Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Rozwalona skrzynia biegów

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
LastFrontier
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2015 22:25
Auto: Accord
silnik: 1500

Rozwalona skrzynia biegów

Post autor: LastFrontier »

Cześć. Wybaczcie mi jeśli pomyliłem miejsce na tego posta . Sam nie jestem właścicielem tego auta i nic o nim nie wiem poza tym że jest to 2.4l benzyniak z automatyczną skrzynią biegów w wersji amerykańskiej. VIN 1hgcm56384a034883. Potrzebna jest skrzynia biegów do tego pojazdu. Wiecie może gdzie szukać czegoś takiego? Może macie jakieś uwagi, porady dotyczące naprawy.
Będę wdzięczny za jakikolwiek odzew. Pzdrawiam
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Rozwalona skrzynia biegów

Post autor: hemicuda »

WitamY!

Niechce mi sie szukać :D

Ale jeśli to seria K-seria `k24` a `jedynie` różni sie głowicą i osprzętem od mocniejszego europejczyka (wersje 160 i 190hp jak dobrze pamiętam) ale w dalszym ciągu to ta sama seria, skrzynia powinna podpasić z wersji auropa? Oczywiscie AT bo MT pewnie tez by sie dało wsadzić ale juz i komputer, pedały i pewnie kilka innych drobiazgów.

Na przyszłość..podejrzewam, że z pomocą i udzielaniem info będzie ciężko ponieważ na forum tematycznych `ogarnięci` lubią pomagać tym którzy chociaż pokażą samochód, opiszą, przedstawią się a nie pojawiają sie utworzą czasem kilka niepotrzebych tematów i robi się smietnik.

poszukaj tutaj:
http://www.v6performance.net/forums/7th ... 2003-2007/" onclick="window.open(this.href);return false;

Albo bardziej na K20.org

http://www.k20a.org/forum/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Rozwalona skrzynia biegów

Post autor: QuicksilveR »

Kolega już otrzymał odpowiedź na swoje pytania... na HAKP :)
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
ODPOWIEDZ