Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Motocykle z USA tylko bezwypadkowe

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
lybra
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2015 19:38
Auto: Hybrid 2005
silnik: 3.0 V6

Motocykle z USA tylko bezwypadkowe

Post autor: lybra »

Cześć.
Sporo fanów motoryzacji amerykańskiej używa też 2 kółek więc może zainteresuje tu kogoś temat motocykli żywcem ze Stanów. Pracuję w Kielcach, w firmie, której właściciel zirytowany jakością importu używanych moto z USA, postanowił sam je sprowadzać. Firma zamawia cały kontener czoperów z niewielkim dodatkiem turystyków. Wszystkie są sprawdzane już w USA, przed wysłaniem i ładowane jako sprawne.
Najczęściej mamy takie rarytasy jak Honda Goldwing, H. Valkyrie, Harley-Davidson Softail, HD V-Rod, BMW K, Yamaha XV, Kawasaki Vulcan, Suzuki Boulevard, Ducati Multistrada.

Linki:
FB https://www.facebook.com/chicagomotorcycle/" onclick="window.open(this.href);return false;
Otomoto https://chicagohd.otomoto.pl/inventory" onclick="window.open(this.href);return false;

Kielce ul. Pańska 84 (Białogon)

Niedawno przyszła świeża dostawa dlatego cały czas będą pojawiać się kolejne modele na w/w stronach.
Ceny podlegają rozsądnej negocjacji. Zaczynają się już poniżej 20 000 zł (zależnie od dostawy) więc dla każdego coś dobrego Wszystkie są sprawne i bezwypadkowe, sprawdzane już w USA. Czasami musimy tylko wymienić akumulator bo pada podczas transportu.
Osobiście uczestniczę w rozładunku więc macie moje słowo starego forumowicza.

Mój ulubiony :
2007 Honda VTX18T27
Honda czerwona_vtx18t27.jpg
i mój drugi wybór :
H-D 2003 VRSCA V-ROD_1.jpg
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2092
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Motocykle z USA tylko bezwypadkowe

Post autor: QuicksilveR »

Fajne, ale ostrzegam 8-) Reklamy, a nawet kryptomarketing, to w dziale Giełda. Pozdrawiam.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
lybra
Posty: 7
Rejestracja: 11 gru 2015 19:38
Auto: Hybrid 2005
silnik: 3.0 V6

Re: Motocykle z USA tylko bezwypadkowe

Post autor: lybra »

No właśnie nie dałem do giełdy bo tam tylko auta jak dobrze widzę.
A i temat może się rozwinie.
ODPOWIEDZ