Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

ACCORD COUPE 3.0 V6 2000 r. - uszkodzona skrzynia

Hubert
Posty: 70
Rejestracja: 28 paź 2017 00:28
Auto: Accord coupe 98-02
silnik: 3.0

ACCORD COUPE 3.0 V6 2000 r. - uszkodzona skrzynia

Post autor: Hubert »

W całości sprawna za wyjątkiem skrzyni biegów do remontu. Wnętrze super stan - kremowa skóra, nagłośnienie BOSE, silnik pracuje idealnie, rozrząd nowy, ma najechane około 1 tys. km, nowe i sprawne elektrozawory, hamulce przednie od type S i przewody w oplocie, felgi Drag DR38 17x8 ET47, malowane na grafit, komplet dokładek zderzaków i progów. Skrzynia biegów po nieudanym remoncie przez nieudanego mechanika - jak się ktoś zna prawdopodobnie trzeba ją uszczelnić i złożyć prawidłowo. Co ważne oryginalny katalizator - dużo wart na skupie. Osłony silnika mam wszystkie, dodatkowe elektrozawory, dodatkowo znaczki V6 3.0i. Cena jaka mnie interesuje 5k zł nie podlega negocjacji. Ze względu na brak czasu sprzedaż pojedynczych części odpadła. Auto do odbioru w Bykowie, dolnośląskie.
ink do mojego postu viewtopic.php?f=9&t=4222&start=20" onclick="window.open(this.href);return false;
link do postu poprzedniego właściciela viewtopic.php?f=9&t=518&start=210" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
501 220 451
Pozdrawiam
Hubert
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2022 22:07 przez Hubert, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: ACCORD COUPE 3.0 V6 2000 r. - uszkodzona skrzynia

Post autor: Edi »

Proszę o poprawienie ogłoszenia zgodnie z regulaminem albo będzie kosz.

regulamin :arrow:
viewtopic.php?f=33&t=377" onclick="window.open(this.href);return false;
Hubert
Posty: 70
Rejestracja: 28 paź 2017 00:28
Auto: Accord coupe 98-02
silnik: 3.0

Re: ACCORD COUPE 3.0 V6 2000 r. - uszkodzona skrzynia

Post autor: Hubert »

Do zamknięcia, sprzedana.
Zablokowany