Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Nowe składki OC

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Mucha
Posty: 70
Rejestracja: 07 mar 2016 00:59
Auto: CG2 2000r
silnik: 3.0
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Nowe składki OC

Post autor: Mucha »

tak adres korespondecyjny mam podany zameldowania Łódźki
Honda Accord Coupe VI CG2 2000r.,Honda Civic V 1.3 1994
szary8
Posty: 104
Rejestracja: 07 lis 2015 14:20
Auto: 2000
silnik: cg2

Re: Nowe składki OC

Post autor: szary8 »

maxel pisze:Daj znać czy się udało, bo chcę w ten sam sposób próbować, też mam axa
Z tego co mi w CUK-u powiedzieli to taki myk w AXA nie przechodzi bo mają dane w systemie i nie idzie tego zrobić jako nowej umowy. W piątek wyliczyli mi najtaniej 773 w link4/proama- wychodzło +- to samo, tydzień wcześniej było 707 :). Tym razem zapisali ofertę żebym mógł za pare dni wrócić i mieć gwarancje że się cena nie pozmienia. Poradzili sprawdzać w kalkulatorze link4 przez neta czy się taniej nie trafi bo często ceny zmieniają. Dziś trafiłem za 646 z asistance na opony to się nie zastanawiałem i wziąłem.
Jeśli chodzi o to liczenie: po wyliczeniu składki, usunięciu ciasteczek i ponownym wyliczeniu potrafi inna oferta wyskoczyć, imo warto się kilka razy pobawić ;)
Krzysiek15255 pisze:Mam zero zniżek. Auto zarejestrowane tylko na ojca. W CUK za samo OC z zaznaczeniem, że korzysta osoba poniżej 25 lat jest jakieś 800zł. Około 700zł jak tylko na ojca.

Ceny podawała Pani na podstawie moich i taty danych. Jakie będą rzeczywiście to się okaże bo 25 maja kończy mi się OC.

Jest możliwość jakoś rzetelnie wyliczyć składkę online i zakupić OC? Nigdy tak nie robiłem. Zawsze w CUK ubezpieczaliśmy auta.
To ja mam tak samo sprawę ogarniętą. Tu gdzie mam teraz to od razu przy zakupie jest nota że jak szkodę spowoduje osoba młodsza niż 25lat i nie wpisana w dowodzie to jest 2000 dopłaty.
Rok wcześniej jak nie miałem skończonych lat to dopytałem o to przy zakupie polisy i powiedziano mi że zależy to od konkretnego ubezpieczyciela. W AXA nie byłem nigdzie dopisany i w razie szkody byłoby coś do dopłaty bodaj 300zł- nie pamiętam już dokładnie.
WOLA1983
Posty: 114
Rejestracja: 14 paź 2012 17:31
Auto: cg4 01
silnik: f20b7
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowe składki OC

Post autor: WOLA1983 »

Jak by co wiekszosc ubezpieczalni daje 5-10% dodatkowo taniej jak sie placi karta...ale jakos zapominaja o tym poinformowac zawsze :)
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe składki OC

Post autor: markus »

mops pisze:dzisiaj ubezpieczyłem moją 3.0 r.2000 Maksymalne zniżki auto ubezpieczone (przebywa :) )na terenie małego miasteczka okolice Kielc (zameldowany jestem w Łodzi). OC przedłużenie w LINK 4 - 639,5 zł + AC w HDI : HDI AC+ Serwis 711zł, HDI KR Serwis 209zł, HDI MA+ Złoty+ 152zł razem AC = 1072zł (suma ubezpieczenia 12700 zł - więcej się nie dało :( ) Dane spisane z dzisiejszej umowy , może komuś się przyda dla porównania
Bardzo dobre stawki! Oczywiście sporo robi tu miejsce zamieszkania. Jestem ciekaw ile mi krzykną w sierpniu za ten sam silnik...
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Nowe składki OC

Post autor: Krzysiek15255 »

OC + NNW w towarzystwie Mtu płacone wczoraj 826zł gdybym płacił całość. Auto tylko na ojca zarejestrowane. Mnie jedynie wpisała, że użytkuje a mam nieskończone 25 jeszcze. Płacę na raty więc mam 2 raty po 459zł.
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Nowe składki OC

Post autor: escone »

Właśnie kontynuowałem polise w AXA 722,80
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Nowe składki OC

Post autor: rexio »

Allianz, OC+NNW 930
Awatar użytkownika
Yogi248
Posty: 109
Rejestracja: 28 lut 2017 14:06
Auto: VI 99 coupe
silnik: CG4 2.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowe składki OC

Post autor: Yogi248 »

A mi w link4 na przedluzeniu umowy wyliczył 1300 zł. Duże miasto zamieszkania niestety...;(
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Nowe składki OC

Post autor: mieglo »

escone pisze:Właśnie kontynuowałem polise w AXA 722,80
Esone gołe oc? W sumie to dobre pieniądze jak na naszą okolicę.
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowe składki OC

Post autor: markus »

Yogi248 pisze:A mi w link4 na przedluzeniu umowy wyliczył 1300 zł. Duże miasto zamieszkania niestety...;(
Liczę właśnie, bo polisa kończy mi się za 2 tygodnie. Póki co najtaniej 1248 PLN w Link 4. K****, trochę nisko jak na auto, którym prawie nie jeżdżę :?
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
ODPOWIEDZ