Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

PASQDA AUDIOTONE

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

Amorki już są , doszły też odpowiednie wahacze ;) zamówiłem też gumy stabilizatorów na przód i tył bo na pewno będą do wymiany w czwartek szykuje się akcja lewarek :P

wahacz 1.jpg


firmy nie pamiętam

amorki :
amorki.jpg

amorki 2.jpg


gumki akurat tutaj tylko link z aukcji bo doszły dopiero dziś ;)

http://www.ebay.co.uk/itm/320766520612? ... 1439.l2649
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Prywo »

a gumy na przód będą pasowały ??
bo ostatnio rozkminialiśmy przednie gumy i w 2.0 są mniejsze staby niż w Type-r i V6
z tego co wyczytaliśmy w 2.0 są 26.5 a w V6 i Type-R 27,2
sprawdź bo wg opisu pasują do wszystkiego, w sumie to nie wiem czy patrzeć na tabelkę czy na to co jest napisane dalej, jak to co dalej to powinny pasować
ale swoją drogą to zakup ładny :geek:
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

Amorki już założone oczywiście nie zapomniałem tym razem zainstalować na sprężynkach plastików ;) żeby nie stukało coś jak zwykle . Wahacze też na miejscu , gum niestety nie zamontowałem bo przyszły za późno i nie doniosłem do fraglesów :cry: z kolei po zamontowaniu amorów i wahaczy nareszcie auto zaczęło normalnie jechać , nie nurkuje przy hamowaniu, i nareszcie nie buja się jak łajba :lol: :lol: .
Ogólnie jestem zadowolony. jak tak patrzyłem ostatnio na pasqde to sądzę że dopiero teraz widzę że springi się uleżały i poszło niżej niż na początku :) bo ktoś pisał że springi FK nie pójdą niżej a jednak poszły.
postaram się zrobić zdjęcie i porównamy ;)





Edit:


już 5.05.2014

Dawno mnie nie było.
Intensywnie parzę co u Was się dzieje, u mnie nic ciekawego S8-emka na razie poszła w niepamięć a mogło być tak pięknie :| , problemy zawodowe, zamknięto myjnię gdzie pracowałem, to pokrzyżowało 100% moich planów :cry: może jakoś to będzie, ale jedno mogę powiedzieć teraz, 5 maja rano jadę do polszy, do brata na wesele, może troszkę oddychne , nic wiecej :| lecz nie sądzę ...
jak wrócę to na pewno się odezwę wracam 15 maja.
Pozdrawiam was serdecznie Wojtas.
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Prywo »

to faktycznie z robotą wyszło słabo :? , mam nadzieję że masz już coś na oku, jeśli chodzi o wyjazd to szerokiej drogi.
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: Edi »

audiotone pisze:S8-emka na razie poszła w niepamięć a mogło być tak pięknie :| , problemy zawodowe, zamknięto myjnię gdzie pracowałem, to pokrzyżowało 100% moich planów :cry: może jakoś to będzie, ale jedno mogę powiedzieć teraz, 5 maja rano jadę do polszy, do brata na wesele, może troszkę oddychne , nic wiecej :| lecz nie sądzę ...


Audio, nie martw się. Na pewno wszystko się ułoży :) .
Udanego pobytu w PL


audiotone pisze:gum niestety nie zamontowałem bo przyszły za późno i nie doniosłem do fraglesów

Zamontowane ?
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

Po dość długiej nie obecności piszę Ja do Was :D

Pierwsze EDI gumek jeszcze nie zainstalowałem :? nie mam teraz dostępu do narzędzi :( .
Dziś z kolei poszła mi lewa strona żarówki HB4 Philips Diamond Vision :( same pasztetówki , kupiłem je w styczniu 2013 czyli podziałały ledwo półtora roku sądzę że to dość szybko.
Fakt jest ze jeżdżę cały czas na światach , zamierzam kupić takie same bo dobrze świecą i porządnie doświetlają drogę.
Chyba że macie jakieś inne swoje typy?
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: slepak »

http://allegro.pl/hb4-osram-night-break ... 01418.html


W każdym samochodzie montowałem te żarówki. Wytrzymywały po 2 lata i przebiegu jakieś 140 tyś przy żarówce H4.

Wiadomo w każdym aucie inaczej rozwiązana jest instalacja napięcia, inne regulatory. Np ojciec czego by nie wsadził do zafiry to żarówki wytrzymują maksymalnie 3 miesiące, i nie jest to odosobniony przypadek bo w bliźniaczej konstrukcyjnie astrze II było podobnie.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: przemek »

ja polecam Narva Range Power :P
Obrazek
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: audiotone »

Dziękuje za propozycje , z tego co widzę to trwałość tych żarówek to chyba norma :? .
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: PASQDA AUDIOTONE

Post autor: SzwedziuZGR »

też mam Narva Range Power policja w Anglii nie ma problemów świecą pięknie jak chcesz mogę ci dziś wieczorem zrobić fotkę byś zobaczył :D
ODPOWIEDZ