Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Daily RX300

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Daily RX300

Post autor: Bonio »

Siemanko, po kilku tysiącach zrobionych po pl w poszukiwaniu RX w końcu znalazłem adekwatnego do ceny...
Petarda to to nie jest ale z 5ciu sztuk chyba najlepiej wyglądająca....
2004r 3.0 benzyna bez gazu przebieg aktualny 148tys km... skóry z deka zmęczone w sumie tylko boczki i podparcia ud kierowcy i pasażera...
auto z niemiec, kupione w pl od prywatnej osoby... jakieś kwity z dekry z 09.2015r że miało 130tys km.
Z wypasu: 4x4, Xenony skrętne,Automatyczne wycieraczki, ściemniające się lusterka 3szt., Pneumatyczne zawieszenie (możliwość podniesienia o 3cm do góry - działa do 30km/h później sam się opuszcza, podczas jazdy możliwość opuszczenia o 15mm względem trybu normalnego, i tryb ułatwiający wysiadanie/wsiadanie/załadunek do bagażnika polegający na opuszczeniu auta o ~3cm, aha i w trybie normalnym po przekroczeniu 100km/h auto samo siada 7mm nie wiem czemu akurat tyle ale tak jest opisane w instrukcji auta),
6poduszek + jedna na kolana kierowcy, audio Mark Levinson, el lusterka + składanie, drewniane wykończenie, el regulacja kolumny kierownicy z pamięciami ustawienia fotela kierowcy i lusterek, kamera cofania, opuszczające się lusterka podczas pakowania R, dołożone czujniki parkowania, navi, szyberdach, grzane dupy, el klapa bagażnika i pewnie coś jeszcze o czym nie pamiętam
Hak, webasto... wszystkie wlepki z vinem na swoich miejscach... takiego brudasa oglądałem i takiego kupiłem... dopiero po tygodniu go wymyłem i to na szybko bezdotykową bo w taką pogodę i tak nie opłacało się go myć... lakierniczo chyba od 120-220mikronów na szybko mierząc po strzale na element w dodatku brudny jak na foto ;)
Kilka fotek i to 2 z otomoto bo nie miałem czasu zrobić swoich. Póki co jestem zadowolony, trzeba by zajrzeć do jednego amora... popukuje w momencie wpadania do dziury lub przeskakiwania przez próg zwalniający... nie w momencie najeżdżania na przeszkodę, tylko jak jest na maxa rozprężany... dodatkowo na tym amorze przy maxymalnie skręcających kołach słychać stukanie w górnej części... jakby łożysko na amorze... o ile w nich występuje takie coś.

taki był podczas oględzin/kupna
Obrazek

później go na szybko opłukałem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Daily RX300

Post autor: wysio »

Fajne to, ale niestety cholernie drogie w częściach. Taki jeden amortyzator to koszt Accorda. A z zamiennikami słabiutko... Gratuluję odwagi ;)
Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 169
Rejestracja: 24 mar 2010 11:35
Auto: Coupe F20B7
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Daily RX300

Post autor: Robertos »

wysio pisze:Fajne to, ale niestety cholernie drogie w częściach. Taki jeden amortyzator to koszt Accorda. A z zamiennikami słabiutko... Gratuluję odwagi ;)
https://www.daparto.de/Stossdaempfer/Le ... peId=13624" onclick="window.open(this.href);return false;

Dobre ceny ;)
zamienników też sporo :)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Daily RX300

Post autor: KOko »

Gratulacje Bonio, już na fejsie widziałem :D Kiedy sprzedajesz? ;) : P
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Daily RX300

Post autor: Krzysiek15255 »

Wyposażenie bardzo fajne. :D
Wyglądowo chyba lubisz auta nietuzinkowe.
Awatar użytkownika
Bartoch
Posty: 468
Rejestracja: 24 lis 2014 20:38
Auto: Accord CM5
silnik: K24A8

Re: Daily RX300

Post autor: Bartoch »

Gratulacje. Czekam na listę co będzie modzone :D
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Daily RX300

Post autor: slepak »

Robertos pisze:
wysio pisze:Fajne to, ale niestety cholernie drogie w częściach. Taki jeden amortyzator to koszt Accorda. A z zamiennikami słabiutko... Gratuluję odwagi ;)
https://www.daparto.de/Stossdaempfer/Le ... peId=13624" onclick="window.open(this.href);return false;

Dobre ceny ;)
zamienników też sporo :)

Bonio ma wersje z pneumatyką. Koszty zupełnie inne nawet za regenerację, bo o nowym już nie wspomnę:P

https://www.ebay.de/itm/Neu-Original-Le ... ctupt=true" onclick="window.open(this.href);return false;
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Robertos
Posty: 169
Rejestracja: 24 mar 2010 11:35
Auto: Coupe F20B7
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Daily RX300

Post autor: Robertos »

https://www.ebay.de/itm/Neu-Original-Le ... ctupt=true" onclick="window.open(this.href);return false;[/quote]


A to przepraszam :) przepraszam, mój błąd ;)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: Daily RX300

Post autor: Bonio »

Wysio, Ślepak, Robertos, zamienników nie ma, albo regeneracja - słyszałem różne opinie że po roku znów siada, albo wymiana na używkę z angola, albo kupno nowego za około ~4tys jeśli chodzi o amortyzator...
Koko, najpierw muszę poogarniać pierdoły które mnie w nim drażnią, pozmieniać oleje i rozrząd, a później porobić po swojemu hehe... chodzi mi po głowie koło 20 albo 21" ale w zamian za koło mogę mieć już instalację gazową więc zobaczę... powoli do przodu, narazie zrobiłem 700km więc za wiele nie mogę powiedzieć, czekam do wiosny aż się zrobi ciepło i będzie go można porozbierać i pooglądać z każdej strony
Krzysiek, miało być infiniti fx35/45 no ale ze względów na koszty utrzymania tego auta w razie walniętej panewki (siadają pompy olejowe w nich i nie znasz dnia ani godziny) oraz szukania bezwypadkowego auta - odpuściłem sobie ten wynalazek, dodatkowo kłopot jest z różnymi innymi częściami, kolega co kocha nissany i infiniti i przerobił wiele aut sam powiedział mi że jako fanatyk to tego auta nie poleca, bo jest takie jak porsze kajen - ciężko odsprzedawalne w razie w.
Bartoch, wyjdzie w praniu w okolicach wakacji może czy coś porobię
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Daily RX300

Post autor: KOko »

Jeśli będziesz dużo nim jeździł no to gazuj, bo połowę kasy z tankowania będziesz odkładał na mody :P
ODPOWIEDZ