Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Sprzedam Honda Accord CG2 3.0 V6 - PB + LPG

Awatar użytkownika
Rataj
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2017 22:22
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Łódź

Sprzedam Honda Accord CG2 3.0 V6 - PB + LPG

Post autor: Rataj »

Cześć Wam :)

Nadszedł ten moment, kiedy chciałbym coś w życiu zmienić i wyszło na to, że jest to auto. Planuję zakupić coś... a to coś powinno mieć 4 lub 5 drzwi, silnik, koła i takie tam pierdoły...
W związku z tym proponuję Wam mojego Accorda.

Silnik J30A1 - 3.0 V6
Rok produkcji 2000 (między lift z Airbag’ami w fotelach przednich).
Przebieg 260.000 km, nadal rosnący.
OC do 9 listopada 2020
Przegląd do 7 listopada 2020
Instalacja LPG firmy KME model Nevo (sekwencja), założona w 2017 na moje zlecenie w zaufanym warsztacie i obsługiwana bezpośrednio przez warsztat KME w Łodzi.
Dwa komplety kół (oryginalne felgi z accorda europejskiego, opony goodyear w bardzo dobrym stanie) i koła na których aktualnie auto stoi - zimowe fabryczne alufelgi z Nokian’ami, również w bardzo dobrym stanie).

Wyposażenie m.in.:
Elektryczne, grzane lusterka zewnętrzne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy (w 3 płaszczyznach)
Podgrzewane fotele przednie
Klimatyzacja automatyczna
Centralny zamek, alarm
Spryskiwacze reflektorów
Bagażnik otwierany z pilota
Tempomat

Trochę historii.
Auto kupiłem w listopadzie 2016 od handlarza z uszkodzoną skrzynią przebiegów (217.000 km), Skrzynię w 2017 roku oddałem do regeneracji/naprawy (nieszczęsny Józefów).
Autem przejechałem do tej pory około 44.000 km. Od czasu posiadania auta zrobiłem/wymieniłem w nim dużo rzeczy:
Wymiana tempomatu, jakichś łączników drążka stabilizatora z tyłu i inne pierdoły po zakupie (listopad 2016)
Montaż LPG (kwiecień 2017)
Wymiana chłodnicy klimatyzacji + osuszacz (maj 2017)
Wymiana piasty prawej tylnej (maj 2017)
Regeneracja skrzyni biegów (listopad 2017)
Wymiana tarcz hamulcowych i klocków z przodu (listopad 2017)
Wymiana rozrządu - komplet, simmering’u wału korbowego (od strony skrzyni), przewody zapłonowe i kilka innych drobniejszych pierdół (maj 2018)
Wymiana gum na drążku stabilizatora przód (grudzień 2018)
Wymiana zaworu EGR (używany oryginał) (kwiecień 2019)
Wymiana tarcz i klocków hamulcowych tył (maj 2019)
Czyszczenie i konserwacja szyberdachu (sierpień 2019)
Naprawa skórzanej tapicerki foteli przednich i ogrzewania fotela kierowcy (Tap-Car Łódź), czyszczenie przepustnicy i kanałów Egr’u, konserwacja podwozia, naprawa hamulca ręcznego, wymiana MAP sensora (listopad 2019)
Wymiana akumulatora (Bosch S4) (styczeń 2020)

To z takich większych wymian. Oczywiście w międzyczasie następowały serwisy okresowe podczas których miały miejsce wymiany oleju silnikowego, w skrzyni biegów, regulacje zaworów itp. itd., mam zapisane w aplikacji Fuelio wszystko wraz z datami i przebiegami.

Co istotne, Accord posiada wszystkie szyby i reflektory oryginalne. Po mniej więcej 6 miesiącach po zakupie miałem okazję dzierżyć w dłoniach profesjonalny miernik lakieru i nie przegapiłem tej okazji, żeby się nim pobawić. Ku mojej uciesze okazało się, że Accord wszędzie posiada oryginalny lakier :) i tak jest do dzisiaj.
Auto nie było modyfikowane, tuningowane itp., seria, seria i jeszcze raz seria (poza podtlenkiem LPG) :D

Jak każde auto w pewnym wieku Accord ma też swoje smaczki nad którymi można jeszcze popracować. Jeśli chodzi o mnie to mogę się przyczepić trochę do 1 biegu bo mam wrażenie że lekko za długo trzyma się przed zmianą na 2 (podczas szybszego ruszania - wyższych obrotów silnika), ale to nie jest poślizg ani nie ma strzału, zmiana jest gładka... I do 3 biegu, tutaj zdarza się że na średnich obrotach (w tym przedziale 2500-3000 obr/min) słychać, że delikatnie podbija obroty podczas zmiany biegu na 4 natomiast zmiana jest gładka bez szarpnięć, w drugą stronę wszystko jest ok. Przy spokojnej jak i dynamiczniejszej jeździe efektu tego nie ma.
W planach mam jeszcze czyszczenie sitek elektrozaworów, i jak będę miał wolną chwilę to spróbuję się tym zająć.

Cena jaka mnie interesuje to 16.000 PLN (do negocjacji)
Accord jest cały czas w normalnym użytku codziennym.

Zapraszam do kontaktu, oględzin i zakupu 732251691 ;) Część z Was miała okazję zobaczyć już mojego Accorda na I zlocie w Zdworzu :)

Czasem kontakt ze mną może być utrudniony, gdyż oprócz pracy w tygodniu, studiuję zaocznie (i co drugi weekend mam zjazdy na uczelni). Zatem jak nie odbieram, proszę o SMSa. Oczywiście postaram się odpisać najszybciej jak będę mógł, a jak tylko będzie sposobność to oddzwonię (nawet jak nie napiszecie SMSa :P.


Więcej aktualnych zdjęć w moim temacie (strona 9): viewtopic.php?f=9&t=3915&start=80
Załączniki
IMG_1340.jpeg
IMG_1336.jpeg
IMG_1334.jpeg
IMG_1330.jpeg
IMG_1327.jpeg
ANGIELSKO-POLSKIE TŁUMACZENIE SŁOWA "ACCORD"
accord {rzecz.} - porozumienie, zgoda, uzgodnienie
to accord {czas.} - pozwalać, być w zgodzie
Awatar użytkownika
Rataj
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2017 22:22
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Sprzedam Honda Accord CG2 3.0 V6 - PB + LPG

Post autor: Rataj »

Sprzedany :)
Temat do zamknięcia.
ANGIELSKO-POLSKIE TŁUMACZENIE SŁOWA "ACCORD"
accord {rzecz.} - porozumienie, zgoda, uzgodnienie
to accord {czas.} - pozwalać, być w zgodzie
Zablokowany