Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Acura MDX lub RDX a jednak Honda CRV III

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Acura MDX lub RDX a jednak Honda CRV III

Post autor: slepak »

Bonio pisze:prześledziłem raz jeszcze ten temat no i tak średnio wybrałeś, ja bym bardziej zastanawiał się między Acurą a Lexusem, miałem okazję przejechać się takim crv 2011r auto totalnie bez charakteru, takie wyprane ze wszystkiego czego oczekuje się po hondzie, w dodatku takie małe się wydaje we wnętrzu w porównaniu do lexa RX, no i napęd masz dołączany z tego co wiem a nie stały, w dodatku ponoć jak on nie jest używany to jest opcja że się zepsuje, fakt jeździłem dieslem więc kopa to nie miało a poza tym wyposażenie w nich to też niczym nie urzeka... nie wiem czy to było wyposażane w ogóle w kamerę cofania/nawigację...
w odniesieniu do lexa RX np takiego jak mam to crv jest mega mocno w plecy całością auta.
Ktoś tu pisał że lexus w zakrętach się słabo prowadzi ... jak się jeździło z zawieszeniem standardowym to pewnie takie odczucia gumowego auta były, ja mam wersję z pneumatycznym zawieszeniem (sztywniejszym) no i ono się tak nie gibie, mało tego mam możliwość opuszczenia auta z kabiny o trochę mm więc w trasie ma się wrażenie że prowadzi się zwykłą osobówkę a nie suva.
No ale nie żeby były takie ohy i ahy pod adresem lexa, auto jest stare i kosztuje w uj siana w porównaniu do crv
Uwierz mi ze akurat diesel to jest żwawy w tym samochodzie, w porównaniu z AT i 2.0 :mrgreen: :mrgreen:
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Acura MDX lub RDX a jednak Honda CRV III

Post autor: Bonio »

akurat dieslem 2.2 jechałem hehe
ODPOWIEDZ