Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Spiler

Zorganizowane akcje zakupowe
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Spiler

Post autor: MuzykGrzes »

Nigdy się na body kit'cie nie znałem jak coś mi się podobało to po roku była to już wieś, ale ta "ławeczka" to taka trochę jak z Subaru i chyba trochę to by nie pasowało do "zadka" CG2/4 ,szczególnie z dokładką z tyłu bo byłby przesyt.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
Pedro
Posty: 90
Rejestracja: 28 sie 2014 12:39
Auto: CG2
silnik: J30A1

Re: Spiler

Post autor: Pedro »

SzwedziuZGR pisze:mnie się podoba to najważniejsze, oryginalny spoiler trochę taki za niski.


Absolutnie nie śmiem krytykować ani negować. Ja mam troszkę odmienny zmysł estetyczny - jestem co do zasady na NIE do wszystkiego co nie wyszło razem z autem z fabryki :) I to do przesady w obie strony....jak kiedyś Ford wypuścił Coswortha ze spojlerem wielkości stadionu narodowego - to uznałem, że tak jest estetycznie bo producent tak chciał :lol:
Ja osobiście jestem zwolennikiem stylu "no name" - jak miałem kiedyś starą clijówkę ubraną w napęd z Renault 5 GT Turbo to jeździłem z wielkimi dziurskami w błotnikach i rudą na prawie każdym możliwym elemencie, do tego roletki z Kubusiem Puchatkiem i znaczki boczne 1,2....ale "puszczane karpie" przez kierowców przystawiających się spod świateł były bezcenne :D Ale to bardzo zamierzchłe czasy, które jednak mile się wspomina.
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Spiler

Post autor: krisss111 »

Pedro , to co opisałeć, to nie styl "no name", tylko "sleeper" jak cuś ;-)

takie tam OT 8-)
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Spiler

Post autor: loot »

LOL :lol:
Accord Coupe CG2 3.0 V6
ODPOWIEDZ