Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Nowe składki OC

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Rataj
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2017 22:22
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe składki OC

Post autor: Rataj »

mops pisze:Rataj , spróbuj ubezpieczać np. w Pabianicach powinno być taniej. Ja mam ubezpieczone auto w małej miejscowości pod Kielcami i na dzisiaj wyliczyli mi za 3.0 640 zł lub OC/AC 1700zł (chyba wezmę to z AC )
Ale auto masz normalnie na siebie zarejestrowane w Łodzi?
ANGIELSKO-POLSKIE TŁUMACZENIE SŁOWA "ACCORD"
accord {rzecz.} - porozumienie, zgoda, uzgodnienie
to accord {czas.} - pozwalać, być w zgodzie
Awatar użytkownika
Mucha
Posty: 70
Rejestracja: 07 mar 2016 00:59
Auto: CG2 2000r
silnik: 3.0
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Nowe składki OC

Post autor: Mucha »

Auto mam na siebie tylko podany mam poza łódzki adres, myk polega na tym że nie ma obowiązku meldunkowego, i np. Mieszkałes u kogoś w Pabianicach i skończyło ci się ubezpieczenie to poszedles tam do agenta i ubezpieczyles auto, no a potem zawsze mogłeś się przeprowadzić do Łodzi. Ja mam tak ubezpieczenie na dwa auta od 5lat i jest taniej, a doradzil mi to właśnie mój agent z tamtego miasteczka
Honda Accord Coupe VI CG2 2000r.,Honda Civic V 1.3 1994
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe składki OC

Post autor: maxel »

Tak samo ja mieszkam w Bydgoszcz, ale jako że mam budowę domu poza miastem to podałem miejsce garażowania tam i różnica jest ok 200zl. A kto sprawdzi czy tam garażuję czy nie? W przypadku autocasco jeszcze to by było może istotne, a tak to... ;) Kumplowi też ostatnio załatwiałem polise, mieszka w tym samym bloku to też mu wpisałem że garażuje u mnie na działce i dzięki temu kasa zaoszczędzona ;)
Awatar użytkownika
Rataj
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2017 22:22
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe składki OC

Post autor: Rataj »

W takim razie spróbuje tak zrobić przy następnej opłacie za OC :) mam nadzieję że się uda i będzie taniej :D Dzięki za podowiedzi :idea:
ANGIELSKO-POLSKIE TŁUMACZENIE SŁOWA "ACCORD"
accord {rzecz.} - porozumienie, zgoda, uzgodnienie
to accord {czas.} - pozwalać, być w zgodzie
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Nowe składki OC

Post autor: Krzysiek15255 »

Mam zero zniżek. Auto zarejestrowane tylko na ojca. W CUK za samo OC z zaznaczeniem, że korzysta osoba poniżej 25 lat jest jakieś 800zł. Około 700zł jak tylko na ojca.

Ceny podawała Pani na podstawie moich i taty danych. Jakie będą rzeczywiście to się okaże bo 25 maja kończy mi się OC.

Jest możliwość jakoś rzetelnie wyliczyć składkę online i zakupić OC? Nigdy tak nie robiłem. Zawsze w CUK ubezpieczaliśmy auta.
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nowe składki OC

Post autor: maxel »

Ja ubezpieczam kope czasu w Axa Direct i nigdy problemu nie było, sprawdź sobie ile wyjdzie ;)
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nowe składki OC

Post autor: jacobsen »

maxel pisze:Ja ubezpieczam kope czasu w Axa Direct i nigdy problemu nie było, sprawdź sobie ile wyjdzie ;)
No właśnie mam też w axa, w zeszłym roku 689 za 3.0 płaciłem, w tym 953. Inne firmy powyżej 1000 zł więc przedłużyłem na kolejny rok. Cena taka a nie inna bo w 2015 miałem małą stłuczkę drugim autem a że polisy są na mnie więc i zwyżka na accorda.
Awatar użytkownika
Rataj
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2017 22:22
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe składki OC

Post autor: Rataj »

Jak teraz liczyłem w AXA to mi wyszło 1219 (Pabianice-garaż prywatny), 1409 (Łódź), sam pakiet OC z jakimiś tam duperelami, które wciskają na siłę...

A jak głębiej się zastanowiłem i pozaznaczałem od ilu lat mam wykupione OC na auto (na auto mam od niedawna ale na motocykl mam od 2008 :P ) i zaznaczyłem że 7 lat to wyszło mi nawet 909 (Pabianice-garaż), 1009 (Łódź)... jak będzie tak korzystnie w stosunku do innych propozycji w okresie kiedy będę zmuszony zapłacić za kolejny okres OC to wybiorę tą firmę :D
ANGIELSKO-POLSKIE TŁUMACZENIE SŁOWA "ACCORD"
accord {rzecz.} - porozumienie, zgoda, uzgodnienie
to accord {czas.} - pozwalać, być w zgodzie
Awatar użytkownika
Mucha
Posty: 70
Rejestracja: 07 mar 2016 00:59
Auto: CG2 2000r
silnik: 3.0
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Nowe składki OC

Post autor: Mucha »

dzisiaj ubezpieczyłem moją 3.0 r.2000 Maksymalne zniżki auto ubezpieczone (przebywa :) )na terenie małego miasteczka okolice Kielc (zameldowany jestem w Łodzi). OC przedłużenie w LINK 4 - 639,5 zł + AC w HDI : HDI AC+ Serwis 711zł, HDI KR Serwis 209zł, HDI MA+ Złoty+ 152zł razem AC = 1072zł (suma ubezpieczenia 12700 zł - więcej się nie dało :( ) Dane spisane z dzisiejszej umowy , może komuś się przyda dla porównania
Honda Accord Coupe VI CG2 2000r.,Honda Civic V 1.3 1994
Awatar użytkownika
Rataj
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2017 22:22
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowe składki OC

Post autor: Rataj »

A adres korespondencyjny podany masz taki jak zameldowania?

Jutro spróbuję dowiedzieć się czy mogę bez konsekwencji wpowiedzieć OC u obecnego ubezpieczyciela i czy mi zwrócą kasę (na jakich warunkach) za niewykorzystany okres ubezpieczenia. Jak tak się da to w wezmę nowe przez internet :D
ANGIELSKO-POLSKIE TŁUMACZENIE SŁOWA "ACCORD"
accord {rzecz.} - porozumienie, zgoda, uzgodnienie
to accord {czas.} - pozwalać, być w zgodzie
ODPOWIEDZ