Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

NOWY MODERATOR - propozycje

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: krisss111 »

QuicksilveR pisze:Proszę Was. Nie róbcie tu tego, co się stało częstym na HAKP (to był jeden z powodów, dla których przestałem się tam udzielać - co temat, to spinki).
Szkoda nerwów i atmosfery na tym kameralnym, bądź co bądź, forum.

Wysłane za pomocą mTalk



x2

niestety przykro się patrzy na coraz częściej pojawiające się tutaj utarczki. ba jest to na tyle dla mnie akurat niewygodne, że najnorrmalnie w świecie odpuszczam sobie czytanie co niektórych postów jak tylko widzę, że nie wnoszą nic do tematu a tylko mieszają kisiel w garnku

na HAKP zrobili mnie modem, ale jak widzę ich problemy z giełdą, z ludźmi itd .... to też ogarniam to forum mocno wybiórczo. co i tak robiłem juz od jakiegoś czasu
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: KOko »

Dlatego się cieszę, że jestem zwykłym "szarym" użytkownikiem. Mogę docinać ile wlezie, bo na forum jest wolność wypowiedzi.
I właśnie dzięki temu każdego zlinczuję za to, że nie ma 5-cio ramiennej felgi, bo taka moim i tylko moim nic nie znaczącym zdaniem się widzi jako najładniejsza, albo nie ma prawilnego czarnego koloru (to już ze śmiechu, że wpadła taka forumowa moda po dawnych wypowiedziach chyba Rexia właśnie).
A gdy ktoś wystrzeli do mnie z takimi samymi docinkami np. bo już sprzedana Hondziawa, albo że jeździł na lpdżi itp itd - to niestety - muszę to przełknąć, ponieważ na forum jest właśnie wolność wypowiedzi (!!! o ile oczywiście nie używa się do tego masy bluzgów czy nie obraża bezpośrednio osób/użytkowników forum !!!)

Co do moderowania czy adminowania to z tego co sam odczułem podczas przebywania na forum - moderator lub admin stety/niestety musiał jednak odpowiadać w tematach "na chłodno" po to, by sam właśnie być takim świecącym posążkiem wzoru. Nie mówię tu o forumowym czacie, ale już o wypowiedziach w tematach użytkowników lub faq/warsztacie. Temu być może poprzednicy już zrezygnowali z tej funkcji, who knows - bo jednak jest to trochę wymagające zadanie, zwłaszcza jak się przebywa często na forum.
"Nie wiem, nie znam się, gupia jestem."
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: Prywo »

slepak pisze:Każdy wie do czego jest regulamin, ale żeby przestrzegać danego regulaminu i był dobrze spostrzegany i zrozumiany dla innych trzeba się także do niego stosować,tym bardziej osoby które są Adminami czy Moderatorami. Chyba się nie mylę prawda?


oczywiście tu się z tobą zgodzę w 100%, wiadomo każdego czasami poniesie, ale nie powinno być to normą.

slepak pisze:To w takim razie czemu "władza" się do niego nie stosuję i robi prywatne wycieczki poprzez posty publiczne na forum do np. Rexia?


tu nie jestem w stanie odpowiedzieć, ja zdecydowanie nie jestem nastawiony "ANTY" do userów i staram się nie wchodzić w konflikty, ale czasami jak czytam posty to aż szlak mnie trafia.
Może niech się wypowie w tym temacie reszta, ale chyba wiem do kogo pijesz.

slepak pisze: jak admin może sobie kpić-drwić-szydzić z innej osoby czy jego gustu jak modyfikuję auto, pisać wiadomość nie na temat, gdzie w innym temacie to samo egzekwuję od innej osoby czego sam nie przestrzega? Chyba coś nie HALLO prawda?


no nie powinien, ale to też tyczy się innych użytkowników którzy są na forum bardzo długo i raczej nie powstrzymują się przed takimi tekstami.

slepak pisze:Gdy czegoś wymagam-oczekuję od innych osób to najpierw sam musiał bym mieć 1000% pewności że sam się do tego stosuję i że "wypada" mi zwracać komuś uwagę za to czego sam nie robię.


zgadza się w 1000%

slepak pisze:No chyba że "władza" może wszystko i nic w tej materii się nie zmieni :lol: Także mnie prywatne układy,awansiki między Starsem a Myzykiem nie interesują.
Nikt tego wcześniej z nikim nie ustalił, a do tego wykracza poza zakres swoich uprawnień i nie przestrzega regulaminu.


Ślepy niestety na każdym forum jest tak, że to Admin wybiera sobie moda i nie musi konsultować swojej decyzji z userami, może mieć jakieś propozycje ale czy się do tego zastosuje to już ewidentnie jego sprawa.

slepak pisze:Zrezygnowałem SAM z propozycji Moderacji na tym forum bo uważam że było dobrze tak jak WCZEŚNIEJ, że nie potrzeba takiej liczby osób żeby był tu porządek, a jak dla kogoś "porywczość czy rzucanie się" jest problemem poprzez napisanie kilku słów prawdy i tego co jest nie tak do publicznej wiadomości to już rozumiem,bo nie od dziś wiadomo że najtrudniej wszystkim wychodzi dążenie do swojej racji, swojego zdania i praw.


Trzeba było nie rezygnować to wtedy Ty byś odpowiadał na te posty.
Walka o swoje jest zawsze trudna i wyboista, ale czasami warto sobie odpuścić by mieć satysfakcję z tego że ".. i tak się im nie przetłumaczy.."

slepak pisze: A pisząc o stażu miałem tutaj na myśli porządek jaki był mimo tak naprawdę 1 lub 2 MODERATORÓW


może i był, ale to było bardzo męczące, ja miałem co raz mniej czasu, a Troj miał już tego dosyć i to On głównie ogarniał to forum, a ja tylko z doskoku.
Pomijam już fakt, że Troj chciał duuuużo wcześniej zrezygnować z tej funkcji (zresztą ja też) tylko nie było żadnego odzewu od Starsa.

Teraz są nowi admini i mody na forum więc to od nich zależy ten porządek na forum.

slepak pisze::arrow: Także dziwią mnie wypowiedzi pokroju że ktoś sieje zamęt, czy że mam sobie iść pobiegać bo napisałem kilka słów prawdy o tym co tu się dzieje i co robi główna osoba na tym forum.


a co mam napisać ?
super że jedziesz po wszystkich, ekstra, dajesz stary, ognia, rozpierdziel system, brawo !!!!
niestety w dobie netu jest cała masa ciśnieniowców i fora to ich ulubiony sposób na odreagowanie, a jak przy okazji pojadą po kimś to czują się super.
Ja jak chcę odreagować to idę powalić w worek treningowy lub polatać na motocyklu, każdy ma swoje sposoby.

tak napisałem, ale nie było to skierowane personalnie do kogokolwiek, tylko do ogółu, jeżeli mam coś do kogoś konkretnie to piszę bezpośrednio i to po za forum, bo nie muszą wszyscy tego widzieć.

slepak pisze: Mam dość jakiś docinków które mają tu miejsce od jakiś dwóch miesięcy od Muzyka i Regreta i nikt z tym nic nie zrobił i udawania że nic się nie dzieje, a sam dostałem bana na tydzień za "BRAK SZACUNKU" który tak ma być egzekwowany i to od osób które tego same nie robią!


Ale to nie wiesz że jest coś takiego jak PW lub zgłaszani posta ? (nie proś bym dalej rozwijał ten wątek)

slepak pisze:A jako forum dyskusyjne(publiczne) powinna być ANKIETA kto ma jakie funkcje, a nie prywatne układziki załatwione poprzez prywatne wiadomości.


W większości fora są publiczne, ale nigdzie nie spotkałem się by takie ankiety coś wnosiły do tematu o ile takie są, jeżeli masz pretensje o to że Grzesiek jest Adminem, to napisz do Starsa, on go nim zrobił i to jego decyzja, a to że Grzesiek zrobił adminem Mieszka to też jego decyzja


rexio pisze:Slepak, masz 100% racji. Tylko to jest walka z wiatrakami. Mi tam wisi kto tu jest modem, a kto adminem. Ja z tym problemu nie mam bo nie swiadczy to o MOIM forum tylko o kims kto te funkcje poprzydzielal.


pretensje do Starsa, o ile go złapiecie.

Ja jedynie mogę powiedzieć że typowałem Edzię i uważam że jest bardzo dobrym modem.

rexio pisze:I tak nic nie zmienia, a jak juz zrobia ankiete to i tak chlopcy z ferajny zaglosuja na swoich Don Corleone. Mi to wisi.


Tak było zawsze i wszędzie.


rexio pisze: Jest natomiast nadzieja, ze moooze w koncu naucza sie poprawnie skladac literki oraz umieszczac znaki interpunkcji zgodnie z ogolnymi zasadami jej stosowania. Moze...


Rozumiem że Tobie to przeszkadza, ale jak jesteś mocny z języka ojczystego i uważasz że ktoś robi błędy to może po koleżeńsku byś jemu podpowiedział np. przez PW co źle zrobił.
Ja też często robię błędy, często z powodu że głównie neta przeglądam na tablecie, telefonie lub po prostu z pośpiechu, albo „o tak wyszło”
Ja czuję się mocny np. w innej dziedzinie ale to już moja osobista sprawa.

rexio pisze:Teraz mi sie jeszcze przypomnialo, a propos tego stosowania regulaminu wybiorczo... Swego czasu regret cisl beke z kims ze mnie na czacie az milo. Byl juz moderatorem, padaly niecenzuralne slowa i to duuuzo fajniejsze niz dupa. Zabawa w najlepsze! Stad zapamietalem Edi, wpadla i poukladala troche ten bajzel.


pytanie zasadnicze, czy od tamtego czasu się Mieszko uspokoił ? Czy nie ? A może dalej ciśnie komuś ?

rexio pisze:Na wewnetrznym forum moderow juz sie pewnie beda grupowac i naradzac :lol: Slepak znowu sie rzuca, idiota rex mu wtoruje. Dajcie sie cymbalom wykrzyczec, przejdzie im, niech ida w pi....


Muszę cię zmartwić, nie ma tu takiego forum wewnętrznego.
Większość spraw załatwiamy przez PW lub przez FB.

Dajcie spokój

QuicksilveR pisze:Proszę Was. Nie róbcie tu tego, co się stało częstym na HAKP (to był jeden z powodów, dla których przestałem się tam udzielać - co temat, to spinki).
Szkoda nerwów i atmosfery na tym kameralnym, bądź co bądź, forum.


ja też co raz rzadziej tam zaglądam, ale widzę że tu chyba też przestanę, jak napisał Rexio, „Mi to wisi” co raz bardziej.

krisss111 pisze:niestety przykro się patrzy na coraz częściej pojawiające się tutaj utarczki. ba jest to na tyle dla mnie akurat niewygodne, że najnorrmalnie w świecie odpuszczam sobie czytanie co niektórych postów jak tylko widzę, że nie wnoszą nic do tematu a tylko mieszają kisiel w garnku


x2

krisss111 pisze:na HAKP zrobili mnie modem, ale jak widzę ich problemy z giełdą, z ludźmi itd .... to też ogarniam to forum mocno wybiórczo. co i tak robiłem juz od jakiegoś czasu


Kriss, a ankieta jakaś była ???? :geek:

;)

KOko pisze:Dlatego się cieszę, że jestem zwykłym "szarym" użytkownikiem. Mogę docinać ile wlezie, bo na forum jest wolność wypowiedzi.
I właśnie dzięki temu każdego zlinczuję za to, że nie ma 5-cio ramiennej felgi, bo taka moim i tylko moim nic nie znaczącym zdaniem się widzi jako najładniejsza, albo nie ma prawilnego czarnego koloru (to już ze śmiechu, że wpadła taka forumowa moda po dawnych wypowiedziach chyba Rexia właśnie).
A gdy ktoś wystrzeli do mnie z takimi samymi docinkami np. bo już sprzedana Hondziawa, albo że jeździł na lpdżi itp itd - to niestety - muszę to przełknąć, ponieważ na forum jest właśnie wolność wypowiedzi (!!! o ile oczywiście nie używa się do tego masy bluzgów czy nie obraża bezpośrednio osób/użytkowników forum !!!)

Co do moderowania czy adminowania to z tego co sam odczułem podczas przebywania na forum - moderator lub admin stety/niestety musiał jednak odpowiadać w tematach "na chłodno" po to, by sam właśnie być takim świecącym posążkiem wzoru. Nie mówię tu o forumowym czacie, ale już o wypowiedziach w tematach użytkowników lub faq/warsztacie. Temu być może poprzednicy już zrezygnowali z tej funkcji, who knows - bo jednak jest to trochę wymagające zadanie, zwłaszcza jak się przebywa często na forum.
"Nie wiem, nie znam się, gupia jestem."


ironiczne ale prawdziwe.
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: slepak »

Widzę że nastąpiły zmiany w moderacji po ostatnich wydarzeniach, proponuję Fotografiksa na Moderatora.
Jako wsparcie dla Edi oraz Prywo który jak widać jest tu "dorywczo".
Jak się wam podoba moja propozycja? Pozdrawiam.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: Prywo »

slepak pisze:Widzę że nastąpiły zmiany w moderacji po ostatnich wydarzeniach, proponuję Fotografiksa na Moderatora.
Jako wsparcie dla Edi oraz Prywo który jak widać jest tu "dorywczo".
Jak się wam podoba moja propozycja? Pozdrawiam.



nad nowym modem się zastanowimy w odpowiednim czasie.

swoją drogą zmieniłem kolor wpisu bo:

Wpis był niezgodny z regulaminem, a konkretnie punktem 12 tego forum
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: maxel »

Osobiście jestem za przywróceniem stanu moderacji sprzed kilku dni.
Tak jak już Prywo wspomniał, forum nie jest miejscem do publicznego obrażania innych lub wypisywania treści które można by osądzić za obraźliwe dlatego prywatne problemy do kogoś powinny być załatwiane na pw lub w inny sposób. Należałoby także bezwzględnie trzymać się regulaminu i upomnień od moderacji, bez powodu nie zostały dane.

Ot i tyle z mojej strony ;)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: slepak »

maxel pisze:Osobiście jestem za przywróceniem stanu moderacji sprzed kilku dni.
Tak jak już Prywo wspomniał, forum nie jest miejscem do publicznego obrażania innych lub wypisywania treści które można by osądzić za obraźliwe dlatego prywatne problemy do kogoś powinny być załatwiane na pw lub w inny sposób. Należałoby także bezwzględnie trzymać się regulaminu i upomnień od moderacji, bez powodu nie zostały dane.

Ot i tyle z mojej strony ;)


Poprzedni moderator własnie tego nie przestrzegał, było to najpierw widoczne do osoby Rexio, następnie do mojej.
Nie na miejscu było naśmiewanie się z kogoś koncepcji na modyfikacje auta, pisanie że się na czymś nie zna,że się wymądrza,że piszę bzdury, że coś pieczę itd itd, to nie jest przykład dobrego moderatora,nie panującego nad emocjami.
Gdy ktoś publicznie takie rzeczy piszę do mnie odpowiadam w taki sam sposób, tylko że wcześniej było to mniej widoczne bo moderator usuwał sobie sam to co było dla niego "niewygodne"
Regulamin jest po to żeby go przestrzegać i w tym się zgadzam w 100%.Jak ktoś chce go egzekwować powinien najpierw zobaczyć czy sam to robi i co pisze publiczne do innych osób,bo nie na miejscu jest wymaganie kultury itp.gdy sam moderator tego nie robi.Rozumiem że każdy może mieć gorszy jeden dzień,ale to stało się nagminne i coraz bardziej niestosowane i nadużywanie swoich funkcji jakie ma moderator.
Nie jest to tylko moja sugestia jak i Rexia, obydwoje dostawaliśmy wiadomości PW od innych osób, że jest właśnie taki problem i to co można przeczytać na forum od samego moderatora jest nie na miejscu. Z resztą na tej stronie tego tematu jak i poprzedniej jest wszystko wyraźnie napisane o co chodzi i Prywo konkretnie odpisał na każde z zarzutów, jak widzisz sam napisał że wie o kogo chodzi i kogo wtedy miałem na myśli. Kolega który okleił sobie QP stickerami także został delikatnie pisząc "wyśmiany". Jak każdy będzie każdego szanował to nie będzie żadnego problemu. Każdy ma swój gust i swoje upodobania co do modyfikacji.Szanuj innych żeby samemu być szanowanym. Pozdrawiam.


Prywo wiem :P Chciałem po prostu zaznaczyć o jakie stanowisko dla fotografiksa mi chodzi:))
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: majorekk5 »

Teraz jest tylko burdel bo ktoś tam naskarżyl, albo mod nie używa polskich znaków to co, powód do zmiany? Fakt, może slepak masz tam jakaś wiedzę ale w sposób jaki ja wyrażasz to jakbyś był jeden najmądrzejszy. Z racji że reprezentuje tylko i wyłącznie swoją osobę mam gdzieś co tam ktoś mówi i po co. Po drugie, pokazując swoje auto ktoś liczy zarówno na pochwały ale również musi liczyć się z krytyką. Wracając do swędzenia, slepak weź zostań modem i pokaż jak się to robi, tak po niemiecku. Nie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: slepak »

majorekk5 pisze:Teraz jest tylko burdel bo ktoś tam naskarżyl, albo mod nie używa polskich znaków to co, powód do zmiany? Fakt, może slepak masz tam jakaś wiedzę ale w sposób jaki ja wyrażasz to jakbyś był jeden najmądrzejszy. Z racji że reprezentuje tylko i wyłącznie swoją osobę mam gdzieś co tam ktoś mówi i po co. Po drugie, pokazując swoje auto ktoś liczy zarówno na pochwały ale również musi liczyć się z krytyką. Wracając do swędzenia, slepak weź zostań modem i pokaż jak się to robi, tak po niemiecku. Nie pozdrawiam.


Jako że piszesz bezpośrednio do mojej osoby to pozwolę sobie odpisać.
Nie wiem co było dokładnym powodem zmiany, o to zapytaj samego zainteresowanego.
Podejrzewam że przyczyn było wiele które napisałem w swojej poprzedniej wiadomości.
Z jednej strony piszesz że wyrażasz tylko i wyłącznie swoją osobę i masz "gdzieś co tam ktoś mówi i piszę" a z drugiej strony piszesz o skargach i braku Polskich znaków które tak Ci doskwierają.
Gdy ktoś mnie obraża publicznie i próbuję coś napisać czego nie potrafię zrozumieć to zwracam uwagę na ortografię czy słowa które nie występują w słowniku, jest to chyba oczywiste tym bardziej że na tym forum piszemy w języku Polskim prawda? Bo nie uważam żeby zaproponowanie np. innego "budżetowego" rozwiązania co do ukł.hamulcowego jest pisaniem nie na temat lub się wymądrzaniem czy co przeczytałem że nie ma się żadnej wiedzy, także to był powód żeby obrażać mnie?? , mógł to napisać w inny kulturalny sposób np. poprzez wiadomość prywatną,a była to zwykła złośliwość na poziomie podstawówki że ktoś zwrócił uwagę moderatorowi na ortografię....Przykre,ale jakże prawdziwe. Zasugerowałeś także że trzeba liczyć na krytykę gdy prezentujemy swoje auto, owszem zgadzam się, ale chyba za mocno w temacie nie jesteś, bo nic nie mam do jednorazowej krytyki czy wyrażeniem swojej opinii, ale naśmiewanie się przez miesiąc z Rexia także w innych tematach, czy na czacie raczej nie jet zachowaniem odpowiednim.

Pokaż mi proszę wszystkie moje posty gdzie się zachowuję jak bym był "jeden najmądrzejszy", 10 lat sprzedawałem części samochodowe to wyrażam swoją opinie co do producentów, ilości reklamacji danej firmy czy pomogę z ASB itd itd. Bynajmniej nie opieram swojej wiedzy na tym co google piszę czy co wujek cioteczny babci Reni powiedział, tylko na autopsji. Jak komuś to przeszkadza to już nie moje zmartwienie, bo nie sądziłem żeby pomaganie,dzielenie się wiedzą czy załatwienie rabatów na części było dla kogoś problemem czy przez to był "najmądrzejszy" .Na propozycję moderatora zrezygnowałem już chyba rok temu, mam inne zajęcia niż zwracanie uwagi na dublowanie postów,brak zdjęć w dziale giełda i innych mało istotnych rzeczy. Uważasz że słowo "burdel" też jest jest stosowne w twoim poście?
Ostatnio zmieniony 26 mar 2017 00:11 przez slepak, łącznie zmieniany 1 raz.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: Prywo »

Czy można już zakończyć tą nikomu niepotrzebną dyskusję ????

Jak na tą chwilę widzę, że kilku innym osobom sytuacja na forum nie odpowiada i się całkowicie z tym zgadzam.

Uprzejmie proszę o zaprzestanie bicia piany na forum, już o tym pisałem i mam nadzieję że to będzie po raz ostatni kiedy o tym przypominam.

Na tą chwilę nie będzie nowego moderatora.

Jeśli zajdzie taka potrzeba to sam będę wnioskował o tym, czy ktoś będzie nominowany na moda, czy też nie, oczywiście w porozumieniu z konkretnie zainteresowanym i resztą administracji.

Jeżeli dojdę do wniosku że, regret był dobrym modem pomimo że kilkukrotnie go poniosło i się poprawi, to jemu ta funkcja zostanie przywrócona, o ile będzie miał taką chęć i ta kwestia nie będzie podlegała jakimkolwiek dyskusjom.

Od dnia dzisiejszego ja jak i reszta administracji będzie wyciągać konsekwencje w stosunku do osób niestosujących się do regulaminu, począwszy od ostrzeżeń, jak do całkowitego usunięcia z forum, te decyzje będą podejmowane tylko i wyłącznie przez administrację.

Jeżeli ma ktoś jakieś zastrzeżenia i chce poruszyć jakiś temat to zapraszam na PW.

Nie będę tolerował przepychanek na forum.

dziękuję, do widzenia i dobranoc
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
ODPOWIEDZ