Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Brak możliwości usunięcia postu po edycji.

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Brak możliwości usunięcia postu po edycji.

Post autor: buksiu »

Zauważyłem, że nie pojawia się okienko z możliwością usunięcia edytowanego postu tylko w postach na które została udzielona już odpowiedź przez innego forumowicza. Jeżeli próbuję edytować post, który jest ostatnim a co za tym idzie nikt jeszcze nie zdążył na niego odpowiedzieć to wówczas pojawia się okienko umożliwiające usunięcie edytowanego posta. Czyli mam rozumieć, że post który nie jest ostatnim nie będzie można edytować w sposób taki, żeby widniał jako nieprzeczytany? Czy da się to jakoś ogarnąć?
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Brak możliwości usunięcia postu po edycji.

Post autor: Edi »

buksiu pisze:Zauważyłem, że nie pojawia się okienko z możliwością usunięcia edytowanego postu tylko w postach na które została udzielona już odpowiedź przez innego forumowicza. Jeżeli próbuję edytować post, który jest ostatnim a co za tym idzie nikt jeszcze nie zdążył na niego odpowiedzieć to wówczas pojawia się okienko umożliwiające usunięcie edytowanego posta. Czyli mam rozumieć, że post który nie jest ostatnim nie będzie można edytować w sposób taki, żeby widniał jako nieprzeczytany? Czy da się to jakoś ogarnąć?
Z tego co pamiętam jest tak jak napisałeś.
Piszę "z tego co pamiętam", ponieważ u moderatora pojawia się okienko umożliwiające usunięcie posta na który została udzielona odpowiedź.
Edycja ostatniego posta i uczynienie go widocznym jako nieprzeczytany, tak naprawdę polega na jego usunięciu po wcześniejszym skopiowaniu treści, którą chcemy zachować .
Czyli w zasadzie piszemy post od nowa zachowując skopiowane treści.
Wpisy układają się chronologicznie datami, więc trudno byłoby wpis z wcześniejszą datą oznaczyć jako nieprzeczytany.
Zatem skoro nie pojawia się okienko umożliwiające usunięcie postu na który została udzielona odpowiedź, to post nie może zostać wyedytowany w ten sposób, aby widnieć jako nieprzeczytany.
Jedyne co mogę doradzić to skopiowanie posta który chciałeś wyedytować i uczynić widocznym jako nieprzeczytany pod ostatnim wpisem w temacie i info do moderatora z prośbą o usunięcie wpisu z wcześniejszą datą.
No chyba, że wpisy pod Twoim postem są odpowiedziami lub pytaniami ściśle związanymi z tym konkretnym postem to wówczas taka akcja byłaby bez sensu .
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Brak możliwości usunięcia postu po edycji.

Post autor: buksiu »

Edi pisze:
buksiu pisze:Zauważyłem, że nie pojawia się okienko z możliwością usunięcia edytowanego postu tylko w postach na które została udzielona już odpowiedź przez innego forumowicza. Jeżeli próbuję edytować post, który jest ostatnim a co za tym idzie nikt jeszcze nie zdążył na niego odpowiedzieć to wówczas pojawia się okienko umożliwiające usunięcie edytowanego posta. Czyli mam rozumieć, że post który nie jest ostatnim nie będzie można edytować w sposób taki, żeby widniał jako nieprzeczytany? Czy da się to jakoś ogarnąć?

Jedyne co mogę doradzić to skopiowanie posta który chciałeś wyedytować i uczynić widocznym jako nieprzeczytany pod ostatnim wpisem w temacie i info do moderatora z prośbą o usunięcie wpisu z wcześniejszą datą.
No chyba, że wpisy pod Twoim postem są odpowiedziami lub pytaniami ściśle związanymi z tym konkretnym postem to wówczas taka akcja byłaby bez sensu .
Dzięki Edi za odpowiedź.
Wiem, że tak się da zrobić bo pisałem o tym wcześniej. Jestem tego samego zdania co Ty i uważam, że taki zabieg nie ma najmniejszego sensu, ponieważ zazwyczaj kolejne posty są odpowiedzią na tego ostatniego, wysłanego posta. Wkradłby się mały bałagan, ponieważ osoba, która czytałaby posta otrzymałaby najpierw odpowiedzi, uwagi na temat z którym zapoznałaby się później czytając kolejne posty :) . Czyli tak zwane "od d... strony".
buksiu - QP '00 2L
ODPOWIEDZ