Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Maksiowy CD7 H22

Pokaż nam swojego USDM Accorda 5gen!
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Maksiowy CD7 H22

Post autor: maxel »

Mój skrzacik ostatnio dostał trochę nowych gratów które były niezbędne, mianowicie:
-nowy rozrząd wraz z konwersją na napinacz manualny
-komplet uszczelniaczy silnika od strony rozrządu
-uszczelniacz/korek wałka od strony skrzyni, przy zaworze vtec
-nowa uszczelka pokrywy
-nowa osłona drążka kierowniczego
-nowe paski osprzętu
-regulacja zaworów

Jeśli chodzi o resztę auta kompletnie w to nie inwestuję, jeżdżę do jesieni, do kiedy mam oc, później leci to na złom, nie ma sensu ratowania już tego. Co do wymiany rozrządu-była konieczna, leciało z uszczelniaczy ciurkiem, na dodatek majster jak mi wymieniał rozrząd to mówił że ten hydrauliczny napinacz nic nie napinał już tego rozrządu i był luźny.

Obrazek
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Maksiowy CD7 H22

Post autor: Szaaryy »

Na zlom? Jest az tak zle? Czy po prostu nie masz juz chęci na naprawy?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Maksiowy CD7 H22

Post autor: maxel »

Buda jest w stanie agonalnym :D progi nie istnieją, nakładki progowe musiałem od czoła przykręcić na wkręty bo już nie było do czego, błotniki tył też sam beton z rudą, szyba przednia sama popękała, prawdopodobnie podszybie zgnite, kupione to było po taniości tylko ze względu na silnik, który docelowo wyląduje w cg4, zrobiłem nią już prawie 20 klocka i wsio jest w najlepszym porządku, więc swap będzie na silnik pewny a nie jak to czasami bywa kupi się swap od kogoś, miał być igła a wyszło g... :mrgreen:
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Maksiowy CD7 H22

Post autor: maxel »

Autko sprzedane pod koniec października, nowy właściciel jest z Piły, mój temacik można zamknąć ;)
Zablokowany