Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

NOWY MODERATOR - propozycje

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: rexio »

Rozumiem ze zrezygnowalas z wlasnej woli a nie jakiegos „przymusu”. Ja tam uwazam ze robilas bardzo dobra robote, az za spokojnie. Kiedys latami bylem moderem na duzym forum komputerowym. My sie tam nie patyczkowalismy z roznymi trollami. Krotka pilka, jak nie to do widzenia :) Wiem co to za „robota” i ile trzeba miec do tego nerwow, takze dziekuje za wytwalosc ale decyzja, w Twoim przypadku, zaskakujaca i niezrozumiala.
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: regret »

"Krytyka jest przykra, choć można ją przekazać w taki sposób, żeby nikomu nie sprawić przykrości.
Każdy ma inny gust, nie musi nam się wszystko podobać"

W 100% się z tym zgadzam. Mieliśmy przypadek, chamskiego wypowiadania się wielokrotnie i taki troll powinien być wykopany już dawno.
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2092
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: QuicksilveR »

Jakby co, ja się nie wypisuję.
Może dałoby się temat załatwić spokojniej i bardziej dyskretnie, ale trudno. Mój błąd, że nie napisałem info na PW, zamiast robić to publicznie... i zrobiła się niepotrzebna burza.
Niemniej, jak napisałem wcześniej, nie będę już ingerował w treść postów, chyba że zawierać będą wulgaryzmy - ale wtedy też co najwyżej wykropkuję i ostrzegę delikwenta na PW.
Tyle ode mnie.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
mieglo
Posty: 435
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: mieglo »

Próbuję zrozumieć o co tu chodzi. Dotychczas sądziłem, że umiem czytać ze zrozumieniem. Śledziłem na bieżąco wątek regreta i nie wiem skąd się wzięły te emocje (chyba, że coś przegapiłem, co zostało skasowane). Uważam wszystkie te reakcje za niewspółmierne do bodźców - wyluzujcie wszyscy.
Edi nie rezygnuj, bo robiłaś świetną robotę i szkoda by było to zaprzepaścić. Kobiety łagodzą obyczaje!
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: krisss111 »

Obrazek

siedzę, czytam ... i was nie kumam .... poważnie
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: regret »

część jacobsena ,maxela i moich komentow zostalo usuniętych wieć nic dziwnego , że jest dezorientacja ... ale nie ma się o co kopać - nie po to jestesmy na forum...
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: fotografiks »

Rola moda to nie łatwa...

A mi to wydaje mi się, że pociśnięcie komuś odpowiednio zaszytym kontekstem świadczy o humorze i inteligencji autora. Druga strona powinna wykazać się dystansem, poziomem i równie schludnie i odpowiednio przy nadarzającej się okazji odpowiedzieć. A nie wylewać jakieś żale na PW czy innymi ścieżkami lub bezpośrednio obrażając.
Każdy popełnia błędy i pierdyknie czasem coś, dobrze doradzi albo doradzi jeszcze gorzej, coś zaprezentuje, poleci :D i dobry humor jest właśnie po to co by pocisnąć czasem beke. Lekki fight i szyderka zawsze mile widziana :D

To przy tym wszystkim dobrze się czyta i tworzy to pewną całość historii, a jakby nie patrzeć historia często usłana jest łzami :D


Zresztą historia i tak już pozostawiła kilka określeń wypracowanych w tych forumowych bólach :D
Wiec usuwanie w sumie raczej nic nie da... no może jedynie są stratni Ci, którzy nie widzieli i później są poza obiegiem w społeczności, bo nie wiedzą o co kaman w tych całych pięknych forumowych historiach siks gen ;)


A reszta i tak wyjdzie przy stole albo i pod stołem w Zdworzu :D
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: NOWY MODERATOR - propozycje

Post autor: KOko »

Dobrze, że w Zdworzu będzie moderator, który będzie dbał o usuwanie złych wypowiedzi kolejnym kieliszkiem cytrynowki :)
ODPOWIEDZ