Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Daily RX300

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Daily RX300

Post autor: Bonio »

KOko tablica w wymiarze US już leży dorobiona od miesiąca, zapominam ciągle ramkę zamówić do niej...
a co do "gleby"... to z tego co się orientuję to będzie pierwszy RX w pl ... właśnie ogarnięta została paczka z japonii - tzn póki co same kable do podłączenia sterownika bo to było najważniejsze a dostępnych były tylko 2 komplety kabli w japonii z czego jeden mój. A sterownik to każdy głupi może dorwać nawet w PL. Zobaczymy na ile zejdzie fabryczny zawias - ZAPIERAŁEM SIĘ ŻE TE AUTO BĘDZIE SERYJNE DO KOŃCA - życie zweryfikowało hehe
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Daily RX300

Post autor: Krzysiek15255 »

Będzie ciekawie. Jak dla mnie mleczne kierunkowskazy były lepsze.. :/

Teraz to widzę niezła latarnia z tyłu jest. :D
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Daily RX300

Post autor: Bonio »

Auto zostało osobiście przeze mnie wymyte ręcznie z użyciem wiaderka szamponu rękawicy po ponad miesięcznym posiadaniu... przynajmniej wiem że auto trzeba będzie dobrze wyglinkować na sezon i przelecieć jakimś one stepem na maszynie polerskiej
Obrazek
Obrazek

Dodatkowo zamontowana została mała rejestracja (odblaskowa jak standardowa) aby kuła w oczy :)
Obrazek

Przepolerowane zostały reflektory przednie, bo jeden coś zaczął na boku żółknieć
po lewej było a po prawej jest
Obrazek

Obrazek

Przy okazji dostało się też chromowanej blendzie na klapie bagażnika bo tak była zjechana że aż żółta
Obrazek

w planach przejście na letnie koła od taczki... czyli jak to u mnie musi być - nie komfortowe 20"
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Daily RX300

Post autor: Bonio »

także ten
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-rx- ... llery-open" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Bartoch
Posty: 468
Rejestracja: 24 lis 2014 20:38
Auto: Accord CM5
silnik: K24A8

Re: Daily RX300

Post autor: Bartoch »

Że tak zapytam, to co teraz.

Edit:
Już doczytałem w ogłoszeniu. Znowu LS430?
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Daily RX300

Post autor: Bonio »

ls430 po lifcie, albo rx350 albo rx400h albo nie wiem gs430, zobaczymy, najpierw trzeba tego sprzedać żeby się martwić co później
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: Daily RX300

Post autor: SzwedziuZGR »

koszty utrzymania przerosły oczekiwania ?
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Daily RX300

Post autor: figo »

SzwedziuZGR pisze:koszty utrzymania przerosły oczekiwania ?
jak by tak było to nie szukał by :idea:
Bonio pisze:ls430 po lifcie, albo rx350 albo rx400h albo nie wiem gs430, zobaczymy, najpierw trzeba tego sprzedać żeby się martwić co później
HR
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Daily RX300

Post autor: Bonio »

dokładnie, z kosztami zawsze trzeba się liczyć ale akurat tutaj przybrakowało mocy, póki co auto na razie jak nie pójdzie to przez 2-3 miesiące nadal będzie ze mną aż ogarnę opadający amor, nie lubię ludziom sprzedawać czegoś co nie jest sprawne,
pożyjemy zobaczymy, za bezcen nie oddam, na pewno są lepsze i są tańsze od mojego no ale ja lipy ludziom nie wciskam a poza tym sam mało nie dałem. Z resztą nie ma co wywodów o cenie robić, jest taka a nie inna, albo komuś pasuje albo nie.
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: Daily RX300

Post autor: SzwedziuZGR »

Trochę źle sformułowałem pytanie chodzi mi że jak za takie koszty utrzymania to prócz niezłego komfortu autko jest bardziej dupowozem niż sportowym suwem. Szwagier ma Toyota Rav 4 3.5 V6 USA 269km i porównywaliśmy do RX300 to niestety RX stał w miejscu :D niestety to ledwo ponad 200koni trochę kuleje.

życzę powodzenia w szukaniu ja teraz poluje na GSa 430 2005-2008.
ODPOWIEDZ