Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Biała

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: Biała

Post autor: addamah »

Auto jeździ i to wreszcie tak jak powinno 8-)
Półosie odebrane po przeglądzie w MOTOMAX-sie . Pan powiedział że przeguby w stanie idealnym zarówno wew,zew :shock:
A do poprawy okazało się łożysko podpory lewej półosi,i założyli nowe osłony i smar na obydwu- koszt 600PLN
Pomalowane drążki tył przód i nowe gumy staba przód założone nic nie puka ,nic nie stuka nic nie dzwoni :)
Brak odgłosów "studziennych i studnianych-głębokiego echa.
Na razie walczę na remoncie mieszkania -a właściwie to już mała budowa :D :D
Może na jesień będę kończył projekt m62-na razie chałupa czeka. :roll:
Załączniki
20171027_182025 (1).jpg
20171027_182017 (1).jpg
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Biała

Post autor: Krzysiek15255 »

Jak już pojeździ to trochę i będziesz schodził pod auto to daj znać czy nie spękała farba :D Też bym dał do piaskowania i proszku i po problemie by było.
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: Biała

Post autor: addamah »

Krzysiek15255 pisze:Jak już pojeździ to trochę i będziesz schodził pod auto to daj znać czy nie spękała farba :D Też bym dał do piaskowania i proszku i po problemie by było.
O to można spytać Edi Bo malowała te elementy(proszkowo bo to miłośniczka takiego malunku) :D dobre 1,5 roku temu -może coś podpatrzyła u siebie
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: Biała

Post autor: addamah »

Hanka sprzedana , przytulił ją Pan z Katowic czy się tu pokaże nie wiem.
Jak bym miał możliwości robiłbym ja dalej , ale sytuacja się zmieniła -obecnie bujam się moto BMW R 1200 RT -na stare lata mnie wzięło :roll: :roll: ,a i Żona zrobiła prawko :shock: 8-) , podoba mi się to -kobieta musi mieć prawko i coś wypić jak nie to jest" podwójne "marnotrawstwo, obecnie robię za "nawigację" pilota i czasami zaciągam ręczny - a :D i mogę też operować manetką od wycieraczek.
Podoba mi się moja nowa rola :mrgreen: .
Ogólnie w związku z tym na brak "adrenaliny nie narzekam"-a momentami ciśnienie potrafi mi skoczyć na starość :lol: :lol:
Więc kupiłem jakąś Renówkę do obijania- a jak muszę odreagować to Moto i w drogę.
Dziękuję za porady , dobrą atmosferę, może kiedyś tu wrócę
Pozdrawiam ziomalów i Moderatorów. :arrow:
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Biała

Post autor: Edi »

Równiez pozdrawiam :D.
I oczywiście jak zawsze napiszę - szkoda, ze hanka sprzedana, ale cóż ....życie ;).
Mam jednak nadzieję, że faktycznie wrócisz szybciej niż mogloby się wydawać :) .
P.S.
Uważaj z tą adrenaliną :lol:
:arrow:
addamah pisze: obecnie robię za "nawigację" pilota i czasami zaciągam ręczny - a :D i mogę też operować manetką od wycieraczek.
Podoba mi się moja nowa rola :mrgreen: .
Ogólnie w związku z tym na brak "adrenaliny nie narzekam"-a momentami ciśnienie potrafi mi skoczyć na starość :lol: :lol:
Jak się zdecydujesz zamknąć temat to daj proszę znać.
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Biała

Post autor: buksiu »

Może uda się nowego właściciela ustrzelić gdzieś na drodze bo jakby nie było do Katowic mam ~ 15km, dużo bliżej niż do Gliwic.
Powodzenia
buksiu - QP '00 2L
wojkow87
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2019 07:15
Auto: Accord CG4
silnik: F22B

Re: Biała

Post autor: wojkow87 »

Witam, to ja kupiłem ;) Coś w tych hondach jednak jest że się do nich powraca. Byłem już długim posiadaczem dwóch cd7 f22b5 i jednej preludy f20b4 i byłem bardzo zadowolony zobaczymy jak się skończy ta przygoda.

Plany:
- malowanie na biało maska, dach, klapa, ogólnie wszystko na czym była carbonowa folia, szpachla itd. nie dało się nic uratować (w trakcie)
- regeneracja fotela obszycie kierownicy i ogólnie naprawy bieżące
- kupiona już oryginalna ciemna konsola z nawiewami (tunel biały może zostanie zobaczę)
- inne audio stare 2 din i tak nie działa
- felga najlepiej JR12 16-17 cali (jak sprzedam te czarne 18 :)

Co do kontynuacji z eatonem zobaczę, popytam bo brakuję jednak klimy a często podróżuję z żona i synem ale jest szansa po to nie jedno auto w rodzinie. Co do mocy jak dla mnie wystarczająca byłym cd7 150 koni wychodziłem za licznik 230 więc tu tez jest dobrze. Jak coś porobię i zmienię to wrzucę na forum. Miłego.
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Biała

Post autor: MuzykGrzes »

Witaj ,jaką podejmiesz decyzję? Czy będziesz kontynuował opis auta w tym wątku czy założysz własny?
Przy drugiej opcji ten temat zamkniemy a w nowym temacie dodasz link do tego wątku.
ps: Drugi post który napiszesz podobnie jak ten będzie musiał być zaakceptowany ,później już nie będzie takiego utrudnienia.
Mamy takie antyspamowe zabezpieczenie że bez akceptacji posta (weryfikacja usera) na forum nie można publikować.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
wojkow87
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2019 07:15
Auto: Accord CG4
silnik: F22B

Re: Biała

Post autor: wojkow87 »

Będę kontynuować bieżący.
wojkow87
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2019 07:15
Auto: Accord CG4
silnik: F22B

Re: Biała

Post autor: wojkow87 »

Efekt po lakierowaniu.
Załączniki
IMG_20190716_143427_resize_32.jpg
IMG_20190716_143427_resize_32.jpg
ODPOWIEDZ