Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Honda Accord Coupe 2.3 CG3 USDM

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Honda Accord Coupe 2.3 CG3 USDM

Post autor: Edi »

fotografiks pisze:
Wiec albo mechnik robi w pręta swojego szefa, bo zrobił jakiś prosty błąd /czegoś nie dokrecił... albo szefuniowi było słabo powiedzieć, że wie no i przyznać, że czegoś nie dopilnowali. W sumie to nie wnikam w ich relacje.
Rozumiem, że można popełnić błąd i powiedzieć o tym, to bym zrozumiał... najgorsze jest ściemnianie - dźwięk jak wsypywane nakrętki do kibla, a próbowali mi przez telefon montować, że po regulacji zaworów ucichło... Na moje ucho to jakiś luźny element walający się pod obudową rozrządu lub wlasnie ta obudowa...

Wiec przy odbiorze wjechałem tam na pełnej ku... zaczałem temat pytając czy on dalej uważa, że to był dźwięk zaworów to mu puszcze jeszcze raz nagranie z tym dźwiekiem jeśli nie pamieta jak to brzmiało;)

Chwila niezręcznej ciszy... no i o dodatkowych kosztach dwu dniowego postoju oraz prac u nich nie było rozmowy. Chyba ogólnie też się ucieszyli, że nic od tego nie padło.
Łoooo matko przy takich "naprawcach" to strach się nie bać :roll: .
Dobrze, że bez dodatkowych strat się obyło.

fotografiks pisze:

Obrazek
Dotarły z dalekiego wschodu...

The łiner is: NO 4.
4. Very good job - ewidentnie pomarańczowa delikatnie cieplejsza jeszcze niz nr 2. Zapalona postojowa wygląda "prawie" jak ori US - kolana mi się ugły :D
Tylko daleki wschód je oferuje ? U nas niedostępne te zwycięskie w rankingu szanownej komisji ;) ?
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

Re: Honda Accord Coupe 2.3 CG3 USDM

Post autor: b0Ls »

Ja kiedyś myślałem nad zamontowaniem pływających kierunkowskazów, z tym że najlepiej mieć dwie pary lamp, żeby jedną (przerobioną) jeździć na co dzień, a drugą oryginalną mieć na przeglądy.

" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Honda Accord Coupe 2.3 CG3 USDM

Post autor: wysio »

Świetna sprawa, szczególnie jeśli światło jest na tyle mocne, że nadaje się jako światła dzienne, a kierunkowskaz nie wygląda tanio i badziewnie. Na Twoim filmie fajnie to wygląda. Myślisz, że na stacji mogli by się przyczepić? Pozycje trzeba by było zrobić w starych kierunkach i myślę, że powinno być do zaakceptowania...
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Honda Accord Coupe 2.3 CG3 USDM

Post autor: fotografiks »

No i cyk jak ten czas.... 23 lata... i kilometry lecą...

Obrazek

Nawet się nie kapnąłem...a zawsze staram się cyknąć fote z jakimś okagłym przelotem ;)

Edi pisze:
Tylko daleki wschód je oferuje ?
Pewnie na allegro są do dorwania, wrzuciłem foty żeby wizualnie poszukiwać tego patentu po zdjęciach ;)
Na samym ali jeszcze doszukałem sie jeszcze kilku kolejnych typów i patentów, no ale ten jest ok wiec zostaje ;)
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
JulekCG4
Posty: 160
Rejestracja: 10 lip 2018 08:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Topólka

Re: Honda Accord Coupe 2.3 CG3 USDM

Post autor: JulekCG4 »

Witam, ostatnio też przerabiałem temat tych postjówek i u mnie zastosowałem te:

https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-t ... MGZmNWY%3D" onclick="window.open(this.href);return false;

teraz na śniegu można na nich jeździć bo dość mocno świecą, ale nie jakoś przesadnie :)


p.s.
Co to za kontrolka "MAINT REQ D"???
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Honda Accord Coupe 2.3 CG3 USDM

Post autor: fotografiks »

JulekCG4 pisze: teraz na śniegu można na nich jeździć bo dość mocno świecą, ale nie jakoś przesadnie :)
No ja właśnie chciałem uniknąć świecenia do przodu wiec polowałem na wersje bez ledów od czoła zarówki.

Akurat u mnie mam DRLe wiec mija się z celem poszukiwanie substytutu dziennych. Na moje oko ogólnie dzienne w długich to najbardziej klimatyczne rozwiązanie no i jakby nie patrzeć oryginalne. W sumie w EUDM da sie to też ograć modułąmi dziennych tylko trzeba pamietać, że w H lampy sa sterowane masą i niektóre moduły nie ogarniają tematu.

Dla mnie osobiście ledy i inne patenty to trochę zbyt nowoczesne, i troszkę się to gryźie... no i czego by człowiek nie zrobił to widać, że takie to ulepione ;)
JulekCG4 pisze: Co to za kontrolka "MAINT REQ D"???
Przypominajka o mejtenensie - wymianie oleju etc.
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

Re: Honda Accord Coupe 2.3 CG3 USDM

Post autor: b0Ls »

wysio pisze:Świetna sprawa, szczególnie jeśli światło jest na tyle mocne, że nadaje się jako światła dzienne, a kierunkowskaz nie wygląda tanio i badziewnie. Na Twoim filmie fajnie to wygląda. Myślisz, że na stacji mogli by się przyczepić? Pozycje trzeba by było zrobić w starych kierunkach i myślę, że powinno być do zaakceptowania...
Wszelkie modyfikacje lamp są zakazane w Polsce. Więc na 100% ktoś by się przyczepił. Cena takich lampek to 50zl,
ODPOWIEDZ