Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Poszukiwania gwintu do CS12

Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1999
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Poszukiwania gwintu do CS12

Post autor: MuzykGrzes »

Jak w temacie, zakup w PL gwintu typu ISC czy D2 do Accorda Coupe 8 gen to sprawa nieosiągalna ,ale może ktoś jest w stanie ogarnąć taki zakup na ebay czy innym portalu poza PL. Preferowane zawieszenie nowe (choć używka w dobrym stanie też wchodzi w grę) firm wyżej wspomnianych ,ale jeśli jest inna zawiecha przetestowana to też wchodzi w grę.
ps: uczulam, bo jest kilka ofert na ebay ale bez możliwości wysyłki do PL.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
AYss
Posty: 14
Rejestracja: 11 lis 2013 16:33
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: Poszukiwania gwintu do CS12

Post autor: AYss »

Zamawiałem felgi z hondapartsdeals (też nie wysyłają do PL) po crashteście jaki mi zgotował taksówkarz przez PolAmer. Ogarniają to bardzo dobrze i mają status agencji celnej. Działa to tak że kupujesz na ebay'u i jako adres wysyłki podajesz ich magazyn w stanach. U nich na stronie rejestrujesz przesyłkę. Wypełniasz druczki upoważnienia celnego i oświadczasz co w niej jest i jakiej wartości. Oni ogarniają resztę, włącznie z tym, że odprawiają przesyłkę i podają Ci numer konta skarbówki i kwotę gdzie masz przelać cło itd. Wszystkie te informacje są u nich na stronie. 10 kwietnia 2017 zamówiłem, a 26 kwietnia miałem paczkę.
ODPOWIEDZ