Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Witam z Opolszczyzny

Napisz coś o sobie, a później dodaj foty swojego accorda w dziale "Mój Accord"
Maxio
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2018 15:42
Auto: CG4
silnik: F20B7
Lokalizacja: Opolskie

Witam z Opolszczyzny

Post autor: Maxio »

Hej wszystkim.
Po dłuuugim oczekiwaniu na link aktywacyjny w mailu,w końcu udało mi się sfinalizować rejestrację na forum.
Długi czas obserwowałem poszczególne działy mając w planach przesiadkę na większe autko.
Zacznę od krótkiej historii z Hondą... Daawno temu chciałem kupić Passata i chyba Bóg sprawił że wahacze dość słyszalnie skrzypiały... na szczęście nieopodal stała taka czerwoniutka kupetka. Civic Vgen...ile frajdy mi dał i ile cebulionów pochłonął ten bolid...reperaturki i nowy kolor,zawieszenie hr...ale odkupił go mój kumpel i dalej się bawił...
Po Vgen postanowiłem się zabrać za coś nietypowego... Honda Logo
Szał gumy, całe 65KM z 1.3 ale już był to polift więc ten ładnjejszy... kilka dni po zakupie pofrunąwszy pod Poznań tymże pociskiem... Jako pierwszy w kraju pionierski przeszczep na D16 z VTECiem powiódł się i myślałem co dalej... Lekki zamach, kolektory, wydechy przeloty, modzone kompy itp. Nie jeden w E36 czy tam gulfie drapał się w czerep... Fajne żwawe autko, ale dla mnie jako już niemłodego kierowcy brakowało...wygody i ciszy... chyba dorosłem. I tak oto kilka dni temu postanowiłem wyruszyć w Polskę po swoje nowe cztery kółka.
Zaglądam na ogłoszenia i co ja pacze... Akordeon CG4 z podtlenkiem gazotu i w dodatku na pakiecie od Mugena z gwintem... nosz szał ciał. Fotki oglądam i widzę fajna sztuka. Proszę o dokładnjejsze i mam, dzwonię żeby zapytać co i jak ma defekty żeby sobie oszczędzić czasu i nerwów. Zapewniony zostałem że wszystko jest ok i mogę śmiało jechać bo autko atrakcyjne i sprawne... No ok,jadę...
Na miejscu okazało się że jest gorzej niż sądziłem, check engine się świeci bo to od gazu tak jest... koło pasowe na wale bije na boki,dodatkowo wydech i masa lakieru do zrobienia...
To wracamy... Ale żeby nie było nudno to postanowiłem poszperać na olxach czy po drodze czegoś do oglądnięcia nie ma. Zerkam, a tu jeszcze jedna kupetka po drodze. Tylko 2 zjęcia, autko widać lekko przykurzone. Żadnych fotek wnętrza nic. Zajedziem a co tam, i tak mamy po drodze... Na miejscu jakby mi kto z liścia pacnął. Pozwoliłem się przejechać i zdecydowanie był to lepiej zadbany choć przykurzony egzemplarz...
No i tak oto się stałem posiadaczem CG4 i przywitałem się z Wami.
Pozdrawiam serdecznie...
Maxio
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam z Opolszczyzny

Post autor: Edi »

Witaj :).
P.S. No widzisz .... tak sobie żyliśmy w błogiej nieświadomości, że problem z rejestracją na forum się zrobił ...... pewnie dlatego, że my już zarejestrowani ;)
mieglo
Posty: 435
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Witam z Opolszczyzny

Post autor: mieglo »

Cześć.
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1124
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Witam z Opolszczyzny

Post autor: KOko »

siemka ;) a ta [H] Logo to taka srebrna? Bo kiedyś coś czytałem o takiej na jakiejś stronie z D16
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Witam z Opolszczyzny

Post autor: Krzysiek15255 »

Ja to pamiętam logo z d16 ale takie zielone. :D
ODPOWIEDZ