Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Nowe składki OC

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe składki OC

Post autor: maxel »

Ja jak sobie sprawdzam w AXA na moje zwyżki za wiek i bezszkodowość 55% to mam 949zł , jak sprawdzałem dla siostry która nie ma zwyżek za wiek i ma 60% zniżki to wychodzi 799zł.

Jeśli gdzieś wychodzi taniej to na prawdę już dobra cena jest ;)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe składki OC

Post autor: Edi »

maxel pisze:Ja jak sobie sprawdzam w AXA na moje zwyżki za wiek i bezszkodowość 55% to mam 949zł , jak sprawdzałem dla siostry która nie ma zwyżek za wiek i ma 60% zniżki to wychodzi 799zł.

Jeśli gdzieś wychodzi taniej to na prawdę już dobra cena jest ;)
No to w takim razie moje 699 zł. dla 2.0 jest powiedzmy hmmm ..... dobrą ceną ;) .
Dziękuję za wszystkie info :)
Obrazek
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Nowe składki OC

Post autor: mieglo »

Ubezpieczyłem moją 3.0 v6, w Reso za 785zł. - gołe OC, pełne zniżki. Sprawdzałem w link4 (1012zł.), proama podobnie, pzu - ponad 1100. Gdy już znałem ceny zadzwoniłem do link4 i zaproponowałem obniżenie ceny za przedłużenie umowy - nie byli zainteresowani.
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Nowe składki OC

Post autor: buksiu »

Ja swoją VII - gen. 3.0 V6 ubezpieczyłem w LINK4 za 2000k OC/AC z pełną zniżką na OC bo na AC mam chyba 15%. Tragedii nie ma bo w zeszłym roku płaciłem 1500k. Można powiedzieć, że jestem mile zaskoczony bo jak robiłem pod koniec grudnia wycenę przez internet to najtaniej wyszło mi 2800k bodajże w Proamie.
buksiu - QP '00 2L
szary8
Posty: 104
Rejestracja: 07 lis 2015 14:20
Auto: 2000
silnik: cg2

Re: Nowe składki OC

Post autor: szary8 »

Ja teraz przerabiam temat bo za 3 tygodnie mi polisa wychodzi. Do tej pory miałem w axa i zapłaciłem ostatnio za OC 556. Wybrałem się do CUK żeby mi wyliczyli to w axa znów wyszło najtaniej- raptem 606zł. ALE- jako że mam już u nich auto ubezpieczone to przecież nie dadzą mi oferty jak dla nowego klienta "z ulicy". Super propozycja jaką otrzymałem ze zniżką za kontynuacje polisy- 868 :lol: I nie ma możliwości kupna tego za 606 bo system dorzuca, przez neta jak zaznaczę w kalkulatorze axa że do tej pory mam u nich ubezpieczone auto to wyskakuje aby się skontaktować z przedstawicielem. Gdy wybiorę że mam w innej firmie to bodaj 619. Gdzie tu sens :?: :roll:
Jeszcze pomyślałem teraz że może uda się tą polisę wymówić i zakupić nową żeby tej nie kontynuować, ciekawe czy się uda.
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe składki OC

Post autor: maxel »

Daj znać czy się udało, bo chcę w ten sam sposób próbować, też mam axa
Awatar użytkownika
Rataj
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2017 22:22
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe składki OC

Post autor: Rataj »

Nie wiem jak to robicie, że takie niskie ceny (poniżej 1000) macie. Może w Łodzi najdrożej sobie liczą, poza Warszawą... Ja w listopadzie płaciłem ubezpieczenie i w Avivie było najtaniej, a najtaniej oznacza przy pełnych zniżkach, bez jakichkolwiek wzwyżek (no chyba ze jest jakaś za wiek auta) 1550 PLN z OC+NNW (50tys. na każdego w aucie)+Podst. assistance. W innych firmach wychodziło 1800 wzwyż :/ Oczywiście mam na myśli 3.0...
ANGIELSKO-POLSKIE TŁUMACZENIE SŁOWA "ACCORD"
accord {rzecz.} - porozumienie, zgoda, uzgodnienie
to accord {czas.} - pozwalać, być w zgodzie
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Nowe składki OC

Post autor: buksiu »

szary8 pisze:Ja teraz przerabiam temat bo za 3 tygodnie mi polisa wychodzi. Do tej pory miałem w axa i zapłaciłem ostatnio za OC 556. Wybrałem się do CUK żeby mi wyliczyli to w axa znów wyszło najtaniej- raptem 606zł. ALE- jako że mam już u nich auto ubezpieczone to przecież nie dadzą mi oferty jak dla nowego klienta "z ulicy". Super propozycja jaką otrzymałem ze zniżką za kontynuacje polisy- 868 :lol: I nie ma możliwości kupna tego za 606 bo system dorzuca, przez neta jak zaznaczę w kalkulatorze axa że do tej pory mam u nich ubezpieczone auto to wyskakuje aby się skontaktować z przedstawicielem. Gdy wybiorę że mam w innej firmie to bodaj 619. Gdzie tu sens :?: :roll:
Jeszcze pomyślałem teraz że może uda się tą polisę wymówić i zakupić nową żeby tej nie kontynuować, ciekawe czy się uda.
Powinno się bez problemu udać. Tak samo jest z operatorami sieci komórkowych, jeżeli dostajesz gorszą ofertę niż nowy klient to po prostu czekasz jak Ci się skończy umowa, następnie dzwonisz i już jesteś traktowany jako nowy klient i na całkiem innych warunkach. Jedyny problem jaki może być, nie wiem jak jest w przypadku AXA ale są firmy w których będziesz traktowany jako nowy klient dopiero po upływie pewnego okresu czasu po zakończeniu umowy.
Rataj pisze:Nie wiem jak to robicie, że takie niskie ceny (poniżej 1000) macie. Może w Łodzi najdrożej sobie liczą, poza Warszawą... Ja w listopadzie płaciłem ubezpieczenie i w Avivie było najtaniej, a najtaniej oznacza przy pełnych zniżkach, bez jakichkolwiek wzwyżek (no chyba ze jest jakaś za wiek auta) 1550 PLN z OC+NNW (50tys. na każdego w aucie)+Podst. assistance. W innych firmach wychodziło 1800 wzwyż :/ Oczywiście mam na myśli 3.0...
Przeprowadź się na Śląsk to za AC/OC zapłacisz prawie tyle samo co za OC w Łodzi :lol:
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
Rataj
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2017 22:22
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe składki OC

Post autor: Rataj »

szary8 pisze:Przeprowadź się na Śląsk to za AC/OC zapłacisz prawie tyle samo co za OC w Łodzi :lol:

No chyba trzeba będzie tak zrobić :P
ANGIELSKO-POLSKIE TŁUMACZENIE SŁOWA "ACCORD"
accord {rzecz.} - porozumienie, zgoda, uzgodnienie
to accord {czas.} - pozwalać, być w zgodzie
Awatar użytkownika
Mucha
Posty: 69
Rejestracja: 07 mar 2016 00:59
Auto: CG2 2000r
silnik: 3.0
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Nowe składki OC

Post autor: Mucha »

Rataj , spróbuj ubezpieczać np. w Pabianicach powinno być taniej. Ja mam ubezpieczone auto w małej miejscowości pod Kielcami i na dzisiaj wyliczyli mi za 3.0 640 zł lub OC/AC 1700zł (chyba wezmę to z AC )
Honda Accord Coupe VI CG2 2000r.,Honda Civic V 1.3 1994
ODPOWIEDZ