Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

LS430 przypadek?

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

LS430 przypadek?

Post autor: Bonio »

Siemano, niektórzy już wiedzą niektórzy nie, długo za Avalonem nie płakałem... choć szczerze wątpiłem już że kupię coś godnego uwagi w tym roku lub do wiosny, bo na tego typu auto nawet się nie zapatrywałem polowałem bardziej na GS300 mk2, aż tu nagle pewnej nocy wygrzebałem ogłoszenie, z rana telefon do gościa, następnego dnia byłem na oględzinach... Jak to bywa w moim przypadku, wypatruję ogłoszenie w dosyć krótkim czasie od momentu pojawienia się w sieci, dzwonię jako pierwszy, jako pierwszy umawiam się na oględziny, i oczywiście kupuję no i oczywiście musiałem przedymać całą Polskę wzdłuż spod granicy na północ, a za każdym razem obiecuję sobie że nie pojadę dalej niż do wawy/łodzi... no ale cóż, tak to jest w przypadku nietypowego auta :)

Co tu dużo pisać, LS430 przedlift, rok 2001 przebieg 197tys km, moc auta wystarczająca póki co. Wyposażenie? Co prawda nie jest to wersja president co jest dla mnie na + bo autem głównie będę jeździł ja za kierownicą a nie jako pasażer kanapy tylnej. Więc dla mnie bajerów i tak wystarczy. No ale dobra nie nudzę opowiadaniami, i tak każdy przewinie do zdjęć, jak ktoś będzie chciał coś więcej wiedzieć to zapyta... tak wiem, auto na fotach wygląda na trochę łaciate, miernik wskazuje od 80-220mikronów na chyba 3 elementach, bite nie było, zgnite też nie jest. Więc podejrzenia o powypadkowości można sobie darować. Serwisowane czasowo w salonie Lexusa w Krakowie.

a teraz to co tygryski lubią najbardziej...
tadaaaaa!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017 02:18 przez Bonio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: LS430 przypadek?

Post autor: krisss111 »

nieźle, nieźle.... jak felunek nie poszedł z avalonem, to pakuj je do lexa :D

jakiś czas temu patrzyłem na GS z tym motorem. jeden z ostatnich z toyotowskiej stajni do których można bezkolizyjnie gaz założyć
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: LS430 przypadek?

Post autor: Szaaryy »

Nigdy mi sie lexusy nie podobały, coś mnie w nich odpycha. Z tym jest podobnie, nie mogę się do niego przekonać. Może gdybym zobaczył na żywo, usiadł to by było inaczej. W każdym razie najważniejsze że ty jesteś zadowolony :D a niedługo i tak pewnie zrobisz z nim takie cuda, że zapomne o tym co pisałem przed chwilą.

Czy tam jest v8?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Awatar użytkownika
Kondziu
Posty: 184
Rejestracja: 27 wrz 2013 13:50
Auto: CG1
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Kielce

Re: LS430 przypadek?

Post autor: Kondziu »

Zawsze chciałem to kupić ale ten przód mnie skutecznie odpychał.
Jak kupowałem Volvo S80 to miał być taki leks na początku. A teraz żałuje że go nie kupiłem.

Gratuluje zakupu. Jazda takim autem po autostradzie to czysta przyjemność.
Awatar użytkownika
mati1411
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2017 13:37
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: WLKP

Re: LS430 przypadek?

Post autor: mati1411 »

Wygląda na to że auto jest OK ;)
A tak poważnie mega spoko fura. Kawał auta i spoko motor. Najważniejsze żeby nic poważnego się nie działo.
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: LS430 przypadek?

Post autor: wysio »

Auto brzydkie - szczególnie z przodu, ale w środku jest przyjemnie i super komfortowo się tym jedzie. Idealne na długie trasy.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: LS430 przypadek?

Post autor: Krzysiek15255 »

Przód trochę odstrasza :D Lubisz nietypowe auta chyba.
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: LS430 przypadek?

Post autor: MuzykGrzes »

Od razu widać że Piotrka kręcą te same przody :) Avalon, Legend a teraz 430 :P
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: LS430 przypadek?

Post autor: Bonio »

krisss koła zostały u mnie, więc na lato trzeba będzie zaopatrzyć się w opony i tyle :)
Szaaryy, Kondziu, wysio, Krzysiek15255 ee tam gadacie, ja tam nic szpecącego w nim nie widzę, fajny jest masywny taki, no i nie zapomnijcie że był robiony w tunelu aerodynamicznym a jak zobaczyłem ogłoszenie to wiedziałem że to jest to!
Szaaryy tak v8 tylko takie tam wkładali a co do modyfikacji to nie wiem czy coś dam radę tu ulepić... nie ma za bardzo co, będę kombinował go jakoś obniżyć chociaż o 4cm ale niestety tanio i łatwo nie będzie bo tu siedzi pneumatyczny zawias,
mati1411 no trochę byłem w szoku jak do niego wsiadłem... avalon był duży ale tutaj już czuć gabaryt i wnętrza i zewnętrza, no w końcu level up.
Krzysiek15255, MuzykGrzes oglądałem się jeszcze za lexusem es300/330 z rocznika 2003-2006 ale dla mnie to wszystko to samo co avalon, zawieszenie płyta podłogowa silnik skrzynia też, tylko opakowanie inne. Tak lubię nietypowe auta, nie lubię aut dla januszy, grażyn itp, to nie dla mnie, lubię mieć coś takiego czego nie spotkasz na każdym rogu ulicy albo 2 skrzyżowania dalej.
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: LS430 przypadek?

Post autor: KOko »

Ja to Ci pisałem już o moich odczuciach :)
Teraz tak jak Kris, czekam jak siądzie felunek na aucie :)
Zablokowany