Teraz jest 29 mar 2024 13:27




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Witam z Opolszczyzny 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 24 maja 2018 15:42
Posty: 3
Lokalizacja: Opolskie
Post Witam z Opolszczyzny
Hej wszystkim.
Po dłuuugim oczekiwaniu na link aktywacyjny w mailu,w końcu udało mi się sfinalizować rejestrację na forum.
Długi czas obserwowałem poszczególne działy mając w planach przesiadkę na większe autko.
Zacznę od krótkiej historii z Hondą... Daawno temu chciałem kupić Passata i chyba Bóg sprawił że wahacze dość słyszalnie skrzypiały... na szczęście nieopodal stała taka czerwoniutka kupetka. Civic Vgen...ile frajdy mi dał i ile cebulionów pochłonął ten bolid...reperaturki i nowy kolor,zawieszenie hr...ale odkupił go mój kumpel i dalej się bawił...
Po Vgen postanowiłem się zabrać za coś nietypowego... Honda Logo
Szał gumy, całe 65KM z 1.3 ale już był to polift więc ten ładnjejszy... kilka dni po zakupie pofrunąwszy pod Poznań tymże pociskiem... Jako pierwszy w kraju pionierski przeszczep na D16 z VTECiem powiódł się i myślałem co dalej... Lekki zamach, kolektory, wydechy przeloty, modzone kompy itp. Nie jeden w E36 czy tam gulfie drapał się w czerep... Fajne żwawe autko, ale dla mnie jako już niemłodego kierowcy brakowało...wygody i ciszy... chyba dorosłem. I tak oto kilka dni temu postanowiłem wyruszyć w Polskę po swoje nowe cztery kółka.
Zaglądam na ogłoszenia i co ja pacze... Akordeon CG4 z podtlenkiem gazotu i w dodatku na pakiecie od Mugena z gwintem... nosz szał ciał. Fotki oglądam i widzę fajna sztuka. Proszę o dokładnjejsze i mam, dzwonię żeby zapytać co i jak ma defekty żeby sobie oszczędzić czasu i nerwów. Zapewniony zostałem że wszystko jest ok i mogę śmiało jechać bo autko atrakcyjne i sprawne... No ok,jadę...
Na miejscu okazało się że jest gorzej niż sądziłem, check engine się świeci bo to od gazu tak jest... koło pasowe na wale bije na boki,dodatkowo wydech i masa lakieru do zrobienia...
To wracamy... Ale żeby nie było nudno to postanowiłem poszperać na olxach czy po drodze czegoś do oglądnięcia nie ma. Zerkam, a tu jeszcze jedna kupetka po drodze. Tylko 2 zjęcia, autko widać lekko przykurzone. Żadnych fotek wnętrza nic. Zajedziem a co tam, i tak mamy po drodze... Na miejscu jakby mi kto z liścia pacnął. Pozwoliłem się przejechać i zdecydowanie był to lepiej zadbany choć przykurzony egzemplarz...
No i tak oto się stałem posiadaczem CG4 i przywitałem się z Wami.
Pozdrawiam serdecznie...
Maxio


02 cze 2018 17:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2012 22:53
Posty: 1395
Zdjęcia: 0
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Witam z Opolszczyzny
Witaj :).
P.S. No widzisz .... tak sobie żyliśmy w błogiej nieświadomości, że problem z rejestracją na forum się zrobił ...... pewnie dlatego, że my już zarejestrowani ;)


02 cze 2018 18:33
Zobacz profil

Dołączył(a): 22 sie 2016 14:52
Posty: 435
Lokalizacja: Trójmiasto
Post Re: Witam z Opolszczyzny
Cześć.


02 cze 2018 21:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2014 14:51
Posty: 1124
Lokalizacja: Białystok
Post Re: Witam z Opolszczyzny
siemka ;) a ta [H] Logo to taka srebrna? Bo kiedyś coś czytałem o takiej na jakiejś stronie z D16


05 cze 2018 09:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lut 2017 21:56
Posty: 1003
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)
Post Re: Witam z Opolszczyzny
Ja to pamiętam logo z d16 ale takie zielone. :D


05 cze 2018 20:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL