Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Pytanie do administratora

Uwagi, wnioski, zażalenia, ogłoszenia duszpasterskie
Skyyy
Posty: 29
Rejestracja: 03 sty 2022 20:35
Auto: Accord Coupe 6 98-02
silnik: CG2 3.0 V6

Pytanie do administratora

Post autor: Skyyy »

Dzień dobry,
Jestem na forum od wczoraj, dlatego proszę o wyrozumiałość.
Wczoraj umieściłem post w dziale Mój Accord i do tej pory nie został opublikowany. Czy to normalna praktyka na tym forum, ze weryfikacja postów trwa tak długo?
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Pytanie do administratora

Post autor: Edi »

Skyyy pisze: Wczoraj umieściłem post w dziale Mój Accord i do tej pory nie został opublikowany. Czy to normalna praktyka na tym forum, ze weryfikacja postów trwa tak długo?
Cześć :).
Nie, przeważnie są publikowane szybciej.
Dla wyjaśnienia dodam, że tylko dwa pierwsze posty są zatwierdzane, więc teraz będzie już z górki ;).

Pytania, posty, tematy jak wyżej proszę zamieszczać w dziale :arrow: Forum USAccord.pl :arrow: Sprawy organizacyjne lub Hyde Park.

Mamy jeszcze taki dział :arrow: viewforum.php?f=31" onclick="window.open(this.href);return false;, trzeba przez niego "przejść", aby dostać się do powiązanych z Forum USAcccord.pl grup na FB.

Pozdrawiam i życzę zadowolenia z korzystania z Forum :).
Skyyy
Posty: 29
Rejestracja: 03 sty 2022 20:35
Auto: Accord Coupe 6 98-02
silnik: CG2 3.0 V6

Re: Pytanie do administratora

Post autor: Skyyy »

Cześć,
Dzięki za wyjaśnienia i wskazówki.
Mam nadzieję, że mój pierwszy post nie zabrzmiał impertynencko. Cóż, brak cierpliwości to moja jedyna wada :lol:
Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Pytanie do administratora

Post autor: Edi »

Skyyy pisze:Mam nadzieję, że mój pierwszy post nie zabrzmiał impertynencko. Cóż, brak cierpliwości to moja jedyna wada :lol:
Nie zabrzmiał - jest o.k. :)
Oczywiście rozumiem doskonale niepokój dotyczący spowolnienia w publikacji ;).
ODPOWIEDZ