Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Działy forum

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Działy forum

Post autor: Prywo »

niestety po raz kolejny to powiem, Troj, Ja i Misiek tylko tu sprzątamy, nie mamy możliwości blokowania działów lub też podwieszania tematów :(
Starsa wcięło dawno ostatnio zajrzał na chwilę w połowie marca ale nic nie napisał, Misiek który ma telefon do Starsa wyprowadził się do jakiejś dżungli i kontakt też jest z nim utrudniony, sytuacyjnie wpadnie troszkę popisze i znów znika na miesiąc
Trzeba chyba zrobić jakąś reorganizację bo jest kilka rzeczy które można byłoby zrobić ale ograniczenia nie pozwalają,
Trzeba zaproponować by Stars wydziergał jakiegoś Admina który to ogarnie i jest częściej na forum, może być to nawet Misiek :mrgreen: który wpada raz na miesiąc, albo Trojan o ile będzie chciał i to będzie w stanie ogarnąć
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Działy forum

Post autor: figo »

wiem wiem że tylko stars ma takie możliwości i uprawnienia :roll:, dlatego pytam czy udało się z nim nawiązać kontakt. bo forum się rozrasta i można by je trochę usprawnić. pozostaje czekać ;)
HR
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 661
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Działy forum

Post autor: jacobsen »

A jak wygląda sprawa opłacenia serwera? Czy forum stoi na jakimś darmowym serwerze?
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Działy forum

Post autor: kbl100 »

Prywo pisze:niestety po raz kolejny to powiem, Troj, Ja i Misiek tylko tu sprzątamy, nie mamy możliwości blokowania działów lub też podwieszania tematów :(
Starsa wcięło dawno ostatnio zajrzał na chwilę w połowie marca ale nic nie napisał, Misiek który ma telefon do Starsa wyprowadził się do jakiejś dżungli i kontakt też jest z nim utrudniony, sytuacyjnie wpadnie troszkę popisze i znów znika na miesiąc
Trzeba chyba zrobić jakąś reorganizację bo jest kilka rzeczy które można byłoby zrobić ale ograniczenia nie pozwalają,
Trzeba zaproponować by Stars wydziergał jakiegoś Admina który to ogarnie i jest częściej na forum, może być to nawet Misiek :mrgreen: który wpada raz na miesiąc, albo Trojan o ile będzie chciał i to będzie w stanie ogarnąć


Troj na admina :!: On i tak 24 na dobe forum śledzi :lol:

U was też tak muli przy wysłaniu postów ?
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Działy forum

Post autor: figo »

kbl100 pisze:U was też tak muli przy wysłaniu postów ?


tak, a myślałem już że coś u mnie z przeglądarką :roll:
HR
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Działy forum

Post autor: Trojan »

To samo u mnie tak od 2-3 dni chyba :|
Spokojnie z tym administratorem ,nie wiem czy bym to ogarnął i czy się nadaję.
Za serwer na razie chyba Stras płaci z tego co kiedyś Miśka pytałem...
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 661
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Działy forum

Post autor: jacobsen »

Trojan pisze:Za serwer na razie chyba Stras płaci z tego co kiedyś Miśka pytałem...

No żeby nie było sytuacji jak kiedys na forum prelude 3rd. Główny administrator i założyciel oplacal forum, robiliśmy zrzutki na serwer. Z czasem sprzedał prelude, wchodził coraz żadziej aż przestał w ogóle zaglądać.
Pewnego pieknego poranka wchodzę na forum a tu nie ma forum... Przepadła wtedy cała baza danych, nasza wiedza i doświadczenie... :(
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Działy forum

Post autor: Prywo »

Jak cos to z serwerem damy rade, mam wykupiony serwer na ktorym stoi strona mojej zony, zawsze bedzie mozna przezucic, miejsca mam pod dostatkiem
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Cegua
Posty: 469
Rejestracja: 14 paź 2013 11:02
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 2.0i

Re: Działy forum

Post autor: Cegua »

Prywo pisze:Jak cos to z serwerem damy rade, mam wykupiony serwer na ktorym stoi strona mojej zony, zawsze bedzie mozna przezucic, miejsca mam pod dostatkiem


Prywo, ale serwer to nie tylko miejsce.

Gwarantowany uptime, miesięczny transfer itd itp...

A forum generuje bardzo dużo miesięcznego transferu i nie jest to trudno przekroczyć. Wiem bo sam wiele forów stawiałem.

Przenosiny oczywiście można by zorganizować bezproblemowo, ale kwestia tych parametrów.

Generalnie co do szybkości działania, trzeba sprawdzić co generuje spowolnienia. Na pewno można zaktualizować phpBB do nowszej wersji, ewentualnie przejść na IPB jeśli phpBB nie wyrabia, jest jeszcze fajny mod phpBB by Przemo.

Wszystko widać w logach tylko żeby mieć loga trzeba mieć uprawnienia admina.
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: Działy forum

Post autor: kbl100 »

Zdałoby się odświeżyć wizualnie te forum .. proponuje mojego accorda pod logiem :lol:

Troj to tylko kilka przycisków więcej :lol:
ODPOWIEDZ