Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Zderzak tył USDM do CG2

Skyyy
Posty: 33
Rejestracja: 03 sty 2022 20:35
Auto: Accord Coupe 6 98-02
silnik: CG2 3.0 V6

Zderzak tył USDM do CG2

Post autor: Skyyy »

Cześć,
Patrząc na ilość odpowiedzi pojawiających się na posty w tym dziale na przestrzeni ostatniego roku, bardzo mocno wątpię w sens zamieszczania tu ogłoszenia, ale cóż, w końcu nic to nie kosztuje :D
Tak więc poszukuję zderzaka, jak w tytule - USDM tył do Accord Coupe 6gen.
Jeśli ktoś posiada takowy na sprzedaż lub wie, gdzie można szukać - będę zobowiązany.
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Zderzak tył USDM do CG2

Post autor: QuicksilveR »

Ciężki temat. Sam szukałem poliftowego USDM'a, bo już nie mogę patrzeć na tą blendę rejestracji, ale jedyny który znalazłem przydał się akurat jednemu z grupowiczów w potrzebie.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Skyyy
Posty: 33
Rejestracja: 03 sty 2022 20:35
Auto: Accord Coupe 6 98-02
silnik: CG2 3.0 V6

Re: Zderzak tył USDM do CG2

Post autor: Skyyy »

Gdyby temat był prosty, nie byłoby tematu.
Cóż, ponoć cierpliwość jest cnotą, może więc, prędzej czy później, coś się uda trafić, bo mnie również tył USDM zdecydowanie lepiej się widzi.
ODPOWIEDZ