Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

koszulki USACCORD

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: koszulki USACCORD

Post autor: KOko »

Obrazek
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: koszulki USACCORD

Post autor: Edi »

Ponieważ akcja "koszulki USACCORD" zakończona, napiszę kilka słów.
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Prywo za olbrzymią pomoc w spełnieniu mojej koszulkowej zachcianki :D. Za dobre chęci, za poświęcony czas, za błyskawiczne tempo w realizacji projektu, za ..... i za ...... ;) .
I tym miejscu ogromne podziękowania dla @tomiek :).
Koszulki są bardzo ładne, dobre w gatunku i bardzo estetycznie zrobione. Delikatne i nie przesadzone we wzornictwie. Jak to się mówi 100% zadowolenia 8-) .
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: koszulki USACCORD

Post autor: Prywo »

się normalnie zaczerwieniłem :oops:
Mam nadzieję że będą się wszystkim dobrze nosić, od razu napiszę że nie będę organizował drugiej tury bo ..........................................


po prostu mam krucho z czasem i roboty od metra i mi się już nie chce,
w tym przypadku zrobiłem wyjątek ze względów typowo seksistowskich :lol: :lol: :lol: i postanowiłem sprawić przyjemność Edzi :lol: :lol: :lol: a skoro temat można powiedzieć był ogarnięty, sprawdzony i miał solidne podłoże, to można było pozwolić sobie na małe szaleństwo i wykonać większą turę.
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: koszulki USACCORD

Post autor: hemicuda »

T-shirt doszedł, pasuje nawet ale to raczej wina 170 ;d ładnie wykonana mnie sie podoba :D Chętnie domówiłbym jeszcze z 2 w innych kolorach ale z własnym logo/wzorem (chodzi o bude m.in.) ale będę podchodził do mnie tutaj wypytywał, bo Moja mi kiedyś robiła na urodzinki, tylko materiał był raczej średni, ta jest fajna `gruba`.

Widzałbym jeszcze jakiś długopis i smyczke tylko broń boże białą :D

DZIĘKI za `poświecenie` czasu` :D PRYWO..zręsztą nie tylko Twojego ;p
ODPOWIEDZ