Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

wydech V6 zmiana dzwięku

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

wydech V6 zmiana dzwięku

Post autor: hemicuda »

Sprawa ma się tak, chcę podkreślić dzwięk/pracę V6,w tunelu spodek katowice jednynie ładnie było słychać :oops: czy zmiana tylnich 2 tłumików poskutkuje jakimś ciut głośniejszym odgłosem V6-stki? (2 przeloty) czy nalezy kompleksowo to rozwiązać..będzie czas to zdejeme obydwa i sprawdzę poziom db :) stright pipe by był fajny ale ..:D

Przy wy... kata pojawiaja sie jakieś problemy z cpu Hondy?

Dzięki za pomoc.wiem youtube->oglądaj..nie będe kupował i przepłacał za jakies custom wydechy skoror miałem proexy i mtechy dobrych parę lat, chłopaki wiedzą co robią, wystarczy napisać ile jaki po co i zapłacić ;)

:twisted:
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: wydech V6 zmiana dzwięku

Post autor: regret »

ja mam wydechy od PROEXa - polecam zrobi ci sound jaki chcesz( oczywiscie w granicach rozsadku) ...wystarczy emile napisac na bank sie dogadasz.
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: wydech V6 zmiana dzwięku

Post autor: hemicuda »

j/w miałem kilka ich produktów ;) tylko chodzi mi o to czy same końce w V6 nadadzą rasowości ;)

w civic miałem powiekszony na 2 potem 3 tłumikach, dżwięk 5/5 db 4/5 jakośc 5/5 ;)
ODPOWIEDZ