Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: MuzykGrzes »

KOko pisze:A my chcieliśmy przeprosić, że się zawinęliśmy tak cichcem z samiutkiego rana. Tylko krzysiek15255 akurat się przebudzał we własnym autku to mu się wytłumaczyliśmy
He he he żartujesz??? Krzychu był tak porobiony że nic nie pamiętał, a z rana szukaliśmy białaska (nawet było podejrzenie że w nocy je wynieśliśmy do jeziora).
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: regret »

bosh :D ja tego nie pamietam hahahahahaahhaha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
Mucha
Posty: 70
Rejestracja: 07 mar 2016 00:59
Auto: CG2 2000r
silnik: 3.0
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: Mucha »

Ja też chciałbym wszystkim podziękować za świetną imprezę, no i jak widać podziękować Grzeskowi za zmianę nicku mops - Mucha, Mucha mówią na mnie od dziecka więc tak będzie lepiej ;). Oczywiście spocik na koniec sezonu byłby fajną sprawą.
Honda Accord Coupe VI CG2 2000r.,Honda Civic V 1.3 1994
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: Krzysiek15255 »

Krzychu był tak porobiony że nic nie pamiętał....
Oj nie aż tak :D Pamiętam jak przyjechałem i się z Wami przywitałem. Ale z tym chłopcem to jakaś paranoja :O Ja nawet nie pamiętam że tańczyłem z kimś a ta Pani z campera jeszcze zwałe ze mnie miała :D

Cukier rolnik na ziemi a Mateusz na kolanach kurde też nie pamiętam :D

PS. Tego "pamiętnego" wieczoru chyba dwa razy tego samego nie piłem :D
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: jacobsen »

No no, Krzysiek Ty nasz zlotowy podrywaczu. :mrgreen:
Ześ mi przypomnial fragment z babą z kampera... :lol:
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: krzysieeq »

oj tam Krzysiu dwa razy nie piles tego samego za to chyba ze 4razy tłumaczyłeś mi że jesteś Krzysiek15255 :D wiesz no chłopiec w rurkach, jakiejs koszuleczce i kapturze to w Twoim stanie mogles sie pomylic :D jedno jest pewne - te 25 urodziny to taka ćwiartka huczna i tak wlaśnie u Ciebie było, może nie zapamiętasz ich z głowy ale z opowieści na pewno :P bardzo fajna atmosfera, bardzo luźno można było sobie pożartować, nawet żarty personalne i dosc hmm dotkliwe nie były źle odbierane, każdy z dystansem pozytywnie nastawiony, extra :) furki też zacne, w każdym egzemplarzu było na co popatrzeć, gdzieś tam na facebooku widziałem że ktoś pisał że mogliśmy się dołączyć do zlotu HAKP, ale to już nie byłby ten sam rodzinny klimat tak mi sie wydaje :) jedyne co było blee na zlocie to... fordy :D Pozdrawiam wszystkich obecnych a z nieobecnymi liczę że będzie okazja się poznać na następnym meetingu:)

PS. Zagadka: Po czym poznać że siostra ma okres ? :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: Krzysiek15255 »

krzysieeq pisze:PS. Zagadka: Po czym poznać że siostra ma okres ? :lol: :lol: :lol:
Ja nie odpowiadam bo jak ktoś nie zna to pomyśli, że w ogóle jakiś dziwny jestem :D To już BoBek musi odpowiedzieć :D

Ode Mnie paczka wszystkich zdjęć które udało mi się zrobić. Nawet nie miałem za bardzo co przebierać bo jak widać za wczesna pora i pełna kulturka :D

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: buksiu »

Ja również chciałbym podziękować wam wszystkim za miło spędzony czas. Fajnie było Was wszystkich poznać. Jak się tylko trochę ogarnę to postaram się wrzucić zdjęcia i dwa filmiki z powrotu. Nie ma ich za wiele ale jak każdy coś wrzuci to może powstać fajny album :D . Jak mi teściu pożyczy furkę to może na następny zlot przyjadę "złotą strzałą", bo takiego koloru na zlocie nie było :) . Jak wracaliśmy ze zlotu to mijaliśmy po drodze gości ze zlotu Forda. Minęliśmy między innymi niebieskiego Forda Capri, Fiata 125P oraz Volvo. Wtedy sobie pomyślałem, dobrze że to nie Bobek ich mijał bo mogliby wylądować w rowie :lol: .
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: Krzysiek15255 »

A Bobek czasem też złotej nie miał ? :D Czy to inne odcienie?
Awatar użytkownika
FilipCK
Posty: 50
Rejestracja: 26 gru 2016 17:41
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1

Re: I ZLOT USACCORD, ZDWÓRZ 2017 - FOTORELACJA, KOMENTARZE

Post autor: FilipCK »

W końcu się ogarnąłem i znalazłem chwilkę wolnego czasu na napisanie posta :)

No więc ja również wszystkim bardzo dziękuję ! Super organizacja, super miejsce, super ludzie ! Fajnie było zobaczyć tyle ślicznych samochodów w jednym miejscu ! Poznać tak wspaniałych ludzi! Korzystając z okazji przepraszam jeśli nabroiłem :P Wrzucam folder ze zdjęciami i filmikami. Filmy nie wyszły do końca tak jak chciałem, zdjęć nie jest dużo, ale na następnym zlocie postaram się bardziej ;)
Mam nadzieję że macie jeszcze jakieś fotki.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

PS: Zdjęcia/filmy dopiero się ładują, jutro rano powinno być wszystko.
Honda Accord VI Coupe 3.0 V6 J30A1
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3707
ODPOWIEDZ