Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Co zamiast Accorda

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: Guras »

Wpadł wodzu Tenga Paua i zrobił porządek :lol:
No pisałeś mi że te 300M nie są za ciekawe, może jakbym miał okazję się przejechać, pomacać, to bym miał inny światopogląd
Co do BMW to e39 jakoś nie przykuwa za bardzo mojej uwagi
Koko jeszcze wspomniał o Camaro
I szczerze powiem przed qp myślałem o niej bo ceny są przystępne, ale ceny napraw i kierak zrobiony z głowy krowy mnie trochę odstraszyły
Po głowie chodził mi jeszcze Mitsubushi Galant 2.5l V6
Jednak po rozmowie ze znajomym który miał okazję jeździć obydwoma autami powiedział że qp to wyższa klasa auta
Poza tym w qp moją uwagę przykuł mocniejszy silnik, Galant przy 2,5 litra ma tylko 160 kucy, ale za to ma manuala
Padło na qp
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: slepak »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A liczyłem na jakiś długi wywód haha.

A całkiem poważnie galant ma "tylko" jeden problem i to dość poważny, jest nim korozja.Ogólnie przód bardzo ładny, coś w stylu legenda starego z wąskimi lampami z przodu, ale ruda rozwija się tam w takim tępię że nie raz naprawdę nie ma co naprawiać, stąd też ciekawe ceny nawet z końca produkcji.... A silnik z kolei pancerne 2.5v6.
W hondzie ewentualnie błotniki czy tam jakiś nalot na belkach, a w galancie progi, mocowania podłużnic itd itd a wiadomo że takie rzeźbienie to już sztuka, z resztą tak postępująca korozja to nie tylko w galancie ale colt,space star itp. najgorzej w latach 1998-2003.

Kombinujesz Guras :lol: Proponuję kupić 300m z uszkodzonym silnikiem, do tego włożyć silnik z Galanta i będzie "prawie" idealnie :twisted: Bo zostaje jeszcze zawieszenie i plastik fantastic w środku :mrgreen:
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: Guras »

Też słyszałem o tej rdzy
Podobno najgorzej jest z rudą na kielichach amorów, tam już jak wychodzi to nie ma co ratować
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: KOko »

Eclipse? Dodge 3000GT?
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: wysio »

3000 GT to było moje marzenie i dalej nim zostanie, ze względu na koszty utrzymania - serwisu.

Wysłane poprzez Tapatalk
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: Bonio »

Sc400
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: QuicksilveR »

Bonio pisze:Sc400
O tak 8-)
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
moondravsky
Posty: 246
Rejestracja: 08 kwie 2013 10:50
Auto: CG2 2001
silnik: 3.0
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: moondravsky »

Ja długo myślałem na co zmienić CG2 i wybór padł na IS300 SportCross. Na początku nie mogłem się przekonać do deski rozdzielczej ale z dnia na dzień coraz bardziej mi się podoba :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: Bonio »

Wszystko ok żeby nie ta ciasnota rodem z audi a4
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Co zamiast Accorda

Post autor: Mlody98 »

wysio pisze:3000 GT to było moje marzenie i dalej nim zostanie, ze względu na koszty utrzymania - serwisu.

Wysłane poprzez Tapatalk
Nawet nie kosztu utrzymania sle design.... jest mocno sredni :/ niby ladne ale dzisiaj juz wyglada jak wiejsko ospojlerowane mocne auto. Nie ze brzydkie ale wyglad nie dzisiejszy ;)
Eclipse to popielniczka :p tez osiagi fajne i jest zapierdalanka ale troche mala.
A sc400 8-) Szkoda ze tylko automat i moc nie przklada sid na osiągi. Ale ogolnie piekonza ;D
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
ODPOWIEDZ