Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

CG2 od wysia

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1044
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: CG2 od wysia

Post autor: regret »

ladan i faktycznie fajnei te czerwone znaczki pasuja . Ale te ala"mugeny" to faktycznie slabo :(
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: CG2 od wysia

Post autor: wysio »

Pozdrowienia dla wszystkich z Kołobrzegu. Miło sobie jest wyjść dwa kroki przed dom i mieć tuż obok Hanię. Pierwszy raz jechałem tym autem tyle km. Sprawdził się w 100%. Niestety koszta są niemałe, bo spalił mi odgroma paliwa i oleju - mimo, że normalnie nie bierze. No ale coś za coś... Całą drogę ostry palnik, żeby tylko zdążyć na wieczorny grill. Obrazek
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: CG2 od wysia

Post autor: MuzykGrzes »

Fajne te AEZ podobne są do Borbet'ów z Volvo które planuję na przyszły sezon.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: CG2 od wysia

Post autor: Mlody98 »

Od jutra będę nie daleko :p wyszukuj białej CG2 prześmigującej przez Kołobrzeg :P
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: CG2 od wysia

Post autor: wysio »

Wrócę, to będę musiał sprawdzić koła, bo zauważyłem na autostradzie, że przy ponad 160km/h zaczyna trząść kierownicą. Jazda z prędkością 180 i wyższej robi się nieprzyjemna. Mam nadzieję, że to tylko kwestia wyważenia kół.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: CG2 od wysia

Post autor: slepak »

Ehh zepsute macie te v6 :lol: Przy przelocie 300 tyś i pokonywaniu autostrad w DE z prędkościami 200+ nic mi oleju nie ubywało.
Jedynie z paliwem się zgodzę, powyżej 180 robi się małe zawirowanie w baku :mrgreen:

Miłego urlopu :)
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: CG2 od wysia

Post autor: wysio »

Może to od częstego wyprzedzania z gazem wciśniętym do dechy... Szlak wie. Wiem jednak jedno. Rodzince w ponad 300KM BMW X6 wyszło mniejsze zużycie. No ale spotkać na trasie Wojewódzkiego w ferrari... Przez jakiś czas mu się nie dawałem...
@młody, będę wypatrywać ;)
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: CG2 od wysia

Post autor: Mlody98 »

Wysio juz jestem na miejscu wiec mozesz zarzestac poszukiwan:p
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: CG2 od wysia

Post autor: wysio »

Byłem dziś na przeglądzie. Gość był spoko, bo od razu powiedział, że nie będzie się czepiać głośności wydechu - a jest głośno, bo zgubiłem silencera z jednej rury. Szukam, żeby kupić i nie mogę nigdzie znaleźć. Do wymiany amortyzatory tył - jeden jest totalnie padnięty. Słabe są też hamulce z tyłu, ale ręczny jest ok. I teraz nie wiem, co to może być. Klocki i tarcze są świeże...
Te amory na tył to jakiej firmy polecacie? Coś, co za bardzo nie nadszarpnie mojego budżetu...
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: CG2 od wysia

Post autor: slepak »

Dopiero co całkiem niedawno koleżance jednej pomagaliśmy co do amorków :) na pewno znajdziesz temat.
Szkoda w kółko wałkować te same posty.

http://www.usaccord.pl/search.php?keywo ... mit=Szukaj" onclick="window.open(this.href);return false;

Co do hamulców to typowe zapieczone zaciski z tyłu do regeneracji. Można spróbować samemu je zreanimować nowymi tłoczkami i gumkami, ale efekty są różne. Także kto co woli.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ