugiej połówki

Post autor: wysio »

Ja zazwyczaj kupuje to, z czego też mam później pożytek. Np sexi bieliznę ;) A radio do samochodu sam sobie kupiłem w prezencie - razem ze wzmacniaczem i basem, ale o tych dwóch ostatnich rzeczach moja Pani już nie wie i lepiej jak się nie dowie :)

wysłane poprzez Tapatalk
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Prezent dla drugiej połówki

Post autor: Trojan »

Ewentualnie jakiś bon na spa,masaże sauna i takie tam...
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Prezent dla drugiej połówki

Post autor: Mlody98 »

W radiu słyszałem ze ponoć perfumy to w tym roku najbardziej nie trafiony prezent :lol: tak jak pisałem wcześniej. Ja kupiłem prezent który jej się przyda i z którego wiem ze będzie korzystała a nie pierdołe która będzie ładna i fajna ale przez miesiąc :/
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Prezent dla drugiej połówki

Post autor: Edi »

Hmmm, nie wiem czy perfumy to nie trafiony prezent, no chyba, że zapach nie spasuje to akurat fakt - nie fajnie. Bardzo indywidualnie trzeba do tego podejść. Mnie akurat media nie inspirują w żadną stronę .Lubię dostawać perfumy, a że używam od lat tego samego zapachu, więc tu nie ma problemu. Zatem gdybym dostała moje Angel to byłabym zadowolona.
Krisss, jeśli żona marzy o łańcuszku, to po prostu jej kup. Może się i będzie spodziewała takiego prezentu, ale jeśli sam wybierzesz to na pewno to doceni :) .
Osobiście uważam, że biżuterii nigdy nie jest za dużo ;). Do tego (żeby nie było zupełnie nie niespodziankowo) możesz dorzucić jakąś koszulkę do spania - ostatnio odkryłam firmę DONNA - całkiem elegancko i wygodnie. Choć pewnie panowie wolą jeszcze bardziej "sexi" ;).
Oprócz "babskich" to ja akurat uwielbiam prezenty "samochodowe" :D . I tak sama sobie zrobiłam prezent mocno przed świąteczny w postaci wideo rejestratora jazdy :D.
Ale akurat tu jestem "inna" :lol: .
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Prezent dla drugiej połówki

Post autor: krisss111 »

Edi pisze: Krisss, jeśli żona marzy o łańcuszku, to po prostu jej kup. Może się i będzie spodziewała takiego prezentu, ale jeśli sam wybierzesz to na pewno to doceni :) .

no i będzie łańcuszek .... już zamówiony ;-)
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
ODPOWIEDZ