Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

>>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: buksiu »

Muszę wymienić przewody wysokiego napięcia. Obecnie mam firmy Sentech, jakiej marki polecacie?
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: regret »

buksiu pisze:Muszę wymienić przewody wysokiego napięcia. Obecnie mam firmy Sentech, jakiej marki polecacie?
NGK zdecydowanie
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: buksiu »

Dzięki. Właśnie takie kupiłem. Trochę było zachodu bo gościu zamówił trzy komplety przewodów NGK. Wszystkie przymierzaliśmy i tylko jeden komplet pasował. Żeby było ciekawie to te, które były niby dedykowane do oznaczenia mojego silnika to nie pasowały, były za krótkie:(
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: regret »

buksiu pisze:Dzięki. Właśnie takie kupiłem. Trochę było zachodu bo gościu zamówił trzy komplety przewodów NGK. Wszystkie przymierzaliśmy i tylko jeden komplet pasował. Żeby było ciekawie to te, które były niby dedykowane do oznaczenia mojego silnika to nie pasowały, były za krótkie:(
w dziale manualu masz w sumie opisane które pasują :D Ja miałem przygoda jak kupiłem swoją to niemiec zapodał kable boscha i miały za długie fajki...zdarzało się , że potrafiła wyskoczyć podczas jazdy ;/
NPK Team
De opresso liber
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: >>-Green-Arrow-> CG2 by MaRkO

Post autor: MaRkO911 »

Takie ostatnie info z mojej strony. Plany na zakup były inne ale życie jak zawsze je zweryfikuje. Tak więc w czasie oczekiwania na wymarzoną furę zakupiłem:

Obrazek

MODEL: EV1 2004 r.
SILNIK: K20A3
MOC: seria 160KM

Kto będzie zainteresowany odnajdzie temat na forum odpowiedniego klubu:)
Pozdrawiam wszystkich :)
ODPOWIEDZ