Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje- ODWOŁANY !!

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje- ODWOŁANY !!

Post autor: regret »

Witajcie kochani.

Z radością chciałbym ogłosić, że w tym roku także uda nam się zorganizować Ogólnopolski zlot USAccord.pl -jest to już IV edycja. Oczywiście warunkiem jest, abyście się licznie zjawili ;) .
Na wstępie chciałbym podzielić się małymi refleksjami, spostrzeżeniami oraz wnioskami wyciągniętymi z zeszłego zlotu organizowanego przez moją osobę.
Jak zauważyliście piszę już z dużym wyprzedzeniem- Wam uda się zaklepać wolne terminy, my będziemy mieli i więcej czasu na zbiórkę pieniędzy, zadania związane z organizacją itp.
Zeszły rok terminowo i organizacyjnie dał mi w kość, a sam zlot był na totalnym spontanie i tu dzięki za Waszą wyrozumiałość. W tym roku planuję troszeczkę to urozmaicić , bardziej dogadać zasady naszego pobytu w ośrodku i zasad tam panujących.

Teraz chciałbym przekazać Wam pierwsze zmiany jakie nastąpią tego roku :
1. Po mojej prośbie w tym pomoże mi Edi - ona Was przypilnuje i to do niej będziecie wpłacali pieniążki
2. Wszystkie auta będą zaparkowane na polu namiotowym - walczymy o to, aby wynająć całe pole tylko dla naszego klubu. W tym roku chcielibyśmy tam zadziałać z Quicsilver'owym namiotem disko disko ;) konkursy itp.
3. Wpłaty - chcielibyśmy, aby była to przemyślana decyzja, gdyż muszę na wstępie wyłożyć zaliczkę i w ośrodku nie ma zwrotów za miejsca noclegowe.
4. Z racji tego, iż będziemy chcieli wynająć całe pole chcemy rozbić na wszystkich cały ten koszt - w tej chwili trwają negocjacje, ale jesteśmy dobrej myśli i mam nadzieję, że koszt będzie znikomy.
5. Zmiana terminu zlotu
6. Z sugestii klubowiczów - dowolne wpłaty"składki" na pokrycie organizacji imprezy : pucharki medale, dyplomy, upominki.
7. Osoby samodzielnie opłacające noclegi nie będą brane pod skrzydła zlotu. Oczywiście jak najbardziej zapraszamy, ale nie będziemy za te osoby brali odpowiedzialności ( to już tak z doświadczenia zeszłorocznego)

Rzucam garść informacji o tegorocznym zlocie.

Nazwa: IV Zlot USAccord.pl
Termin zlotu : 19 - 21 czerwca 2020r.
Termin zapisów : dam osobną informację
Miejsce : Ośrodek Wypoczynkowo – Kolonijny ZACISZE BIS , Koszelówka , 09-520 Łąck
Namiary do GPS : 52°25'37.9"N 19°42'29.8"E
Cel : integracja ,dobra zabawa, streczowanie białych Lancerów ;)

PLAN IMPREZY

19.06.2020r.( piątek) zapraszamy od godziny 16.00 - auta ustawiamy koło siebie na polu namiotowym ( każdy z Was dostanie swój numerek )

W godzinach wieczornych organizujemy spotkanie integracyjne" szampańska zabawa "( tu godzina do dogadania ponieważ czekamy na wszystkich )

20.06.2020r.(sobota) - kontynujemy integrację oraz korzystamy z dobrodziejstw ośrodka , plaża , jezioro , rowery wodne itp .
W godzinach wieczornych proponujemy integrację na plaży oraz potańcówkę w stylu usaccord.pl

21.06.2020r. (niedziela) 12.00 Oficjalne podziękowania organizatorów i parę miejmy miłych i ciekawostek niespodzianek.
Doba hotelowa kończy się o godzinie 15.00


Myślę, że każdy forumowiczów powinien być zadowolony. Mamy do wyboru pola namiotowe , pokoje 2,3,4,5 osobowe .

Teraz troszkę cyferek :

POKOJE

pokoje 2, 3, 4, 5 – osobowe z łazienką, TV, lodówką
pokoje 2, 3, 4, 5 – osobowe z łazienką, TV
pokoje 2, 3, 4 ,5 – osobowe z łazienką
pokoje 1, 2 – osobowe z TV, ze wspólną łazienką
domek holenderski 4-6 osobowy
pole namiotowe z prysznicami, toaletą i prądem

INNE
zwierzęta - można zabrać
*** wszystkie psy muszą być na smyczy i w kagańcu

Oczywiście wszytko możecie znaleźć na stornie : http://www.zaciszebis.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;




Na chwilę obecną to tyle - w razie potrzeby będziemy edytować ten post.


Mini regulamin, a raczej tutorial zlotu ( tak, aby nam i właścicielom ośrodka żyło się lepiej ):

Kilka informacji na temat "poruszania" się po ośrodku, aby uniknąć nieporozumień itp. Zadałem właścicielom kilka pytań na ile możemy sobie "pozwolić". Udało się wynegocjować miejsce na plaży do "wieczornych zabaw" , ale oczywiście wszytko w granicach rozsądku ( tu proszę ja jak i właściciel) - jest prośba, żeby w zamian na miejscu zakupić trunki wyskokowe jaki te zwykłe - oczywiście nie jest to wymogiem, ale w ramach braku opłaty za "specjalne warunki" miło by było. Bardzo prosiłbym o zapoznanie się treścią:

1. Pytanie : - czy auta będziemy mogli zaparkować w jednym miejscu typu pole kempingowe namiotowe ?

Odpowiedź : - możecie Państwo zaparkować na polu namiotowym (opłata powyżej)

2. Pytanie : - czy przy autach lub pobliżu wlasciciele aut będą mogli rozbić swoje namioty ?

Odpowiedź : - oczywiście możecie parkować koło namiotów

3. Pytanie : - czy nasza grupa będzie mogła korzystać ze swojego nagłośnienia ( dwie kolumny ) w celu słuchania muzyki , zrobienia
"forumowej dyskoteki" - ewentualnei czy jest jakieś miejsce wydzielone na takie imprezy czy też np. będziemy mogli
zorbic to na polu namiotowym.

Odpowiedź : - posiadamy zadaszone miejsce ogniskowe mogące pomieścić 120 osób, ale z uwagi na goszczenie innych grup na
ośrodku wolałbym zorganizować muzykę na polu namiotowym,

4. Pytanie : - czy są jakieś tematy typu cisza nocna, obostrzenia, regulamin?

Odpowiedź : - na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna od 22 do 6 rano, natomiast jestem gotów na zarezerwowanie całego
kempingu dla Pana grupy i po 22 nie być tak restrykcyjny co do zakazu ciszy (oczywiście w granicach rozsądku, w
niedalekim sąsiedztwie ośrodka znajdują się domy jednorodzinne, którym hałas o 2 w nocy może przeszkadzać) pod
warunkiem zagwarantowanie minimum 70 uczestników. Jeśli ilość osób będzie mniejsza, to istnieje możliwość dojścia
do odpłatnego porozumienia, bądź stosowanie się do ciszy i po 22 przeniesienie się na plaże, ale już bez głośników.

5. Pytanie : - do jakiego terminu miałbym podać ostateczną ilość osób biorących udział oraz ilość samochodów.

Odpowiedź: - oczekuje jak najszybszej informacji odnośnie ilości uczestników i zaliczkę w wysokości minimum 20% całości pobytu, po
potwierdzeniu rezerwacji chciałbym ogłosić wczasowiczom poprzez portale społecznościowe o odbywającym się zlocie.

6. Pytanie: - ewentualnie na plaży w godzinach późniejszych w kotrych zdecydowalibyśmy się przenieść impreze możliwe
będzie,abymy wzieli swojego grilla i tam sobie piekli kielbaski , ewentulanie jakieś ognisko ?

- drugie pytanie to jakaby była odpłatna wersja imprezy po 22 - na polu namiotowym jak najbardziej nm odpowiada, nie
musimy miec zadaszenia :). Pisze z o tym bo 70 osób na pewno nie uzbieramy , jak pisałem wcześniej nasza grupa jest
dość mała z racji tego ,ze mało jest tych aut na naszych dorgach.

Odpowiedź : - Po przemyśleniu, jeśli grupa będzie mniejsza niż 70 osób, zdecydowałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie
przeniesienie się na plaże z grillem. Ze względu na komfort wczasowiczów i troskę o świeże powietrze na kąpielisku,
palenia grilla w dzień jest zabronione. Natomiast wieczorem możecie Państwo połączyć ławki znajdujące się na plaży i
grillować. Mam prośbę, w zamian za udostępnienie miejsca proszę o kupno alkoholu oraz napoi w Naszych sklepach i
barach znajdujących się na plaży (czynnych do godz. 24 każdego dnia).


Jak na razie to tyle ... pytajcie, komentujcie, bądźcie aktywni.
W kontakcie !


27.04.2020r.
Moi drodzy... mimo nadzeji która zawsze umiera u mnie ostatnia tym razem padła i ona. Niestety z powodu obostrzeń narzuconych przez głowy panstwa jesteśmy zmuszeni odwółac nasz zlot który był wyznacozny w tradycyjnym terminie. Będziemy trzymali ręke na pulsie i jeśli obostrzenia nie będa już tak restrykcyjne to postaramy się zaprponować inny termin zlotu.
Trzymajcie się
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2020 11:08 przez regret, łącznie zmieniany 3 razy.
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
Mial187
Posty: 323
Rejestracja: 22 maja 2013 21:08
Auto: Accord Coupe
silnik: 3.0 v6

Re: IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje, termin.

Post autor: Mial187 »

Witaj kochany :)

Podoba mnie się ten plan i konkretne podejście do tematu, myślałem że w tym roku temat umrze.
Na chwilę obecną będę chciał uczestniczyć z żoną. Na pewno z soboty na niedziele z polem namiotowym
Jeżeli będę mógł pomóc, to mogę pstrykać jakieś fotki ; )
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje, termin.

Post autor: regret »

Mial187 pisze:Witaj kochany :)

Podoba mnie się ten plan i konkretne podejście do tematu, myślałem że w tym roku temat umrze.
Na chwilę obecną będę chciał uczestniczyć z żoną. Na pewno z soboty na niedziele z polem namiotowym
Jeżeli będę mógł pomóc, to mogę pstrykać jakieś fotki ; )
ziomeczku
<3 bedziemy zaszczyceni jak wpadniecie z Magda :D , a i fotki od ciebie zawsze zacne wiec chetnie skorzystam z propozycji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
NPK Team
De opresso liber
qba11
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2014 23:31
Auto: Accord 98-03
silnik: 3.0

Re: IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje, termin.

Post autor: qba11 »

Od samego początku jak jestem na forum nigdy nie miałem okazji zebrać się do Was na zlot a naprawdę jest to fajna inicjatywa.
Jeśli nie mam już Accorda Coupe mogę przyjechać Hondą Legend? ;P
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje, termin.

Post autor: regret »

qba11 pisze:Od samego początku jak jestem na forum nigdy nie miałem okazji zebrać się do Was na zlot a naprawdę jest to fajna inicjatywa.
Jeśli nie mam już Accorda Coupe mogę przyjechać Hondą Legend? ;P
oczywiscie jestes mile widzainy i serdecznie zapraszamy. Jest kilku ziomali kotrzy nie maja juz accordow usa ,a przyjezdzaja. Ten zlot pokazuje tak na prawde, ze licza sie fajni ludzie, a samochody to tylko fajny dodatek.
NPK Team
De opresso liber
melo1993
Posty: 99
Rejestracja: 18 lip 2017 22:58
Auto: Accord Coupe 99
silnik: 2.0

Re: IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje, termin.

Post autor: melo1993 »

Czy to jest ta Honda Legend co myślę? .... Mieszko... :D
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2092
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje, termin.

Post autor: QuicksilveR »

Już można? :D :D :D
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje, termin.

Post autor: KOko »

Obrazek

aczkolwiek nie wiem jeszcze co z hmm, wtedy półrocznym bobasem i żonką. Najlepiej by było wpaść samemu, ale coś mnie Kasia pyta czy jedziemy razem :D
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: IV ZLOT USAccord.pl - oficjalne informacje, termin.

Post autor: MuzykGrzes »

Pytanie tylko czy do czerwca wszystko się uspokoi?
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
ODPOWIEDZ