Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: slepak »

Jechałem sprzedać auto na umówione spotkanie z kolegą z HAKP. Dosłownie zabrakło 10 km do spotkania się na stacji z Gurasem. Brzeg dolny koło Wrocławia. Zrobione już miałem 770 km za sobą:( Nagle wybiegło stado dzików.
Auto uszkodzone mocno nie jest, ale z racji solidnego dzika nawet poduszki poszły, podłużnica cała, zawieszenie nie ruszone, wbił się najwięcej między kołem a podłużnicą. Auto o własnych siłach wjechało i zjechało z lawety, chodnice na szczęście nie uszkodzone. Prędkość koło 60\70 km\h nie szybciej bo były mega wichury i pełno gałęzi na drodze.

Tutaj podziękowania dla Gurasa za pomoc i KBLowi i jego przyjacielowi dzięki któremu auto znalazło miejsce postoju i miałem czym jeszcze tego samego dnia wrócić do DE. Gdyby stało się to w DE nie wiedziałbym co zrobić kompletnie.



Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tam gdzie widoczne błoto na przodzie to odcisk dzika...
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: MuzykGrzes »

Cholera co za pech ,jak był znak o dzikich zwierzętach to nawet nie ma co szukać odszkodowania (o ile nie miałeś AC) ,przykra sprawa....
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: maxel »

Ehh, współczuje, też przez to przechodziłem po spotkaniu z sarną, u mnie skutki były mniejsze bo w sumie wymieniłem maskę, trochę naprostowałem pas przedni, pozostało mi wymienić tą listwę co trzyma grill i zderzak żeby spasować to wszystko bo ta listwa najbardziej ucierpiała. Na wiosnę jeszcze poprawki lakiernicze, maskę całą będę jeszcze raz malować bo jakieś rysy się pojawiły tak duże że polerka nie pomaga, może od kota bo przez kilka dni stał pod chmurką... Mi na szczęście poduchy nie wystrzeliły bo uderzenie poszło bardziej na górę, a nie na tą belę pod zderzakiem. Chyba że to też dlatego że mam zerwaną taśmę i świeci się srs :?

Co do znaku to ja przywaliłem na drodze gdzie nie było znaku o zwierzynie ale jak poczytałem o tym jak się ubiegać o odszkodowanie i jaka jest 'efektywność' wypłacania tego to sobie darowałem...
Co dalej z autem?
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: STomasz »

Uuuu Ale pech :/ Co teraz robisz z autkiem?
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: przemek »

szkoda furmanki, ale najważniejsze, że Marcin cały i zdrowy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Szyszon
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2014 19:44
Auto: Accord 6 gen 98 rok
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Gdynia/ Norwegia

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: Szyszon »

Dokładnie najważniejsze, że kierowcy się nic nie stało. Auto jest rzeczą nabytą zdrowia nie kupisz......Będziesz robił furmankę?????
Awatar użytkownika
seba2213
Posty: 282
Rejestracja: 25 lip 2014 21:15
Auto: Accord Coupe VI
silnik: V6
Lokalizacja: Śląsk

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: seba2213 »

:shock: Nie dobrze nie dobry dzik. Najważniejsze że cały i zdrowy
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: slepak »

Będę raczej sprzedawał tak jak stoi,nie mam czasu ani warunków na rozbiórki itp rzeczy. Poza tym uszkodzenia nie są poważne.
Auto stoi w Brzegu dolnym, kolega ma kluczyki i dokumenty od auta.
Jutro na spokojnie podam nową ceną auta:(
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: rexio »

Kurde, wspolczuje. Szkoda fury.
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: QP 3.0 V6 CG2 " Śliwka" by Ślepak

Post autor: Piter »

Współczuję :( Najważniejsze, że Tobie nic się nie stało. Jak na spotkanie z dzikiem przy prędkości 60-70km/h to straty na szczęście nie są duże - niemniej jednak szkoda, że w takiej chwili.
Zablokowany