Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

[CG2 / CG4] Amortyzator Truhart, tylko do krótkich sprężyn

KingKong
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2022 15:15
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B5
Lokalizacja: Belgia

[CG2 / CG4] Amortyzator Truhart, tylko do krótkich sprężyn

Post autor: KingKong »

Greetings from Belgium,

I'm selling a brand new and never used complete set of 2x front and 2x rear Truhart struts shocks for CG2 and CG4. Those shocks are specificaly made for lowering springs only with a minimal drop of 2.5cm. So a perfect combo with Eibach pro-kit, Vogtland etc..

350€ including shipping + loss insurance and tracking.

Obrazek
Awatar użytkownika
Tom
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2022 10:11
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Poznań

Re: [CG2 / CG4] Amortyzator Truhart, tylko do krótkich spręż

Post autor: Tom »

Czy masz specyfikacje? Jak wypadają w porównaniu z bilstein b8?
Do you have specs? How they compare to bilstein b8?
KingKong
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2022 15:15
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B5
Lokalizacja: Belgia

Re: [CG2 / CG4] Amortyzator Truhart, tylko do krótkich spręż

Post autor: KingKong »

przykro mi, ale nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie testowałem żadnego z nich. Jednak zawsze słyszałem, że Bilstein jest najwyższej jakości, ale ich jazda jest bardzo sztywna, podczas gdy Truhart jest bardziej zorientowany na OEM. Drążek amortyzatora Truhart jest krótszy niż zwykły amortyzator. Jest przeznaczony wyłącznie do pracy z krótszymi sprężynami, co zapewnia lepszą adaptację i trwałość.
ODPOWIEDZ