Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Działy forum

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Działy forum

Post autor: audiotone »

ciągle mam podświetlony napis.. US Accord 98-02 na głównej stronie po lewej nawet jak niema żadnej nowej odpowiedzi..... hm.... :?
i między FAQ a Mini-Chat brakuje kropki na samej górze w menu.... :) ja nie jestem upierdliwy ...wcale :lol:
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: Działy forum

Post autor: stars »

Dostawiłem ci kropkę, co by cię w oczy nie kłuło. A że się coś ci tam świeci to jednak masz tam coś do przeczytania ;)
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Działy forum

Post autor: audiotone »

stars pisze:Dostawiłem ci kropkę, co by cię w oczy nie kłuło. A że się coś ci tam świeci to jednak masz tam coś do przeczytania ;)



no właśnie nie mam..... :?
sprawdzone kilka razy...
i zaczęło się świecić od niedawna....
hm...niewiem...
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Działy forum

Post autor: Trojan »

U mnie to samo ,też mimo przeczytanych tematów świeci się na pomarańczowo. :lol:
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Działy forum

Post autor: audiotone »

ponawiam sprawę tych działów ;)
odnośnie zrób to sam na pewno by pomogło to osoba które chciały by same coś podłubać przy swoich haniach :)
Awatar użytkownika
Gunnar
Posty: 92
Rejestracja: 03 kwie 2012 14:06
Auto: -
silnik: -
Lokalizacja: WPR

Re: Działy forum

Post autor: Gunnar »

A ja mam propozycję, żeby (jak na innych forach) dostęp do działu "sprzedam" lub aktywny klawisz "new topic", był możliwy dla użytkowników z przebiegiem np.minimum 20 postów.
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Działy forum

Post autor: figo »

Gunnar pisze:A ja mam propozycję, żeby (jak na innych forach) dostęp do działu "sprzedam" lub aktywny klawisz "new topic", był możliwy dla użytkowników z przebiegiem np.minimum 20 postów.

Albo nawet 50, dobry pomysł :) Popieram
HR
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Działy forum

Post autor: Trojan »

Kurna wtedy zacznie się spamowanie na siłę już ja i Prywo wyrabiamy normy :lol: .Na razie nie ma bajzlu na giełdzie,ja bym się nie śpieszył z tymi ograniczeniami.
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Działy forum

Post autor: Prywo »

dokładnie, tutaj nie ma jakiegoś ogromnego ruchu i nie wiadomo jakiej ilości użytkowników.
Na chwilę obecną można zrobić to tak, że jak będą jakieś wątpliwości co do użytkownika to się go zbanuje, a temat wywali i tyle wystarczy.

a i jeszcze jedno to Ja i Trojan mamy palmę pierwszeństwa, więc nowych spamerów nie potrzeba :lol:
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Tokser
Posty: 22
Rejestracja: 07 paź 2013 16:34
Auto: Acc95 CD5
silnik: F22B2

Re: Działy forum

Post autor: Tokser »

Ja proponuję utworzyć jakaś strefę regionalną jak to bywa na innych tego typu forach. Miała by ona na celu nas łączyć a nie pozornie dzielić bo wiadomo że każde forumowe życie po jakimś czasie przekłada się na spotkania w "realu". Regiony oczywiście dzielone na województwa tak jak w przypadku nie wiem np. accordklubpolska.pl czy civicklub.pl. Do każdego regionu wrzucić od razu topic dajmy na to "Zamelduj się" jak sama nazwa wskazuje, wiadomo. Do tego można wrzucić np. "I saw u" :shock: też jak w przypadku innych for topic (na civicklub.pl "ktokolwiek widział" tyle że w naszym wydaniu był by bardziej amełykansy :D ) cieszący się powodzeniem mający na celu pozdrowienie osoby, którą się gdzieś trafiło na mieście, przykładowo "Pozdrowienia dla kierownika białego accorda coupe na czarnej feldzie, dziś około 15 na skrzyżowaniu piłsudskiego/kilińskiego". Do tego temat Spot gdzie od razu po zameldowaniu się wszystkich będzie można prowadzić debatę o to gdzie ewentualne spoty mogły by się odbywać w danym regionie w jakie dni itd.
ODPOWIEDZ