Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Toyota Avalon XLS II gen

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Toyota Avalon XLS II gen

Post autor: Bonio »

Krzysiek15255 a jednak
Edi życie, choć sprzedaży nie było w planie nawet na 2018r bo dopiero w '18 miałem auto dokończyć ze wszystkimi duperelami bo miałem już z górki. Ale co zrobisz... nic nie zrobisz...
wysio kto tu gada o pieniądzach? które auto się zwraca z nawiązką? chyba szrot wyrwany przed złomowaniem przez handlarza.
maxel nie wiem, unikatów raczej już nie ma przede mną, przynajmniej mi budżet nie pozwala na wymyślne samochody, z resztą sam nie wiem nie mam sprecyzowanego określonego modelu auta który bym chciał, co będzie to będzie.
addamah Nie nieee, Legend to w ogóle inna para kaloszy, przyśpieszenie legenda w porównaniu do toyoty wygląda słabo, przestrzeń wewnątrz też, zwłaszcza na kanapie tylnej, mechanicznie do toyoty dostanę praktycznie wszystko na allegro. Spalanie mniejsze, buda lżejsza. Myślałem nad Legend ale KB1, niestety nie mój budżet jeśli chodzi o utrzymanie bo pozostaje praktycznie serwis.
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Toyota Avalon XLS II gen

Post autor: krisss111 »

ja prdlę .... przegapiłem akcję
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
ODPOWIEDZ