Teraz jest 28 mar 2024 20:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 02 gru 2009 11:00
Posty: 886
Zdjęcia: 4
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser
He he, miałem takiego, też w jasnym welurze... fajne auto.

_________________
raz honda - zawsze honda


04 lis 2013 20:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 paź 2013 16:34
Posty: 22
Post Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser
Witam panowie, po dłuższej nieobecności w temacie. Powodem tego była zwyczajnie normalna eksploatacja auta - nic się nie psuło, ani nic nie modyfikowałem. Jedyne co to oczywiście autko wylądowało na kołach zimowych a wygląda to tak:

Zdjęcia ze spotu accord klub polska

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tutaj z pod bloku. Podczas najgorszego zimowego tygodnia gdy padał marznący deszcz :(

Obrazek
Obrazek

Kolejne fotki - bez komentarza.

Obrazek
Obrazek

Cóż mogę rzec. Auto sprawuję się wyśmienicie, jestem bardzo zadowolony. Idzie wiosna, zastanawiam się co robić z kompletem kół czy szukać większej felgi czy zostawić ją na tych - w końcu to optymalny i zalecany rozmiar.

Tu taka mała wariacja z mojej strony jak bym to widział ale raz że za drogo, a dwa - strach by był bez parkingu strzeżonego:




...



Obrazek

Na zdjęciu przyciemniłem sobie również szyby z tyłu co mam w planach i przed wakacjami na pewno zostanie to zrealizowane. Prawdopodobnie wliczając przednie boczne, na pograniczu legalności.
Jedno już wiem chyba na 100% że auto nie będzie obniżane. Wszystko to wygląda na prawdę super, ale byłbym głupcem nie doceniając tego co mi dała seria. Jest miękko, przyjemnie i cicho.

Z racji tego że idzie wiosna, muszę wziąć się za naprawę nadkoli. Niestety reperaturki w kraju są nie dostępne, a koszt całkowity reperaturek ze stanów to około 640 zł, a gdzie tu jeszcze robocizna - maasakra. Gdzieś coś czytałem że niby od sedana EU są podobne, jeżeli kojarzycie to proszę o podpowiedź. W przeciwnym wypadku szukam magika co sam wyrzeźbi.

Pozdrawiam


19 lut 2014 21:10
Zobacz profil

Dołączył(a): 28 lis 2011 22:28
Posty: 1
Post Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser
Bry
To tak aby ci się mordka ucieszyła http://www.catalog.polcar.com/Catalog


20 lut 2014 00:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2012 22:53
Posty: 1395
Zdjęcia: 0
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser
Post Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser
[quote="Tokser" ]Witam panowie, po dłuższej nieobecności w temacie. [/quote]

No to witaj po tej przerwie :P


20 lut 2014 08:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL