Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Zaybatsu
Posty: 115
Rejestracja: 30 lis 2015 17:13
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Szczecin\Kwidzyn

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: Zaybatsu »

Przyznam że radio gra o wiele fajniej niż kaseciak Bose. Długo szukałem takiego ze sprawnym wyświetlaczem. Jeśli ktoś ma drewnianą ramke środkowego panelu to z chęcią kupie :) Kiera mi się podoba ale faktycznie do ideału brakuje takiego samego koloru jak na plastikach. Na żywo wygląda lepiej ;)
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: Szaaryy »

Wedlug mnie to drewno nie pasuje i postarza coupe. Ja raczej staram sie wyzbyć wszystkich "drewnianych"
elementów, a ty jeszcze dokladasz :D panie, nie rob pan komody z qpety

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: wysio »

Ty się pozbyłeś już niemal i blendy :mrgreen:
Ogólnie wystrój rzecz gustu. Z środkowym panelem w drewnie wszystko by ładnie pasowało. To taka Legend w Accordzie ;)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: Szaaryy »

Haha, blenda jest i bedzie 8-) masz na myśli to, że jest oklejona? Tak zostanie dopóki nie wpadną lampy usdm. Czyli jeszcze trochę niestety. A wracając do tematu to oczywiście każdy robi pod siebie i o to chodzi, jeśli ktoś lubi drewno to niech sobie i parkiet położy, byle czuł sie z tym dobrze. Mnie to do gustu nie przypadło aczkolwiek najważniejsze, że Zaybatsu jest zadowolony

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: rexio »

Kiera z drewnem nie jest zla. Jesli koledze pasuje ogolny wyglad kiery to spoko. Drewno na konsole srodkowa i na drzwi i bedzie malina. Kiedys kazdy kleil karbon z 3M bo bylo trendi.

Drewno jeszcze mozna dostac na handa.com z tego co sie orientuje.
Awatar użytkownika
Zaybatsu
Posty: 115
Rejestracja: 30 lis 2015 17:13
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Szczecin\Kwidzyn

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: Zaybatsu »

Już od dawna czaje się na ramke z handa.com. Ciekawe jaki był by całkowity koszt z przesyłką, cłem itp. Sama ramka to około 250zł. Widziałem też że mają informacje o wysyłce wyłącznie na terenie USA... "We are not able to export any of the items. Honda restricts the export of any US market parts and accessories"
Awatar użytkownika
Szaaryy
Posty: 256
Rejestracja: 17 kwie 2016 22:11
Auto: CG4 1999
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wieruszów

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: Szaaryy »

Napisz do jarusia, z tego co wiem on organizuje transport usa - polska. Wystarczy mu podac namiary na aukcje/sklep s resztę on załatwia. Tak przynajmniej bylo, czy dalej tak można to juz musiałbyś sie dowiedziec.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Honda Accord CG4 '99 Anglik -> Honda Accord CG4 '99
Obrazek
Tecu
Posty: 286
Rejestracja: 26 wrz 2012 08:10
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Dresden

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: Tecu »

Na początku u siebie okleilem to pseudodrewno ale po czasie wróciłem do oryginalnej wersji.
Co do kierownicy to dla czego każdy musi mieć kierownice z 7 gena, moim zdaniem kierownicą nie odmlodzi
się auta bo to tak jak facelifting u 50 letniej kobiety co z tego że twarz młodsza jak reszta po staremu.
Mod na plus za oryginalność
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: rexio »

Zaybatsu - ja z handa bralem kilka rzeczy wlasnie przez jarusnet'a. Nigdy problemow z Jarkiem nie mialem. Wiadomo, za darmo tego chlopak nie robi ale jest pewny na 100%.

Imho jest to towar mocno deficytowy. Nawet w usa juz dostac cos oem do naszych cg nie jest latwo a handa mam tez sprawdzonych. Bralem od nich m.inn. fogi do qp. Oryginalnie zapakowany oem. Takze polecam.

Uwazam rowniez ze jak Ci pasi drewno to z ta kiera i panelami na srodku bedzie malina!

Ja jestem jednak zdania ze kiera z 7 gena daje duzo swiezosci w qp. Ja bym tam do oem 6 nie wrocil :) Takie mam widzimisie, jednak ta z drewnem serio jest ok!
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Accord Coupe CG2 by Zaybatsu

Post autor: buksiu »

Zaybatsu pisze:Już od dawna czaje się na ramke z handa.com. Ciekawe jaki był by całkowity koszt z przesyłką, cłem itp. Sama ramka to około 250zł. Widziałem też że mają informacje o wysyłce wyłącznie na terenie USA... "We are not able to export any of the items. Honda restricts the export of any US market parts and accessories"
Na ebay też się tak zdarza, że nie którzy sprzedawcy wysyłają towar tylko na terenie USA lub USA i Kanady. Ale mają też informację, że jeżeli towar ma być wysłany poza granice USA to proszą o kontakt. Na szczęście większość wysyła towar po całym świecie. Ale tak jak pisał Rexio spróbuj się skontaktować z jarusnet skoro chłopak ogarnia transport z USA. Miałbyś problem z głowy :) .
buksiu - QP '00 2L
ODPOWIEDZ