Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: slepak »

Edi, o tą sztukę się rozchodzi:

http://allegro.pl/honda-accord-coupe-3- ... 27561.html#" onclick="window.open(this.href);return false;

Auto miało niektóre miejsca lakierowane, trochę szpachli też jest.
Generalnie technicznie w dobrym stanie i AT działa plynnie, takie informacje napisał któryś z oglądających.

Sadownik, sztuka od Tomiek super, może warto pomyśleć nad takim qp od razu z zacnym silnikiem?:> Wiem że ponad budżet trochę:P
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
sadownik7
Posty: 21
Rejestracja: 31 mar 2017 11:45
Auto: E60
silnik: 525i

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: sadownik7 »

lebow pisze:Ale jaki rocznik Cię interesuje?
1.Coś się znajdzie.
2.Ty tak na poważnie z tymi zapachami.,,,
3.Zawsze jest pora na coupe.
4.Uczciwej.
5.Tego nie wiem.

Tak, z zapachami na poważnie. Przykład BMW, zapach kosztuje niewiele więcej od wunderbaum, a pachnie dłużej i świetnie komponuje się z deską rozdzielczą. W dodatku nic nie dynda pod lusterkiem.

Co do ceny... Wiadomo, że uczciwej. Miałem na myśli widełki, w których moge oczekiwać czegoś w dobrym stanie. Nie szukam ani szrota, ani stanu kolekcjonerskiego, więc ceny 5k i 30k można sobie darować.


Ktoś pytał o rocznik. Z tego co wiem, lifting za wiele rzeczy nie zmieniał. Najlepszym ficzerem była antena na dachu zamiast wysuwanej. Ale jeżeli za takie udogodnienia mam płacić kilka tysięcy więcej to jakoś nieszczególnie jestem chętny. Stawiam na 2000 rok w górę

Nawiązując do dodatków, na forum accordclub dodałem zdjęcie co się stało, gdy na noc zostawiłem uchwyt do telefonu za 50zł. Jesteście ciekawi?
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: Edi »

sadownik7 pisze: Z tego co wiem, lifting za wiele rzeczy nie zmieniał. Najlepszym ficzerem była antena na dachu zamiast wysuwanej. Ale jeżeli za takie udogodnienia mam płacić kilka tysięcy więcej to jakoś nieszczególnie jestem chętny. Stawiam na 2000 rok w górę
Tu taki skromny temacik : "Co obejmował Lifting Accord Coupe 98-02 ?"
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=11&t=237" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja CG4 rok '99 nie ma żadnej wysuwanej anteny .
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: Prywo »

sadownik7 pisze:
lebow pisze:Ale jaki rocznik Cię interesuje?
1.Coś się znajdzie.
2.Ty tak na poważnie z tymi zapachami.,,,
3.Zawsze jest pora na coupe.
4.Uczciwej.
5.Tego nie wiem.

Tak, z zapachami na poważnie. Przykład BMW, zapach kosztuje niewiele więcej od wunderbaum, a pachnie dłużej i świetnie komponuje się z deską rozdzielczą. W dodatku nic nie dynda pod lusterkiem.

Co do ceny... Wiadomo, że uczciwej. Miałem na myśli widełki, w których moge oczekiwać czegoś w dobrym stanie. Nie szukam ani szrota, ani stanu kolekcjonerskiego, więc ceny 5k i 30k można sobie darować.


Ktoś pytał o rocznik. Z tego co wiem, lifting za wiele rzeczy nie zmieniał. Najlepszym ficzerem była antena na dachu zamiast wysuwanej. Ale jeżeli za takie udogodnienia mam płacić kilka tysięcy więcej to jakoś nieszczególnie jestem chętny. Stawiam na 2000 rok w górę

Nawiązując do dodatków, na forum accordclub dodałem zdjęcie co się stało, gdy na noc zostawiłem uchwyt do telefonu za 50zł. Jesteście ciekawi?

W QP nie ma wysuwanej anteny w przedlifcie i nie ma anteny na dachu w wersji poliftowej, takie rzeczy były w Europejczyku, QP ma antenę w tylnej szybie
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: Lebow »

6gen na tylko trzy minusy, wg mnie, brak manualnej skrzyni do V6, sześciobiegowego manualu i choćby ubogiego komputerka pokładowego....a jeszcze jest jeden ten na klemie.
Z tego co się orientuję Honda przestała wypuszczać akcesoria do tych roczników.
Do nowszych też szału nie ma, ale znów części zamienne z logo Hondy to żaden problem....czasem tylko cena bywa wysoką, ale znów jeśli chodzi o ich trwałość to nie dziwota że są drogie.
Awatar użytkownika
sadownik7
Posty: 21
Rejestracja: 31 mar 2017 11:45
Auto: E60
silnik: 525i

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: sadownik7 »

lebow pisze:6gen na tylko trzy minusy, wg mnie, brak manualnej skrzyni do V6, sześciobiegowego manualu i choćby ubogiego komputerka pokładowego....a jeszcze jest jeden ten na klemie.
Z tego co się orientuję Honda przestała wypuszczać akcesoria do tych roczników.
Do nowszych też szału nie ma, ale znów części zamienne z logo Hondy to żaden problem....czasem tylko cena bywa wysoką, ale znów jeśli chodzi o ich trwałość to nie dziwota że są drogie.
Komputer może kupić. UKP. Fajny bajer. Dobrze mieć coś, co pamięta za nas terminy serwisów. W E60 jest to standardem i sądzę, że w vi genie bez UKP sobie nie poradzę

Jak na razie z akcesoriów widziałem apteczkę i trójkąt.


Co do anteny to widocznie czytałem o sedanie, racja.

Co z pytaniem 1.? Czy jest instrukcja w pdf?
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: Lebow »

1. http://owners.honda.com/vehicles/inform ... pe/manuals
Ukp jest okey, sam mam go w planie....ale schodzi...

Serwisówkę, masz w FAQu.
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: MuzykGrzes »

W temacie Moondravskiego jest o montażu UKP w zegarach w Warsztat jest temat o tańszej wersji komputera czyli Mee z AVT sklep.
O terminach wymian i przeglądów niestety należy pamiętać samemu.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
sadownik7
Posty: 21
Rejestracja: 31 mar 2017 11:45
Auto: E60
silnik: 525i

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: sadownik7 »

" onclick="window.open(this.href);return false;


Tutaj jego funkcje. Jest informacja nr. przeglądu
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Pytania przyszłego użytkownika dotyczące Hondy

Post autor: rexio »

Moim zdaniem lift dal duzo dobrego z zewnatrz - progi sa ladnie profilowane, nie proste, zderzak przedni z miejscami na halogeny ladniejszy, grill tez lepszy. Tylny zderzak niebo a ziemia bo przedlifty maja ten zderzak po bokach zawiniety jak kapy butow rumcajsa :lol:

Do tego w srodku zegary sa fajniejsze i srodkowa konsola a konkretnie panel z klima. Sa to drobne niuanse ale dla mnie na plus.

Za serio zdrowa i nie*****na sztuke 10k to malo.
ODPOWIEDZ