Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

CG2 od wysia

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

CG2 od wysia

Post autor: wysio »

Honda Accord
ROK: 1999
MODEL: Accord Coupe
SILNIK: 3.0 V6 J30A1
MOC: 200 KM
KOLOR NADWOZIA: Zieleń
ŚRODEK: Jasna skóra
UKŁAD WYDECHOWY: seria + końcowe tłumiki kwas
UKŁAD DOLOTOWY: seria
UKŁAD HAMULCOWY: seria
ZAWIESZENIE: szlak wie
KOŁA: 17 cali AEZ
BODY-KIT: brak
CAR AUDIO: Jednostka główna - jakiś kombajn no name, głośniki tył no name, przód nie mam pojęcia :)

Auto kupione dość przypadkowo i pod wpływem chwili. 4-5 lat temu już miałem na oku ten model, nawet znalazłem konkretną sztukę - śliczną, srebrną z całym pakietem dokładek i czarnymi szybami. Niestety, przez nagłą sytuację życiową musiałem sobie odpuścić.
W październiku zeszłego roku z ciekawości wszedłem na ogłoszenia i rzuciła mi się w oczy ta zielona Hanka. Nie tylko dlatego, że nieźle wygląda, ale przede wszystkim od pierwszego właściciela, prywatnej osoby, która miała garaż i całą masę papierów z serwisu. Okazało się, że jest zadbana, doinwestowana i niewiele trzeba, by wszystko było "na cacy". Pomyślałem - teraz ta, albo żadna i kupiłem. Nie żałuję.
Przebieg - nieco ponad 216 tyś. Niemiec wymienił tarcze i klocki, więc są nowe. Musiałem trochę porobić przy zawieszeniu, bo stukało. Zostały do wymiany jeszcze dwa tylne górne wahacze.
Lakier nie jest idealny, ale zrobię na wiosnę polerkę i nie będzie źle. Generalnie zero rdzy, silnik jak z salonu. Wnętrze do czyszczenia. Dziur jednak w skórach nie ma.
Reszta zależny od funduszy, a tych za wiele nie ma :(
Hondę traktuję jako zabawkę. Nie jest mi samochód potrzebny na co dzień. Mam garaż, więc nie będzie się marnować pod oknem :)
Załączniki
Honda11.jpg
Honda10.jpg
Honda6.jpg
Honda3.jpg
Honda.jpg
Awatar użytkownika
Boogie
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2013 13:42
Auto: 2001 [VI gen coupe]
silnik: 3.0i

Re: CG2 od wysia

Post autor: Boogie »

siemka, skąd on ma te czerwone znaczki?! na przód też jest czerwony?? może właściciel mógłby namiary podać, właśnie w mojej chcę zamontować bo dolot i wydech mam troche lepsiejszy:p ps. fajna Ci się trafiła, ale te czerwone znaczki powinny coś ze sobą nieść, w seryjnej bym nie zmieniał... może chcesz się zamienić znaczkami:D
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: CG2 od wysia

Post autor: wysio »

Z przodu jest zwykły znaczek, ale będę wymieniał na czerwony. Tak według mnie wizualnie będzie ładniej. Z tyłu nie wyobrażam sobie innego znaczka, jak czerwony 8-)
Załączniki
Honda8.jpg
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: CG2 od wysia

Post autor: Lebow »

Ładnie siedzi, alusy też robią swoje.
Przyjemniej się robi jak takie auto stoi na podjeżdzie.
Na widok takich kominów pewnie nie jeden rezygnuje z wyprzedzania ;) .
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: CG2 od wysia

Post autor: wysio »

Obawiam się, że działa to w odwrotnym kierunku - raczej zachęca do testowania mnie :P
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: CG2 od wysia

Post autor: SzwedziuZGR »

ładna zielonka :) fajnie widzieć kolejnego accord u nas:)
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: CG2 od wysia

Post autor: rexio »

Co jak co ale te wydechy kompletnie do qp nie pasuja.
Awatar użytkownika
seba2213
Posty: 282
Rejestracja: 25 lip 2014 21:15
Auto: Accord Coupe VI
silnik: V6
Lokalizacja: Śląsk

Re: CG2 od wysia

Post autor: seba2213 »

Całkiem ładna taka zielona by się sprawdzała
Awatar użytkownika
jerek
Posty: 195
Rejestracja: 12 cze 2012 17:02
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: CG2 od wysia

Post autor: jerek »

Zgadzam sie takie tlumiki to do szalonych civicow itd ale nie do accorda
http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=530" onclick="window.open(this.href);return false; Coupetka
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: CG2 od wysia

Post autor: wysio »

Z początku byłem nimi przerażony. Sam bym aż takich nie założył. Ale bardzo spodobała mi się ich praca i ogólnie wygląd. Na szczęście nie słychać ich, jak tłumika w Calibrze zakładanym u pana Miecia w garażu ( nie obrażając nikogo). Aż uwielbiam od czasu do czasu wcisnąć gaz do dechy i mieć przy tym wyłączone radio :D Muszę tylko zdjąć hak, bo szpeci i jest mi niepotrzebny.
Ps. Jakie macie sposoby na czyszczenie jasnych skór? Czytałem o wodzie z mydłem i miękkiej szczotce...
ODPOWIEDZ