Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

IV Zlot USAccord - 17-19.06.2022 Sielpia Wielka

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: IV Zlot USAccord - 17-19.06.2022 Sielpia Wielka

Post autor: buksiu »

Dzięki Edi za info :) . Pytałem dlatego bo wiem, że do 15 kwietnia trzeba było się zadeklarować.
P.S.
W tym samym czasie, w tej samej miejscowości tylko w ośrodku oddalonym od naszego o 500m będzie się odbywał również zlot Forda Probe USA. Z tym, że oni zaczynają dzień wcześniej czyli od czwartku. Tak się składa, że chodzę na siłownie z kumplem, który właśnie posiada taką furkę I-szej generacji i będzie na tym zlocie. Wspominał też swojemu organizatorowi o naszym zlocie. Kumpel przekazał mi, że ich organizator wyszedł z propozycją wspólnego spotkania się w którymś dniu zlotu. Myślę, że fajny pomysł do rozważenia na miejscu. Ci którzy byli na pierwszym zlocie, który odbywał się wówczas w Zdworzu czyli 77,7% forumowiczów, którzy zadeklarowali się przybyć na IV zlot będą pamiętali, że wtedy miała miejsce podobna sytuacja gdyż obok nas również w tym samym czasie odbywał się zlot Forda :) .
Edi pisze:
buksiu pisze:Witajcie,
Czy byłaby jeszcze możliwość przyłączenia się do zlotu? Jeżeli chodzi o nocleg to komar na kanapie w samochodzie
Jasne, że możesz się przyłączyć Buksiu, przyjeżdżaj :)


1.Muzyk i Aga ,niestety już bez Oficjalnego Psa Zlotowego Fiony, czwórkę z Przemkiem i Kamilą
2. QuicksilveR (Przemek) i Kamila - także my raczej do 4- lub 2-osobowego
3. jacobsen i czarny - Przemek klep dla nas trójkę
4. Krzysiek i Dorota - Może być dwójka albo z kimś do czwórki
5. mieglo - najprawdopodobniej sam, namiot.
6. SEBA2213 + ? (jak sam to może być wspólna komnata, jak + to 2 będzie idealna)
7. Hercules007 (Michał) chętnie dobije do kogoś do domku
8. Edi - 2 miejsca
9. Buksiu
+1

KOko, to +1 to Ty ? :)
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2097
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: IV Zlot USAccord - 17-19.06.2022 Sielpia Wielka

Post autor: QuicksilveR »

buksiu pisze:Dzięki Edi za info :) . Pytałem dlatego bo wiem, że do 15 kwietnia trzeba było się zadeklarować.
P.S.
W tym samym czasie, w tej samej miejscowości tylko w ośrodku oddalonym od naszego o 500m będzie się odbywał również zlot Forda Probe USA. Z tym, że oni zaczynają dzień wcześniej czyli od czwartku. Tak się składa, że chodzę na siłownie z kumplem, który właśnie posiada taką furkę I-szej generacji i będzie na tym zlocie. Wspominał też swojemu organizatorowi o naszym zlocie. Kumpel przekazał mi, że ich organizator wyszedł z propozycją wspólnego spotkania się w którymś dniu zlotu. Myślę, że fajny pomysł do rozważenia na miejscu. Ci którzy byli na pierwszym zlocie, który odbywał się wówczas w Zdworzu czyli 77,7% forumowiczów, którzy zadeklarowali się przybyć na IV zlot będą pamiętali, że wtedy miała miejsce podobna sytuacja gdyż obok nas również w tym samym czasie odbywał się zlot Forda :) .
Edi pisze:
buksiu pisze:Witajcie,
Czy byłaby jeszcze możliwość przyłączenia się do zlotu? Jeżeli chodzi o nocleg to komar na kanapie w samochodzie
Jasne, że możesz się przyłączyć Buksiu, przyjeżdżaj :)


1.Muzyk i Aga ,niestety już bez Oficjalnego Psa Zlotowego Fiony, czwórkę z Przemkiem i Kamilą
2. QuicksilveR (Przemek) i Kamila - także my raczej do 4- lub 2-osobowego
3. jacobsen i czarny - Przemek klep dla nas trójkę
4. Krzysiek i Dorota - Może być dwójka albo z kimś do czwórki
5. mieglo - najprawdopodobniej sam, namiot.
6. SEBA2213 + ? (jak sam to może być wspólna komnata, jak + to 2 będzie idealna)
7. Hercules007 (Michał) chętnie dobije do kogoś do domku
8. Edi - 2 miejsca
9. Buksiu
+1

KOko, to +1 to Ty ? :)
Tak było, nie kłamię }:‑)
Czyżby Zdwórz stał się passe?
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: IV Zlot USAccord - 17-19.06.2022 Sielpia Wielka

Post autor: KOko »

buksiu pisze: Kumpel przekazał mi, że ich organizator wyszedł z propozycją wspólnego spotkania się w którymś dniu zlotu. Ci którzy byli na pierwszym zlocie, który odbywał się wówczas w Zdworzu czyli 77,7% forumowiczów, którzy zadeklarowali się przybyć na IV zlot będą pamiętali, że wtedy miała miejsce podobna sytuacja gdyż obok nas również w tym samym czasie odbywał się zlot Forda :) .
Obrazek
ODPOWIEDZ