Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser

Pokaż nam swojego USDM Accorda 5gen!
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser

Post autor: misio40 »

He he, miałem takiego, też w jasnym welurze... fajne auto.
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
Tokser
Posty: 22
Rejestracja: 07 paź 2013 16:34
Auto: Acc95 CD5
silnik: F22B2

Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser

Post autor: Tokser »

Witam panowie, po dłuższej nieobecności w temacie. Powodem tego była zwyczajnie normalna eksploatacja auta - nic się nie psuło, ani nic nie modyfikowałem. Jedyne co to oczywiście autko wylądowało na kołach zimowych a wygląda to tak:

Zdjęcia ze spotu accord klub polska

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tutaj z pod bloku. Podczas najgorszego zimowego tygodnia gdy padał marznący deszcz :(

Obrazek
Obrazek

Kolejne fotki - bez komentarza.

Obrazek
Obrazek

Cóż mogę rzec. Auto sprawuję się wyśmienicie, jestem bardzo zadowolony. Idzie wiosna, zastanawiam się co robić z kompletem kół czy szukać większej felgi czy zostawić ją na tych - w końcu to optymalny i zalecany rozmiar.

Tu taka mała wariacja z mojej strony jak bym to widział ale raz że za drogo, a dwa - strach by był bez parkingu strzeżonego:




...



Obrazek

Na zdjęciu przyciemniłem sobie również szyby z tyłu co mam w planach i przed wakacjami na pewno zostanie to zrealizowane. Prawdopodobnie wliczając przednie boczne, na pograniczu legalności.
Jedno już wiem chyba na 100% że auto nie będzie obniżane. Wszystko to wygląda na prawdę super, ale byłbym głupcem nie doceniając tego co mi dała seria. Jest miękko, przyjemnie i cicho.

Z racji tego że idzie wiosna, muszę wziąć się za naprawę nadkoli. Niestety reperaturki w kraju są nie dostępne, a koszt całkowity reperaturek ze stanów to około 640 zł, a gdzie tu jeszcze robocizna - maasakra. Gdzieś coś czytałem że niby od sedana EU są podobne, jeżeli kojarzycie to proszę o podpowiedź. W przeciwnym wypadku szukam magika co sam wyrzeźbi.

Pozdrawiam
fortyfikator
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2011 22:28
Auto: cd5
silnik: f22b2

Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser

Post autor: fortyfikator »

Bry
To tak aby ci się mordka ucieszyła http://www.catalog.polcar.com/Catalog
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser

Post autor: Edi »

Post Re: Accord CD5 ZŁOTKO by Tokser
[quote="Tokser" ]Witam panowie, po dłuższej nieobecności w temacie. [/quote]

No to witaj po tej przerwie :P
ODPOWIEDZ