Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Nie pali na jeden gar POMOCY

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
suli88
Posty: 36
Rejestracja: 04 lut 2014 22:37
Auto: 03
silnik: 3.0
Lokalizacja: TBG-Podkarpackie

Nie pali na jeden gar POMOCY

Post autor: suli88 »

Witam, Panowie moja honda V6 nie pali na jeden gar myślałem że to przez kable, wymieniłem je i dalej to samo. Co mogę jeszcze sprawdzić i jaka może być tego przyczyna? Czy to może mieć związek z tym moim wątkiem -----> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=5&t=1889" onclick="window.open(this.href);return false; ??
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nie pali na jeden gar POMOCY

Post autor: addamah »

Czy problem już rozwiązany?( w prawdzie mam accorda coupe 6) -ale miałem taką sytuację - która w bardzo prosty sposób została rozwiązana.
Awatar użytkownika
Burned
Posty: 87
Rejestracja: 11 sie 2011 16:23
Auto: CG2
silnik: J30A1

Re: Nie pali na jeden gar POMOCY

Post autor: Burned »

addamah - w jaki sposób, bo mi się od wczoraj coś takiego dzieje i szukam właśnie przyczyn.
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nie pali na jeden gar POMOCY

Post autor: addamah »

Moja buda to cg4 -więc 4 cylindrowy u ciebie jest v6 więc nie do końca pewnie ci pomogę

u mnie nie palił jeden cylinder -trzeba było zlokalizować, który kiedy już wiedziałem ,który sprawdziłem świece , potem wtrysk
-okazało się że może być do przeczyszczenia tak też zrobiłem -wróciło jeszcze 2 krotnie .

Potem zamieniłem wtryskiwacze miejscami (2) żeby mieć pewność czy to wtrysk i ten który był niby zabrudzony -na innym miejscu działał bez problemu od tamtej pory wszystko działa sprawnie
Już myślałem że czeka mnie wymiana całej listwy wtryskowej
Przyczyną może być tez zabrudzenie zbiornika paliwa gdzie na dnie jest jakaś "melasa"

Ale chłopaki pewno podpowiedzą ci więcej -poczekaj . ja wiem tylko tyle co u mnie.
ODPOWIEDZ