Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Honda ACC QP by jacobsen

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Honda ACC QP by jacobsen

Post autor: KOko »

Widziałem już dużo realizacji Mar-Tec'a. Każda była na plus, więc pewnie i u Ciebie banan na ryju
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Honda ACC QP by jacobsen

Post autor: QuicksilveR »

No nie powiem, brzmi fajnie. A i to podniesienie wydechu, przy Twojej glebie, ma swoje plusy.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Honda ACC QP by jacobsen

Post autor: jacobsen »

QuicksilveR pisze:No nie powiem, brzmi fajnie. A i to podniesienie wydechu, przy Twojej glebie, ma swoje plusy.
Ogromne plusy, na garbach zawsze tarłem, czymś, myślałem że progami. Teraz wiem że środkowym tłumikiem jechałem po garbach, aktualnie żadnej obrysówki przy przejazdach. :mrgreen:


KOko pisze:Widziałem już dużo realizacji Mar-Tec'a. Każda była na plus, więc pewnie i u Ciebie banan na ryju
Jest, jest. :mrgreen:
Muszę komuś dać się karnąć żebym mógł usłyszeć jak brzmi na zewnątrz. ;) Dźwięk może się jeszcze troszeczkę zmienić jak ułoży się wata w wydechach. Tak mi powiedział, gość co robił wydech.
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Honda ACC QP by jacobsen

Post autor: KOko »

Hahah, mam to samo po zmianie końcowego u siebie. Jedyny raz jak słyszałem jak to brzmi z zewnątrz to jak sam położyłem komę na ziemi i śmignąłem się parę razy w tę i na zad :D
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Honda ACC QP by jacobsen

Post autor: jacobsen »

No to temat "modów" mamy zakończony na ten sezon, właściwie to na wszystkie sezony. ;)
Konserwacja:
Miejsca zapalne wypiaskowane,całość dwukrotnie zabezpieczona podkładem i na to konserwacja. Belka tylna zdjęta, wyczyszczona i zabezpieczona. Niestety na końcówkach trochę była przeżarta a mi się nie chciało szukać zamiennika, więc...
Wyskoczył jeden "mały" kwiatek w postaci dziury przy miejscu na podnośnik. Chore miejsce, wycięte, wyczyszczone i wstawione "nowe". Gość chciał mi oddać auto żebym zabrał gdzieś do blacharza więc poprosiłem go żeby zrobił najlepiej jak potrafi.
Oczywiście chwaląc się na grupie nie uniknąłem krytyki w postaci "że źle zrobione" itp., no ale cóż, nie każdemu dogodzisz, zwłaszcza jak ktoś ocenia według zdjęć podczas pracy. :|
Plan wykonany, podwozie zakonserwowane. W przyszłości może zrobię jakieś piaskowanie elementów zawieszenia jeszcze.
Zrobić wszystko na raz trzeba mieć worek pieniędzy a i tak ponad plan doszła wymiana przewodów paliwowych.

Jak dorwę kanał to zrobię zdjęcia jak to wygląda na "gotowo". ;)


ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
mieglo
Posty: 436
Rejestracja: 22 sie 2016 14:52
Auto: Accord 99
silnik: 3.0
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Honda ACC QP by jacobsen

Post autor: mieglo »

Jak by nie oceniać, jest lepiej niż było.
ODPOWIEDZ