Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: Krecik92 »

Honda Accord
ROK: 1998
MODEL: coupe CG4
SILNIK: 2.0 vtec
MOC: 147
KOLOR NADWOZIA: srebrny
ŚRODEK: czarny
UKŁAD WYDECHOWY: seria
UKŁAD DOLOTOWY: seria
UKŁAD HAMULCOWY: seria
ZAWIESZENIE: seria
KOŁA: ori 15 cali
BODY-KIT: brak
CAR AUDIO: seria + jednostka sterująca Pionner DEH - X5600BT
DODATKI: na razie brak
PLANY: wymiana lamp przód, naprawa fotela kierowcy, detailing wnętrza i korekta lakieru, alufelgi

Witam wszystkich zgromadzonych :) . Od jakiegoś czasu urzęduję na tym forum, więc postanowiłem pokazać swoją Hondę. Może od początku. Po zdaniu prawka i sprzedaniu telefonu kupiłem sobie pierwsze auto. Fiata 126 z 82 roku za całe 500 którym jeździłem przez rok. Następnie był 125p z 87 no i Mercedes W124 200D z 1991. Postanowiłem kupić coś nowszego i kupiłem Peugeota 307 z 2001, którego szybko sprzedawałem bo jednak Francji się nie kupuje :cry: . Chciałem wrócić do Merca tyle że w coupe, ale przeglądając internet natrafiłem na jakiegoś tam accorda w coupe :D .
Po przemaglowaniu internetu, obejrzeniu kilku sztuk, w tym najdroższą w kraju jaka była w listopadzie 2013 w Poznaniu „Pozdrawiam Pana, który mówił że lalka, a okazało się, że tylko dach nie był malowany :lol: ” postanowiłem poszukać za zachodnią granicą. Kilka wieczorów w necie i ukazała się ona :P . Stała sobie w komisie pod Berlinem. Telefon do kolegi, telefon do wypożyczalni lawet. Jedziemy. Auto na zdjęciach jak i przez telefon wydawało się być ok, no i w rzeczywistości nie odbiegało od podanych informacji.

Auto posiadam raptem 1,5 miesiąca także zdjęć nie mam zbyt dużo, ale sukcesywnie doprowadzając wszystko do ładu i składu będę ją fotografował i dzielił się tym na forum :mrgreen: .

Auto zaraz po przywiezieniu zostało zaprowadzone do mechanika gdzie wymieniłem wszystkie możliwe filtry oraz oleje w tym olej w skrzyni biegów. Założone także nowe świece oraz przewody WN. Reszta podzespołów nie wymagała napraw czy też wymian (Niemieckie drogi) :D

Z planów na najbliższy czas:
- wymiana lamp z przodu ( jedna uszkodzona) – plan kupić 2 równe, nowe zamienniki
- ogarnąć fotel kierowcy ( rozdarty w standardowym miejscu)
- pełen detailing wnętrza jak i korekta lakieru
- sprężyny obinżające
- alu 17 lub 18 (koniecznie ciemny grafit)
- inne duperele

Tyle na chwilę obecną. Pozdro :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chciałbym także podziękować wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogli mi załadować tutaj zdjęcia. Pozdro
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014 19:38 przez Krecik92, łącznie zmieniany 3 razy.
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: figo »

fajnie, fajnie tylko foto nie działa :D
HR
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: Krecik92 »

Może kolego podpowiesz coś z tym zdjęciami, bo komputery to czarna magia dla mnie.
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: Trojan »

Wrzuć na imageshack ,zmniejsz obraz do 640x480 i wybierz link forum. Potem wklej te linki do pierwszego postu i powinno być ok.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: slepak »

-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
frajcik
Posty: 76
Rejestracja: 12 sty 2013 19:07
Auto: ce9 cg2
silnik: f22z2 j30a1
Lokalizacja: Susz / Gdańsk

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: frajcik »

Krecik92 pisze:„Pozdrawiam Pana, który mówił że lalka, a okazało się, że tylko dach nie był malowany :lol:





w przypadku kilkunastoletniego samochodu, to jakiś wyznacznik ze auto jest zaniedbane? chyba raczej na odwrot
Były: Accord CC7-> Civic EJ1-> Accord CE9 (w kapitalnym remoncie)-> Accord CG2 -> Accord CD7 -> Accord CS1 -> Accord CD5
Są: Accord CM1, Legend KA8, Accord CS1
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: przemek »

foty banglają i od razu lepiej :D czyta się i widzi co to za "koza" :P
Obrazek
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: slepak »

I kolejne srebro :lol: 8-) Faktycznie stoi trochę "wysoko" jak na serię. Do tego ładna sztuka i pościągał bym te wszystkie naklejki z tyłu.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Krecik92
Posty: 45
Rejestracja: 09 sty 2014 18:26
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0 147km
Lokalizacja: Śrem / Poznań

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: Krecik92 »

Może ma jakiś ukryty przycisk "off road" :lol: i napęd na 4 koła.
Pod naklejką myślałem że będzie jakieś uszkodzenie, a tu miła niespodzianka. Zderzak nowizna :)
Po kilku nieudanych związkach doszedłem do wniosku, że jedyna kobieta którą kocham ma na imię Honda
Awatar użytkownika
audiotone
Posty: 1076
Rejestracja: 20 paź 2010 10:40
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Perth Scotland

Re: Accord Coupe 2.0 iES by Krecik

Post autor: audiotone »

Krecik gratuluje zakupu , ładne sreberko :D
Fakt ze zdjęciami wygląda dużo lepiej, o i halogeny są :)
Pomalutku dojdziesz ze wszystkim ;)
ODPOWIEDZ