Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord coupe 3.0v6 Dofinasowna SPRZEDANA

Awatar użytkownika
Szyszon
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2014 19:44
Auto: Accord 6 gen 98 rok
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Gdynia/ Norwegia

Accord coupe 3.0v6 Dofinasowna SPRZEDANA

Post autor: Szyszon »

Witam, sprzedam moją piękną i pedantycznie utrzymaną hanie, gdzie przez 7 lat zostało włożone dużo pieniążków jak i serca.
Autko jest garażowane 7 lat i średnie przebiegi tylko w sezonie w zimę nie jeżdżona wychodzą średnio 700 kilometrów potwierdza to zaświadczenie z przeprowadzonych badań technicznych, wszystkie zaświadczenia do wglądu jak i sprawdzenia. Więc co zrobiłem przez 6 lat:

1. Car audio
- jednostka która siedzi w autku jest to dvd alpine iva d106r
- głośniki w drzwiach są DEGO po650 i są podłączone pod wzmacniacz 4 kanałowy helix precision p400 znawcy wiedzą co to za piec
- głośnik w bagażniku chwilowo był re sxxv2 i został zmieniony na DD 715 jednostka jaka go ciągnie jest hifonics brx4000D jest jeszcze na gwarancji więc posiadam pudełko jak i do głośnika DD.
- 2018 roku hania została kompletnie cała wygłuszona włacznie z dachem matami stp jak i pianka, plastiki wszystkie tez wygłuszone generalnie zostało to zrobione fachowo  u kolegi neon 228
" onclick="window.open(this.href);return false;
Koszt kompletnego car audio 15 tysięcy

1. kupno felg AXE ex18 jak i wysokiej jakości opon yokohamy advan v105 - koszt 6500 tysiąca

2. kompletny wydech z kwasówki od hammera z hakp koszt tłumików 1500 plus 1tysiąc montaż = 2500 tysiąca

3. korekta lakieru w firmie one man army detaling - koszt 1800zł

4. konserwacja podwozia z zamkniętymi profilami 700zl

5. wstawiane były reperaturki nadkoli tylnych ze względu na ich przypadłość małych purchelek i malowanie dokładek przód oraz tył zeby dobrze to wyglądało zostały polakierowane zderzaki i lip na klape tylną oraz przedni grill tzn ramka do okoła pomalowana w kolor samochodu - koszt 2100

6. została obszyta kierownica i gałka od automatu w firmie MAf w Rumi koszt 500zł

7. wymiana przednich hebli na ebc ultimax i klocki hawk hps + tył nacinane i nawiercane trw z seri gtr koszt 1500zł

8. został przeprowadzony remont skrzyni koszt 5000 tysięcy

9. wymieniony został solenoid A i B kupowany w usa oem

10. wymiana kompletnego rozrządu wraz z pompą wody i napinaczem hydraulicznym kupowanym w usa koszt 1800zł

11. zawieszenie gwintowane isc w wersji sport 32 stopnie twardosci i 32 stopnie wysokosci 3200zl

12. wymiana przednich lamp oem koszt 1050zł

13. wymiana sondy lambda oem cena 850zł

Generalnie samochód na żywo prezentuje się dużo lepiej niż ze zdjęć. Każde mojej auto jest chuchane dmuchane, jak by mogło to pod pierzyną bym trzymał
na wszystko posiadam faktury nie będę tu kopiował zdjęcia faktur bo mi zajmie pół nocy
Jeździ na oleju motul x-cess 5w40 który jest zmieniany co roku i filt oleju kupowany w serwisie hondy oem. w skrzyni zmieniam co 2 lata i jest zalany olejem oem hondy ATF-dw1
Cena za ten egzemplarz 20000 tysiący
kont. 501-544-636 lub przez PW 24H
Sprzedaję z powodu, że zrobiłem kat. A i poszedłem w dwa kółka i moto bardziej mnie jara.

Jeśli będzie ktoś zainteresowany do wglądu jak i kupującego posiadam wszystkie faktury i dużo więcej rzeczy było wymienione na częściach oem. pewno wszystkiego nie wypisałem bo nie pamiętam, ale na fakturach wszystko mam generalnie pracuje za granicą i nie zawsze można przyjechać i obejrzeć hanie. Dla naprawdę zdecydowanego dołożę przednie zaciski z jarzmami z accorda 8 gen pod tarcze 320mm i stalowy oplot firmy hel. koszt zacisków 800zł plus 100zł regeneracja +500zł malowane proszkowo =1400 przewody hell 500zł od jarusa

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ