Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Krótkie smyczki z napisem Usaccord?

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Krótkie smyczki z napisem Usaccord?

Post autor: Krzysiek15255 »

Brelok od Włodka jest klimatyczny i świetnie wygląda, ale rysuje plastiki i jest nieporęczny.

Obrazek

Osobiście mam krótką smyczkę z Carslovers i świetnie się sprawuje, ale fajnie byłoby mieć taką z usaccord.
Co o tym myślicie? Może byłby ktoś chętny ogarnąć jakiś projekt smyczki? :D

Obrazek

Te z Carslovers są świetnej jakości. Mam ją 2 lata w Accordzie i napis trzyma się świetnie. Była prana kilka razy. Napis nie jest naklejką jak na koszulkach, tylko wykonany jest jakąś inną metodą. Kontaktowałem się z Carslovers: "Mamy własne studio reklamy. Niestety minimalne zamówienie to 100szt." Udało mi się dowiedzieć, że jest to nadruk DTG.
Awatar użytkownika
Mial187
Posty: 323
Rejestracja: 22 maja 2013 21:08
Auto: Accord Coupe
silnik: 3.0 v6

Re: Krótkie smyczki z napisem Usaccord?

Post autor: Mial187 »

Odnośnie smyczy to mam jeden kontakt do gościa który się tym zajmuje, mogę z ciekawości zrobić małe rozeznanie jakim sposobem wykonują nadruk, na jakim materiale i oczywiście koszta całego tematu.
Sam bym taką chciał ;)
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

Re: Krótkie smyczki z napisem Usaccord?

Post autor: b0Ls »

smyczki to albo sublimacja albo sito. DTG z ubrań potrafi zejść po 2-3 praniach więc nie jest to takie do końca super. Jedyna zaletą DTG jest to, że czas realizacji jak i wykonanie jest bardzo szybkie i praktyczne bezproblemowe. Ja mam swoją smyczkę haftowaną i kupiłem ją kiedyś na allegro


http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7740833301" onclick="window.open(this.href);return false;
tu też są fajne

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7277707927" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Krótkie smyczki z napisem Usaccord?

Post autor: Krzysiek15255 »

Ja jak coś jestem za usaccord. Z Hondą można sobie kupić normalnie. Odnośnie druku, to nie znam się na tym, ale dobrze żeby na trochę starczyła.
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

Re: Krótkie smyczki z napisem Usaccord?

Post autor: b0Ls »

Dziś w pracy nie miałem co robić, to sobie trochę po grawerowałem. Na któryś tam zlot można ogarnąć napis dowolny kolor zależy nie na wszystkich wychodzi.Obrazek
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Krótkie smyczki z napisem Usaccord?

Post autor: MuzykGrzes »

Zacny kubek milordzie. Szacun na dzielni jak mówi księga ulicy - gwarantowany.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
ODPOWIEDZ