Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Działy forum

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Działy forum

Post autor: stars »

Witam
figo i audiotone zaproponowali zmiany w działach na forum - interesuje mnie wasze zdanie jakiego działu brakuje, co dodać co odjąć by wygodniej się forum czytało. Wszelkie wasze sugestie wprowadzimy w życie.
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Działy forum

Post autor: audiotone »

troszku mnie nie było ale juz jestem z powrotem.
Co tego nowego działu to jakiś moze własnie DIY czyli wiemy co .. zrób to sam.....
i tam by mozna by poprzenosić wątki z takimi sprawami by było lepiej i łatwiej coś odnaleśc czyli ta sprawa z lampka od rezerwy z przyciemnianymi wkładami do lamp i tp... bo troszku sie tego nazbierało...
pozdrawiam serdecznie Wojtas
kosta
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2011 22:48
Auto: Accord US IV gen
silnik: 2.2
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Działy forum

Post autor: kosta »

Jako, że jestem nowy, to niesmiało proponuję wprowadzenie działu dotyczącego 4tej generacji :)
http://www.kosta.otomoto.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: Działy forum

Post autor: stars »

kosta pisze:Jako, że jestem nowy, to niesmiało proponuję wprowadzenie działu dotyczącego 4tej generacji


Załatwione, pozbieraj chłopków z 4gen'ami i rozruszaj swój dział!
Awatar użytkownika
logicsys
Posty: 153
Rejestracja: 22 cze 2010 18:17
Auto: Accord 99 cg2
silnik: v6
Lokalizacja: FG, ZGR

Re: Działy forum

Post autor: logicsys »

Jako ze teraz przesiaduje na BanditCrew forum wpadlem na pomysl podpier... ich pomyslu (chyba sie nikt nie obrazi) z przywitalnia.

Osobny dzial coby kazdy mogl skrobnac cos o sobie czym sie zajmuje jak ma na imie w czym moze pomoc. Wiem ze nasze forum jest z fejsem zintegrowane i populacja raczej mala ale mysle ze to bylby niezly pomysl. Fajnie wiedziec z kim sie ma doczynienia i w czym moglby pomoc.

Co WY na to?
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Działy forum

Post autor: Prywo »

spoko, ja jestem za

no i trzeba pamiętać że na PBC o sobie opowiada się w konkretny sposób, nie zapominając o takiej informacji - czy ma się "fajną" siostrę na wydaniu lub sąsiadkę albo koleżankę, w ekstremalnych przypadkach brata :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: Działy forum

Post autor: stars »

Apropos działów to wycięliśmy osobne działy sprzedaży i połączyliśmy w jeden wspólny "Giełda", będzie wygodniej.
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Działy forum

Post autor: audiotone »

Bardzo teraz fajnie już zaczyna to wyglądać :) teraz tylko żeby każdy użytkownik się stosował do odpowiednich działów.... a nie wszędzie tylko oferty sprzedaży nawet w wątku US Accord 98-02..... trzeba może posprzątać po co niektórych ( bez obrażania nikogo :)
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Działy forum

Post autor: audiotone »

przepraszam za powtórny wpis ale widzę że Stars uporałeś się z tymi wszystkimi problemami i wszystko ma nareszcie swoje miejsce :) gratuluje :D
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Odp: Działy forum

Post autor: stars »

Dzieki, dzieki, jak bedzie zapotrzebowanie to piszcie. A co do bajzlu pilnujcie userow i zglaszajcie do moderacji niwlasciwe posty, off topic'i itp. Trzymajmy porzadek by sie nam latwiej z tego korzystalo w przyszlosci.
ODPOWIEDZ