Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

kilka pytań accord VII coupe 2003r 2.4l

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
qbisen
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2013 11:36
Auto: VII coupe 2003
silnik: 2.4l
Lokalizacja: 3miasto

kilka pytań accord VII coupe 2003r 2.4l

Post autor: qbisen »

Hej,

Jestem od niedawna posiadaczem Coupe VII gen. 2003r 2.4l . Potrzebuję info jak poradziliście sobie z problemem amer. kierunkowskazów. Czy wystarczy popracować nad żarówką ( np. wymiana na pomarańczową z tyłu ) czy konieczna jest przeróbka lampy. Będę wdzięczny za info. bo dowodzik już mi odebrano :).
Poza tym będę wdzięczny za info o rozstawie śrub pod alu. Nie mogłem nigdzie znaleźć jasnej informacji n.t. temat a szukam jakichś ciekawych alu 17"-18".
Ps. czy luz w przednim zawieszeniu przy wjeździe na koleiny ( jazda trochę jak tankowcem ) to przejaw poważnych problemów ?? i co to ewentualnie może być jeżeli tuleje zostały już zmienione na nowe?? Słyszałem, że zawieszenie tych aut nie jest dość delikatne. Jednak martwi mnie niska precyzja układu kierowniczego, czy tylko ja mam takie wrażenie , patrz mój egzemplarz :( .

Będę wdzięczny za wszelkie info. 8-)

Pozdrawiam
Qbisen
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: kilka pytań accord VII coupe 2003r 2.4l

Post autor: Trojan »

Musisz kombinować coś z zielonymi diodami w miejsce seryjnych żarówek żeby to w miarę przypominało poprawny kolor kierunków,pomarańczowa żarówka nic nie da.
Rozstaw śrub masz 5x114.3 i otwór centrujący 64.1 najprawdopodobniej , jak będziesz szukał kół to szukaj z ET powyżej 40.
Co do wożenia na koleinach to może takie odczucie, z jakiego auta się przesiadłeś na Accorda ? Im większe i szersze koła tym bardziej będzie Cie nosić w koleinach także po zamianie na 18 cali będzie to jeszcze mocniej wyczuwalne.

Tu masz trochę info o modelu
http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_Accord_(North_America_seventh_generation" onclick="window.open(this.href);return false;)
ODPOWIEDZ